Tag - لکوکیو

رتبه های برتر لکوکاپ ۱۷ در رشته های لکولب، لکوسام و لکوکیو

به گزارش روابط عمومی لکوایران، هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران به صورت غیر متمرکز در  105 پایگاه در سراسر کشور برگزار گردید. جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران، به عنوان بزرگترین رویداد پژوهش محور دانش آموزی خاورمیانه هر ساله در فروردین و اردیبهشت ماه برگزار می گردد. با توجه به شیوع این ویروس و لزوم حفظ سلامت دانش آموزان و خانواده ایشان، تصمیم تیم برگزارکننده بر ایجاد روش جدید در جهت برگزاری این دوره از جشنواره شد. همچنین با توجه به اینکه این جشنواره به عنوان تکمیل کننده چرخه ی آموزشی دانش آموزان می باشد، لذا برگزاری آن از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. در زمانیکه بسیاری از جشنواره ها و مسابقات یا بصورت کامل لغو گردید و یا با کارهای بسیار ساده تر برگزاری آنها انجام شد، لکوایران با در نظر گرفتن اصل رسالت خود تصمیم به برگزاری غیرمتمرکز و همزمان این رویداد بزرگ ملی گرفت. تصمیمی که شاید چالش های اجرایی آن بسیار در ابتدای راه مورد بحث قرار گرفته بود.   در این قسمت به اعلام نتایج 10 نفر برتر در رشته های  لکولب، لکوسام و لکوکیو می پردازیم:  

رتبه های برتر رشته لکولب (مقدماتی):

  • رتبه اول: نرگس عامری سیاهویی از بندرعباس
  • رتبه دوم: راحیل زارعی جلال آبادی از کرمان
  • رتبه سوم: امیر کردزینی نوده / محمدزکی از گرگان  و  محمدپرهام صفاییان از سمنان
  • رتبه پنجم: ستایش صحافی از بندرعباس
  • رتبه ششم: پرهام حسین خانی و کوروش رجایی نژاد از کرمان
  • رتبه هفتم: باران کردکتولی از گرگان
  • رتبه هشتم: رضا وزینی دانا - هانیه حسینی از کرج
  • رتبه نهم: امیر داوری از کرمان
  • رتبه دهم: ملینا شعبانی - روژینا گرامی - ارغوان اسماعیلی از ساری
 

رتبه های برتر رشته لکولب (پیشرفته):

  • رتبه اول: هما سبزواری / آترا انجم شجاع از کرمان
  • رتبه دوم: آیدا عارفی / یسنا مسلمی از کرمان
  • رتبه سوم: محمدمهزیار بشیری / تینا اسدی نژاد از اهواز
  • رتبه چهارم: ریحانه بقائی از کرمان
  • رتبه پنجم: محمدمهدی م عبدی از بروجرد و فاطمه طلابی - فاطمه حسن زاده از یزد
  • رتبه هفتم: امیرحسین زاهدی - علی کریمی از کرمان
  • رتبه هشتم: رامین ابراهیمی - عسل واقعی - ابوالفضل صابرنیا از کرمان
  • رتبه نهم: فاطمه عباس زاده - حدیثه سلاجقه از کرمان و پانیذ نیازی - لعیا صفاری از سیرجان
  • رتبه یازدهم: ایمان محسنی زاده از کرمان
 

رتبه های برتر رشته لکوسام(لیگ ازاد):

  • رتبه اول: دیانا خجندی از کرمان
  • رتبه دوم: هومن حومه نژاد از بهشهر
  • رتبه سوم: آنیسا زنگی آبادی از کرمان
  • رتبه چهارم: کیانا معافی از سرچشمه
  • رتبه پنجم: بهراد بلوردی از کرمان
  • رتبه ششم: نرجس احمدی نژاد از کرمان
  • رتبه هفتم: علی عباسی کرمجوان از پردیس
  • رتبه هشتم: فرزان حسن پور از الیگودرز
  • رتبه نهم: محمدطاها شاهزاده زیدی از آمل
  • رتبه دهم: آمیتیس عطاردید از پردیس
 

رتبه های برتر رشته لکوکیو(7 سال و پایین تر):

  • رتبه اول مشترک: توحید خدایی فر از تبریز و  آینا وحیدی از تبریز
  • رتبه دوم مشترک: کیا کهنه چی از تبریز و  هانا ارجمند از بندرعباس
  • رتبه سوم مشترک: سارا صدیقی خویدک از کرج و یاسین اکبری از گنبد کاووس
  • رتبه چهارم: هلن حسینی از تبریز
  • رتبه پنجم: فاطمه ناصری کوچه بیوکی از یزد
  • رتبه ششم: سالار صمدیان از تبریز
  • رتبه هفتم: مهتاب بهرامی راد از گنبد کاووس
  • رتبه هشتم: پارسا بارانی از گنبد کاووس
  • رتبه نهم: فاطمه ثنا کریمی از ورامین
  • رتبه دهم: علی الهی از سمنان
 

رتبه های برتر رشته لکوکیو(8سال و بالاتر):

  • رتبه اول: نگار منظمی برهانی از مشهد
  • رتبه دوم: پارسا فرهادی از تبریز
  • رتبه سوم: عطا عطایی از تبریز
  • رتبه چهارم: احسان حافظی از تبریز
  • رتبه پنجم: ایلمان ستارزاده از تبریز
  • رتبه ششم: الینا کنگری از تبریز
  • رتبه هفتم:متین روحی از ساری
  • رتبه هشتم:دیانا انصاری از الیگودرز
  • رتبه نهم: سیده حسنی شریعت زاده از مشهد
  • رتبه دهم: مهدیار شایان از تبریز
رتبه های برتر لکوکاپ 17 در رشته لکوکیو رتبه های برتر لکوکاپ 17 در رشته لکولب
Read more...

رتبه های برتر هفدهمین دوره لکوکاپ ایران

هفدهمین دوره لکوکاپ ایران

به گزارش روابط عمومی لکوایران، هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران به صورت غیر متمرکز در سراسر کشور برگزار گردید. رتبه های برتر این دوره معرفی شدند. جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی  لکوکاپ ایران، به عنوان بزرگترین رویداد پژوهش محور دانش آموزی خاورمیانه  هر ساله در فروردین و اردیبهشت ماه برگزار می گردد و رتبه های برتر آن طی مراسمی اعلام می شوند. با توجه به شیوع این ویروس و لزوم حفظ سلامت دانش آموزان و خانواده ایشان، تصمیم تیم برگزارکننده بر ایجاد روش جدید در جهت برگزاری این دوره از جشنواره شد. همچنین با توجه به اینکه این جشنواره به عنوان تکمیل کننده چرخه ی آموزشی دانش آموزان می باشد، لذا برگزاری آن از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. یکی از رسالت های مهم و اساسی لکوکاپ ایران، حفظ شور و نشاط و ایجاد یک فضای رقابتی سالم در بین دانش آموزان است، لذا حمایت بسیار بالایی در نحوه برگزاری آن وجود داشت که بتواند به اهداف مدنظر خود برسد. همچنین مقدمات ایجاد رضایت لازم در شرکت کنندگان، اولیا و نمایندگان محترم نیز فراهم گردد. در زمانیکه بسیاری از جشنواره ها و مسابقات یا بصورت کامل لغو گردید و یا با کارهای بسیار ساده تر برگزاری آنها انجام شد، لکوایران با در نظر گرفتن اصل رسالت خود تصمیم به برگزاری غیرمتمرکز و همزمان این رویداد بزرگ ملی گرفت. تصمیمی که شاید چالش های اجرایی آن بسیار در ابتدای راه مورد بحث قرار گرفته بود. اما در حال حاضر پس از برگزاری و اعلام رتبه های برتر با رضایت خوبی مواجه شده است. اما با افتخار اعلام می نماییم، هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران، بصورت غیرمتمرکز در ۱۰۵ پایگاه منتخب در سراسر کشور برگزار گردید. در این دوره از جشنواره دانش آموزان طی 9 روز و  در قالب ۱۸ لیگ کارگاهی و مسابقاتی باهم به رقابت پرداختند. رتبه های برتر این دوره طی لایو اینستاگرام در طول یک هفته اعلام شدند.  

اهداف برگزاری  لکوکاپ

  • بروز خلاقیت های علمی- پژوهشی
  • تقویت روحیه رقابت‌پذیری و رقابت‌جویی
  • معرفی میزان توانمندی‌های دانش آموزان
  • اشاعه فرهنگ کار و مهارت آموزی
  • بهبود کیفیت آموزش های مهارتی
  • جهت دهی فعالیتهای آموزشی و حمایتهای تشویقی از دانش آموزان خلاق

و اما رتبه های برتر هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران عبارتند از:

رتبه های برتر هفدهمین دوره لکوکاپ ایران   رشته لکوروبو(فوتبالیست مقدماتی)
  • رتبه اول: سید رادین صدری از گلوگاه
  • رتبه دوم: هیربد آفرید از گلوگاه
  • رتبه سوم: شاهین اوانپور از گلوگاه
  رشته لکوروبو(فوتبالیست پیشرفته)
  • رتبه اول: امیرعلی مهدوی از بهشهر
  • رتبه دوم: ارمیا حاجی محمدی از گرگان
  • رتبه سوم: محمدرضا اردستانی از ورامین
  رشته لکوروبو(فوتبالیست تخصصی)
  • رتبه اول: عرفان مجریان از گلوگاه
  • رتبه دوم: امیر حسین فضل علی از گلوگاه
  • رتبه سوم: رضا حسین زاده از کرمان
  رشته لکوروبو(پارک نوری)
  • رتبه اول: علی موجریان گلوگاهی از گلوگاه
  • رتبه دوم: سینا رضائی از گرگان
  • رتبه سوم: سام افضلی از بابل و امیررضا اکبری از آمل
  رشته لکوروبو( آتشنشان)
  •   رتبه اول: صدرا غلامی از کرمان
  •   رتبه دوم:  پارسا حسین خانی از کرمان
  •   رتبه سوم: پرهام حسین نژاد کلاگر از بابل
  رشته لکوروبو(جنگجو مقدماتی)
  • رتبه اول: بنیامین ملائیان از سمنان
  • رتبه دوم: مهدی مسلمی از کرمان
  • رتبه سوم: ایلیا قلیان از بهشهر
  رشته لکوروبو(جنگجوی آزاد)
  • رتبه اول: ابولفضل مرید زاده از کرمان
  • رتبه دوم و سوم مشترک: سید مهدی علوی از کرج و  امیرحسین قاسمیان- علی خواجیان از گلوگاه
  رشته لکومس(محاسبات ریاضی با چرتکه) لیگ یک
  • رتبه اول: سامیار فرجام از همدان
  • رتبه دوم: زهرا یمینی از نهاوند
  • رتبه سوم: آدرین عارف از گرگان
  رشته لکومس(محاسبات ریاضی با چرتکه) لیگ دو
  • رتبه اول: نیایش یگانه از گرگان
  • رتبه دوم: محمدجواد مرزبان از ازنا
  • رتبه سوم: تینا حسین پور از قم
  رشته لکومس(محاسبات ریاضی با چرتکه) لیگ سه
  • رتبه اول: مائده شقاقی نسب از تبریز و شروین نیکوبیان از قم
  • رتبه دوم: محمدطه امیری فر از قم
  • رتبه سوم: فاطمه موسوی از قم
  رشته لکومس(محاسبات ریاضی با چرتکه) لیگ چهار
  • رتبه اول: پریسا قدرتی از خلخال
  • رتبه دوم: علی هوشمند از ارومیه
  رشته لکوسام(انتقال سریع محاسبات)
  • رتبه اول: دیانا خجندی از کرمان
  • رتبه دوم: هومن حومه نژاد از بهشهر
  • رتبه سوم: آنیسا زنگی آبادی از کرمان
  رشته لکومجیک(الکترونیک)
  • رتبه اول: عرشیا غضنفر پور / احد سهرابی پور از سیرجان
  • رتبه دوم: میلاد خالداری اپورواری از کرمان
  • رتبه سوم: ارسطو هاشمی از کرمان
  رشته لکو الک(الکترونیک)
  • رتبه برتر: امین خوش نیت از تبریز
  رشته لکولب مقدماتی(علوم آزمایشگاهی  و شیمی)
  • رتبه اول: نرگس عامری سیاهویی از بندرعباس
  • رتبه دوم: راحیل زارعی جلال آبادی از کرمان
  • رتبه سوم: امیر کردزینی نوده / محمدزکی از گرگان  و  محمدپرهام صفاییان از سمنان
  رشته لکولب پیشرفته(علوم آزمایشگاهی  و شیمی)
  • رتبه اول: هما سبزواری / آترا انجم شجاع از کرمان
  • رتبه دوم: آیدا عارفی / یسنا مسلمی از کرمان
  • رتبه سوم: محمدمهزیار بشیری / تینا اسدی نژاد از اهواز
  رشته لکوپد(پژوهش دانش آموزی)
  • رتبه اول: محمدصالح صیدانلو از گلوگاه
  • رتبه دوم: آریسا سبزه زار -دینا امانعلی خانی از کرمان
  • رتبه سوم مشترک: محمدحسن پورسنگی از تبریز و فاطمه اکبری سرابی از بروجرد
  رشته لکودومینو(قطعات دومینو)
  • رتبه اول: فاطمه تاجیک خاوه / نازنین کاوه از ورامین
  • رتبه دوم: ماهان حامدی / متین خورشیدی از ساری
  • رتبه سوم: محمد عمران فروزان / فاطمه توکلی / شادان سوری از بروجرد
  رشته لکوپل ابتدایی(سازه های ماکارونی)
  • رتبه اول: سدنا اصغری از تنکابن
  • رتبه دوم: محمدرضا خیرمند / مهلا خیرمند / رها برهان نژاد از سرچشمه
  • رتبه سوم: امیرعلی باقری از تبریز
  رشته لکوپل متوسطه(سازه های ماکارونی)
  • رتبه اول: امیرمحمدخواجوی / بهزاد امیرخانلو از گلوگاه
  • رتبه دوم: محمدرضا نادری / امیرحسین امیری از بهشهر
  • رتبه سوم: هستی آفرید از گلوگاه
  رشته لکوبیو( تشریح جانوری)
  • رتبه اول: آیناز ترک زاده / آیسان اسلامی از کرمان
  • رتبه دوم مشترک: عرفان نصیری / آیلین شادمان / یگانه ترازوی زر از کرمان  و  سبحان توتونچی از تبریز
  • رتبه سوم مشترک: یاسمین اشرفی گنجویی / ریحانه زاهدی از کرمان و  مهدی برگی از تبریز
  رشته لکوکیو(مزرعه فکر) رده سنی 7 سال و پایین تر
  • رتبه اول مشترک: توحید خدایی فر از تبریز و  آینا وحیدی از تبریز
  • رتبه دوم مشترک: کیا کهنه چی از تبریز و  هانا ارجمند از بندرعباس
  • رتبه سوم مشترک: سارا صدیقی خویدک از کرج و یاسین اکبری از گنبد کاووس
  رشته لکوکیو(مزرعه فکر) رده سنی 8 سال و بالاتر
  • رتبه اول: نگار منظمی برهانی از مشهد
  • رتبه دوم: پارسا فرهادی از تبریز
  • رتبه سوم: عطا عطایی از تبریز
  لکوکاپ ایران،  ضمن تبریک به نفرات برتر و یادآوری این موضوع که کلیه شرکت کنندگان برنده واقعی این جشنواره  هستند، امیدوار است با بهره گیری از روش های نوین و با همکاری نمایندگان و اولیای دانش اموزان حاضر در سیستم آموزشی خود بتواند دوره های آتی این جشنواره را هرچه باشکوه تر برگزار نماید.  
Read more...