اعلام نتایج مسابقات لکوکاپ استانی و منطقه ای
اعلام نتایج رشته لکوکیو لیگ 1 و 2:
لکوکیو 1 :
گروه اول:اصفهان
رتبه اول | امیرارسلان صادقی | حسن آباد |
رتبه دوم | امیرعباس امینی | اردستان |
رتبه سوم | درسا شهنازی | نطنز |
گروه دوم:فارس
رتبه اول | مهدی صدیق | لامرد |
رتبه دوم | بهار اسکندری | ارسنجان |
رتبه سوم | مهدیس عسگری | فسا |
رتبه سوم | نازنین زهرا حیدری | شیراز |
گروه سوم:کهگیلویه و بویر احمد
رتبه اول | کسری عبدی زاده | یاسوج |
رتبه دوم | سید امیرعباس خادمی حسینی | یاسوج |
رتبه سوم | ایلیا نظری زاده | سی سخت |
گروه چهارم:کرمانشاه، خوزستان
رتبه اول | کارو شبرنگ | پاوه(کرمانشاه) |
رتبه دوم | مانی رحمتی | پاوه(کرمانشاه) |
رتبه سوم | دیار احمدی | پاوه(کرمانشاه) |
گروه پنجم:قزوین، زنجان، تهران، بوشهر
رتبه اول | فاطمه رمضانی | قیدار(زنجان) |
رتبه دوم | امیرحسین نوروزی | خرمدره(زنجان) |
رتبه سوم | ملیکا صمدی | خرمدره(زنجان) |
گروه ششم:آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، مازندران
رتبه اول | اسراء عبدالهی | ورزقان(آذربایجان شرقی) |
رتبه دوم | سید امیرمهدی اسدزاده | قره ضیاء الدین-چایپاره(آذربایجان غربی) |
رتبه سوم | محمدمهیار یوسفی | بیرجند(خراسان جنوبی) |
لکوکیو 2 :
گروه اول:فارس، خوزستان، خراسان رضوی، مازندران، آذربایجان شرقی
رتبه اول | نازنین فیاض نژاد | سبزوار(خراسان رضوی) |
رتبه دوم | معصومه مقدم | میمند(فارس) |
رتبه سوم | تسنیم میاری | تنکابن(مازندران) |
گروه دوم:اصفهان، زنجان، لرستان، سیستان و بلوچستان
رتبه اول | حسین جدیدی | بهارستان(اصفهان) |
رتبه دوم | امیررضا داودی | خرمدره(زنجان) |
رتبه سوم | زهرا نوروزی | فلاورجان(اصفهان) |
گروه سوم:کهگیلویه و بویراحمد
رتبه اول | فاطمه منصوری | یاسوج |
رتبه دوم | ساغر سی سخت | سی سخت |
رتبه سوم | شایان فرهادیان | سی سخت |
رتبه سوم | سیده ساجده موسوی رهیزی | سی سخت |
اعلام نتایج رشته لکوسام:
لکوسام 1:
کرمانشاه، لرستان، مازندران
رتبه اول | ارس باجلائی | کرند غرب(کرمانشاه) |
رتبه دوم | محمدطاها شاهزاده زیدی | آمل(مازندران) |
رتبه سوم | کوروش کریمی پاشاکلایی | آمل(مازندران) |
رتبه سوم | بهار آریانپور | الیگودرز(لرستان) |
اعلام نتایج رشته لکومس(لیگ 1 و 2):
لکومس 1:
گروه اول:فارس، لرستان، مازندران، چهارمحال و بختیاری
رتبه اول | سارا لک قاسم آبادی | الیگودرز(لرستان) |
رتبه دوم | رادین عابدینی | آمل(مازندران) |
رتبه سوم | سوگند علایی | ساری(مازندران) |
گروه دوم:اصفهان
رتبه اول | محمدحمزه رضوانیان | اردستان |
رتبه دوم | امیرعلی طوقی | اصفهان |
رتبه سوم | محمدطاها افتادگان | خمینی شهر |
لکومس 2:
گروه اول:خراسان رضوی، آذربایجان شرقی
رتبه اول | ایلیا صدیقی | تایباد(خراسان رضوی) |
رتبه دوم | اسراء عبادی | مراغه(آذربایجان شرقی) |
رتبه سوم | سیده ثمین سید الحسینی | تایباد0خراسان رضوی) |
گروه دوم:لرستان، مازندران
رتبه اول | محمدآرمین ماهرو بختیاری | ازنا(لرستان) |
رتبه دوم | علیرضا صفری | ساری(مازندران) |
رتبه سوم | هستی رحیمی | تنکابن(مازندران) |
گروه سوم:اصفهان
رتبه اول | تینا برقی کار | درچه |
رتبه دوم | یگانه دهقان | شهرضا |
رتبه سوم | سنا فرحبخش | اردستان |
اعلام نتایج رشته لکوکیدز:
لکوکیدز:
آذربایجان شرقی، مازندران، لرستان، قزوین
رتبه اول | فهام احمدزاده | مراغه(آذربایجان شرقی) |
رتبه دوم | ابوالفضل یحیی پور | آمل(مازندران) |
رتبه سوم | علی اصغر فرجی ریحان آبادی | گلوگاه(مازندران) |
اعلام نتایج رشته لکوروبو(فوتبال مقدماتی، آزاد و پیشرفته):
فوتبال مقدماتی:
گروه اول:مازندران
رتبه اول | سید رادین صدری | گلوگاه |
رتبه دوم | امیررضا اکبری | آمل |
رتبه سوم | امیررضا کلبادی نژاد | گلوگاه |
گروه دوم:آذربایجان غربی
رتبه اول | آیهان غفوری | خوی |
رتبه دوم | ارمیا زمانی | خوی |
رتبه سوم | المان قرقره چی | خوی |
فوتبال آزاد:
مازندران
رتبه اول | شاهین اوانپور | گلوگاه |
رتبه دوم | هیربد آفرید | گلوگاه |
رتبه سوم | امیرحسین فضلعلی | گلوگاه |
فوتبال پیشرفته:
مازندران
رتبه اول | امیرمحمد لطیفی | آمل |
رتبه دوم | پارسا امیرخانلو | گلوگاه |
رتبه سوم | محمدامین برزگر | گلوگاه |
اعلام نتایج رشته لکوپل:
لکوپل:
مازندران
رتبه اول | درناز صیدانلو | گلوگاه |
رتبه دوم | بهزاد امیرخانلو – امیرمحمد خواجوی | گلوگاه |
رتبه سوم | طهورا میاری | تنکابن |
اعلام نتایج رشته لکوروبو(جنگجو آزاد):
ربات جنگجو آزاد:
مازندران، خراسان جنوبی، لرستان
رتبه اول | امیرحسین قاسمیان و علی خواجیان | گلوگاه(مازندران) |
رتبه دوم | ابوالفضل حقیقی | الیگودرز(لرستان) |
رتبه سوم | محمدامین وفادار | طبس(خراسان جنوبی) |
اعلام نتایج رشته لکوروبو(پارک نوری):
ربات پارک نوری:
مازندران، خراسان جنوبی، لرستان
رتبه اول | علی موجریان | گلوگاه(مازندران) |
رتبه دوم | علی ملک محمودی | گلوگاه (مازندران) |
رتبه سوم | امیرحسین اسمعیلی | گلوگاه (مازندران) |
بدون دیدگاه