Tag - هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران

رتبه بندی مدالی شهرهای برتر لکوکاپ ۱۷

لکوکاپ ایران،  بزرگترین جشنواره پژوهشی دانش آموزی خاورمیانه بوده که هرساله در یکی از دانشگاه های معتبر کشور و در شهر تهران برگزار می شود. در این رویداد، بالغ بر 5000 دانش آموز در سراسر کشور در رشته های متنوع از جمله لکومس(محاسبات ذهنی و چرتکه ای)، لکوروبو(ربات فوتبالیست، جنگجو، پارک نوری، آتشنشان)، لکوپل(سازه های ماکارونی)، لکو دومینو، لکوسام( سرعت انتقال محاسبات)، لکوکیو(مزرعه فکر)، لکوبیو(تشریح جانوری)، لکوپد(پژوهش دانش آموزی)، لکومجیک(الکترونیک دانش آموزی)، لکوفلای(هوافضا)، لکولب(علوم آزمایشگاهی) و ... با هم به رقابت می پردازند.

  هفدهمین دوره این جشنواره، براساس برنامه ریزی صورت گرفته قراربود در تاریخ ۲۹ فروردین در دانشگاه تهران برگزار گردد. با توجه به شیوع این ویروس و لزوم حفظ سلامت دانش آموزان و خانواده ایشان، تصمیم تیم برگزارکننده بر ایجاد روش جدید در جهت برگزاری این دوره از جشنواره شد. همچنین با توجه به اینکه این جشنواره به عنوان تکمیل کننده چرخه ی آموزشی دانش آموزان می باشد، لذا برگزاری آن از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. در نهایت پس از بررسی های فراوان، تصمیم تیم برگزار کننده جشنواره مبنی بر این شد که این رویداد به صورت غیرمتمرکز در پایگاه های منتخب سراسرکشور برگزار گردد.  

هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی-پژوهشی لکوکاپ ایران، در 105 پایگاه منتخب کشوری و به صورت غیرمتمرکز برگزار و دانش آموزان در دو لیگ کارگاهی و مسابقاتی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

  در این بخش به رتبه بندی مدالی شهرهای برتر لکوکاپ 17 می پردازیم >>> از میان پایگاه های منتخب کشوری در سراسر کشور و  از بین نمایندگان شرکت کننده در جشنواره لکوکاپ ایران، برخی از نمایندگان به عنوان پر مدال ترین شهرهای کشور عزیزمان، در هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران خوش درخشیدند .این شهرها در رتبه بندی مدالی لکوکاپ ایران  عبارتند از:   ۱. استان کرمان، شهر کرمان                5 مدال طلا، 7 نقره و 4 برنز. ۲. استان مازندران، شهر گلوگاه             5 مدال طلا، 3 نقره و 2 برنز. ۳. استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز 3 مدال طلا، 3 نقره و 4 برنز. ۴. استان گلستان، شهرگرگان                 1 مدال طلا، 2 نقره و 2 برنز. ۵. استان مازندران، شهر بهشهر            1 مدال طلا، 2 نقره و 1 برنز. 6.  استان همدان شهر همدان / استان هرمزگان شهر بندر عباس         هرکدام 1 طلا و 1 نقره. 8. استان سمنان، شهر سمنان               1 مدال طلا و 1 برنز. 9. استان تهران شهر ورامین / استان اردبیل شهر خلخال / استان کرمان شهر سیرجان / استان مازندران شهر تنکابن / استان خراسان رضوی شهر مشهد،  هرکدام موفق به کسب 1 مدال طلا در این دوره از مسابقات شدند.    لکوکاپ ایران، ضمن تبریک به همه ی مدال آوران این دوره از مسابقات،  امیدوار است با بهره گیری از روش های نوین و با همکاری نمایندگان و اولیای دانش اموزان حاضر در سیستم آموزشی خود بتواند دوره های آتی این جشنواره را هرچه باشکوه تر برگزار نماید.      رتبه بندی مدالی
Read more...

رتبه های برتر لکوکاپ ۱۷ در رشته های لکولب، لکوسام و لکوکیو

به گزارش روابط عمومی لکوایران، هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران به صورت غیر متمرکز در  105 پایگاه در سراسر کشور برگزار گردید. جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران، به عنوان بزرگترین رویداد پژوهش محور دانش آموزی خاورمیانه هر ساله در فروردین و اردیبهشت ماه برگزار می گردد. با توجه به شیوع این ویروس و لزوم حفظ سلامت دانش آموزان و خانواده ایشان، تصمیم تیم برگزارکننده بر ایجاد روش جدید در جهت برگزاری این دوره از جشنواره شد. همچنین با توجه به اینکه این جشنواره به عنوان تکمیل کننده چرخه ی آموزشی دانش آموزان می باشد، لذا برگزاری آن از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. در زمانیکه بسیاری از جشنواره ها و مسابقات یا بصورت کامل لغو گردید و یا با کارهای بسیار ساده تر برگزاری آنها انجام شد، لکوایران با در نظر گرفتن اصل رسالت خود تصمیم به برگزاری غیرمتمرکز و همزمان این رویداد بزرگ ملی گرفت. تصمیمی که شاید چالش های اجرایی آن بسیار در ابتدای راه مورد بحث قرار گرفته بود.   در این قسمت به اعلام نتایج 10 نفر برتر در رشته های  لکولب، لکوسام و لکوکیو می پردازیم:  

رتبه های برتر رشته لکولب (مقدماتی):

  • رتبه اول: نرگس عامری سیاهویی از بندرعباس
  • رتبه دوم: راحیل زارعی جلال آبادی از کرمان
  • رتبه سوم: امیر کردزینی نوده / محمدزکی از گرگان  و  محمدپرهام صفاییان از سمنان
  • رتبه پنجم: ستایش صحافی از بندرعباس
  • رتبه ششم: پرهام حسین خانی و کوروش رجایی نژاد از کرمان
  • رتبه هفتم: باران کردکتولی از گرگان
  • رتبه هشتم: رضا وزینی دانا - هانیه حسینی از کرج
  • رتبه نهم: امیر داوری از کرمان
  • رتبه دهم: ملینا شعبانی - روژینا گرامی - ارغوان اسماعیلی از ساری
 

رتبه های برتر رشته لکولب (پیشرفته):

  • رتبه اول: هما سبزواری / آترا انجم شجاع از کرمان
  • رتبه دوم: آیدا عارفی / یسنا مسلمی از کرمان
  • رتبه سوم: محمدمهزیار بشیری / تینا اسدی نژاد از اهواز
  • رتبه چهارم: ریحانه بقائی از کرمان
  • رتبه پنجم: محمدمهدی م عبدی از بروجرد و فاطمه طلابی - فاطمه حسن زاده از یزد
  • رتبه هفتم: امیرحسین زاهدی - علی کریمی از کرمان
  • رتبه هشتم: رامین ابراهیمی - عسل واقعی - ابوالفضل صابرنیا از کرمان
  • رتبه نهم: فاطمه عباس زاده - حدیثه سلاجقه از کرمان و پانیذ نیازی - لعیا صفاری از سیرجان
  • رتبه یازدهم: ایمان محسنی زاده از کرمان
 

رتبه های برتر رشته لکوسام(لیگ ازاد):

  • رتبه اول: دیانا خجندی از کرمان
  • رتبه دوم: هومن حومه نژاد از بهشهر
  • رتبه سوم: آنیسا زنگی آبادی از کرمان
  • رتبه چهارم: کیانا معافی از سرچشمه
  • رتبه پنجم: بهراد بلوردی از کرمان
  • رتبه ششم: نرجس احمدی نژاد از کرمان
  • رتبه هفتم: علی عباسی کرمجوان از پردیس
  • رتبه هشتم: فرزان حسن پور از الیگودرز
  • رتبه نهم: محمدطاها شاهزاده زیدی از آمل
  • رتبه دهم: آمیتیس عطاردید از پردیس
 

رتبه های برتر رشته لکوکیو(7 سال و پایین تر):

  • رتبه اول مشترک: توحید خدایی فر از تبریز و  آینا وحیدی از تبریز
  • رتبه دوم مشترک: کیا کهنه چی از تبریز و  هانا ارجمند از بندرعباس
  • رتبه سوم مشترک: سارا صدیقی خویدک از کرج و یاسین اکبری از گنبد کاووس
  • رتبه چهارم: هلن حسینی از تبریز
  • رتبه پنجم: فاطمه ناصری کوچه بیوکی از یزد
  • رتبه ششم: سالار صمدیان از تبریز
  • رتبه هفتم: مهتاب بهرامی راد از گنبد کاووس
  • رتبه هشتم: پارسا بارانی از گنبد کاووس
  • رتبه نهم: فاطمه ثنا کریمی از ورامین
  • رتبه دهم: علی الهی از سمنان
 

رتبه های برتر رشته لکوکیو(8سال و بالاتر):

  • رتبه اول: نگار منظمی برهانی از مشهد
  • رتبه دوم: پارسا فرهادی از تبریز
  • رتبه سوم: عطا عطایی از تبریز
  • رتبه چهارم: احسان حافظی از تبریز
  • رتبه پنجم: ایلمان ستارزاده از تبریز
  • رتبه ششم: الینا کنگری از تبریز
  • رتبه هفتم:متین روحی از ساری
  • رتبه هشتم:دیانا انصاری از الیگودرز
  • رتبه نهم: سیده حسنی شریعت زاده از مشهد
  • رتبه دهم: مهدیار شایان از تبریز
رتبه های برتر لکوکاپ 17 در رشته لکوکیو رتبه های برتر لکوکاپ 17 در رشته لکولب
Read more...

رتبه های برتر لکوکاپ ۱۷ در رشته لکوروبو

به گزارش روابط عمومی لکوایران، هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران به صورت غیر متمرکز در  105 پایگاه در سراسر کشور برگزار گردید. جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران، به عنوان بزرگترین رویداد پژوهش محور دانش آموزی خاورمیانه هر ساله در فروردین و اردیبهشت ماه برگزار می گردد. با توجه به شیوع این ویروس و لزوم حفظ سلامت دانش آموزان و خانواده ایشان، تصمیم تیم برگزارکننده بر ایجاد روش جدید در جهت برگزاری این دوره از جشنواره شد. همچنین با توجه به اینکه این جشنواره به عنوان تکمیل کننده چرخه ی آموزشی دانش آموزان می باشد، لذا برگزاری آن از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. در زمانیکه بسیاری از جشنواره ها و مسابقات یا بصورت کامل لغو گردید و یا با کارهای بسیار ساده تر برگزاری آنها انجام شد، لکوایران با در نظر گرفتن اصل رسالت خود تصمیم به برگزاری غیرمتمرکز و همزمان این رویداد بزرگ ملی گرفت. تصمیمی که شاید چالش های اجرایی آن بسیار در ابتدای راه مورد بحث قرار گرفته بود.   در این قسمت به اعلام نتایج 10 نفر برتر در رشته لکوروبو می پردازیم:  

رتبه های برتر رشته لکوروبو( فوتبالیست مقدماتی):

رتبه اول: سید رادین صدری از گلوگاه رتبه دوم: هیربد آفرید از گلوگاه رتبه سوم: شاهین اوانپور از گلوگاه رتبه چهارم: پارسا امیرخانلو از گلوگاه رتبه پنجم: رضاخلیل تبار از بابل رتبه ششم: محمد امین برزگر از گلوگاه رتبه هفتم: علی میرزایی از کرمان رتبه هشتم: علیرضا زعیم زاده از کرمان رتبه نهم: باربد خادملو از گلوگاه رتبه دهم: شاهرخ فضل علی از گلوگاه  

رتبه های برتر رشته لکوروبو( فوتبالیست پیشرفته):

رتبه اول: میرعلی مهدوی از بهشهر رتبه دوم: ارمیا حاجی محمدی از گرگان رتبه سوم: محمدرضا اردستانی از ورامین رتبه چهارم: امیرمحمد لطیفی از آمل رتبه پنجم: امیرعلی کریم زاده از بهشهر رتبه ششم: مهسا پیرمرادیان از گزگان رتبه هفتم: سپهر بناوند از رودان رتبه هشتم: اهورا محمدی از شیراز رتبه نهم: ابوالقاسم گرین از گرگان رتبه دهم: سجاد رهدار از قم  

رتبه های برتر رشته لکوروبو( فوتبالیست تخصصی):

رتبه اول: عرفان مجریان از گلوگاه رتبه دوم: امیر حسین فضل علی از گلوگاه رتبه سوم: رضا حسین زاده از کرمان رتبه چهارم: فرهان مهدوی از بهشهر رتبه پنجم: محمد رسول باقری از بهشهر رتبه ششم: علیرضا فضلی از بهشهر و  ابوالفضل صالحی از رودان رتبه هفتم: محمد هادی کریمی از ورامین رتبه نهم: علی اصغر خادم از بندرعباس رتبه دهم: متین صیادی از همدان  

رتبه های برتر رشته لکوروبو(پارک نوری):

رتبه اول: علی موجریان از گلوگاه رتبه دوم: سینا رضایی از گرگان رتبه سوم: سام افضلی از بابل و امیر رضا اکبری از آمل رتبه پنجم: امیرعلی باقری از تبریز رتبه ششم: آرش شیبانی از گرگان رتبه هفتم: آراد قادر پور از کرمان رتبه هشتم: سید محمد حسینی از گرگان رتبه نهم: آیتا بدرآبادی از رودان رتبه دهم: امید محمدزاده از بابل  

رتبه های برتر رشته لکوروبو(آتشنشان):

رتبه اول: صدرا غلامی از کرمان رتبه دوم: پارسا حسین خانی از کرمان رتبه سوم: پرهام حسین نژاد کلاگر از بابل رتبه چهارم: ماهان کاظمی از بابل رتبه پنجم: امیرعلی باباعلیان از بابل رتبه ششم: علیرضا میرزایی از بابل رتبه هفتم:ابوالفضل شعبانی از گرگان رتبه هشتم: پرهام خلیلی از محلات رتبه نهم:ر پویا اندواری از آمل  

رتبه های برتر رشته لکوروبو(جنگنجوی مقدماتی):

رتبه اول: بنیامین ملائیان از سمنان رتبه دوم: مهدی مسلمی از کرمان رتبه سوم: ایلیا قلیان از بهشهر رتبه چهارم: ابوالفضل حمزه از بهشهر رتبه پنجم: سبحان علینژاد از بهشهر رتبه ششم: آرش محمدی از محلات رتبه هفتم: احسان حافظی از تبریز رتبه هشتم: مهرشاد زارع نصرتی از بهشهر رتبه نهم مشترک: امیرعلی جعفریان از سمنان و  امیرحسین رضایی از گلوگاه رتبه دهم: محمد مهدی نوحی از دماوند

رتبه های برتر رشته لکوروبو(جنگجوی آزاد):

رتبه اول: ابوالفضل مرید زاده از کرمان رتبه دوم  و سوم مشترک: علی خواجیان - امیرحسین قاسمیان از گلوگاه و سید مهدی علوی از کرج رتبه چهارم: ابوالفضل حقیقی از الیگودرز رتبه پنجم: امیر علی حبیبی از ساری رتبه ششم مشترک: امیر محمد اسلامی  از دلیجان و میلاد حسینی از آمل رتبه هفتم مشترک: سید محسن حسینی  از بهشهر - امیر حسین هوشدار رستمی از بهشهر و محمد حسین فرجی لموکی از ساری رتبه هشتم : عرفان منافی از اردبیل رتبه نهم مشترک: سینا قنبری از دلیجان - کیارش پیری از دلیجان و بردیا بخشی از ساری رتبه دهم مشترک: حسن گودرزی از بروجرد - مهدی شهسواری از سعدآباد - حمید محمودی از سعدآباد - محمد امین عرفانی از دلیجان -امیر آرسام شفیعی ا زدلیجان  و  فواد مرتضی قلی از دماوند   رتبه های برتر لکوکاپ در رشته لکوروبو لکوروبو2
Read more...

رتبه های برتر لکوکاپ ۱۷ در رشته لکومس

به گزارش روابط عمومی لکوایران، هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران به صورت غیر متمرکز در  105 پایگاه در سراسر کشور برگزار گردید. جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران، به عنوان بزرگترین رویداد پژوهش محور دانش آموزی خاورمیانه هر ساله در فروردین و اردیبهشت ماه برگزار می گردد. با توجه به شیوع این ویروس و لزوم حفظ سلامت دانش آموزان و خانواده ایشان، تصمیم تیم برگزارکننده بر ایجاد روش جدید در جهت برگزاری این دوره از جشنواره شد. همچنین با توجه به اینکه این جشنواره به عنوان تکمیل کننده چرخه ی آموزشی دانش آموزان می باشد، لذا برگزاری آن از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. در زمانیکه بسیاری از جشنواره ها و مسابقات یا بصورت کامل لغو گردید و یا با کارهای بسیار ساده تر برگزاری آنها انجام شد، لکوایران با در نظر گرفتن اصل رسالت خود تصمیم به برگزاری غیرمتمرکز و همزمان این رویداد بزرگ ملی گرفت. تصمیمی که شاید چالش های اجرایی آن بسیار در ابتدای راه مورد بحث قرار گرفته بود.   در این قسمت به اعلام نتایج 10 نفر برتر در رشته لکومس می پردازیم:   رتبه های برتر رشته لکومس لیگ یک: رتبه اول: سامیار فرجام از همدان رتبه دوم: زهرا یمینی از نهاوند رتبه سوم: آدرین عارف از گرگان رتبه چهارم: مهسا نوری از قم رتبه پنجم: محمدآرمین ماهرو بختیاری از ازنا رتبه ششم: مهرسا یعقوبی از گرگان رتبه هفتم: الینا رشتبرزاده از قم رتبه هشتم: فاطمه ناز زعیم زاده از کرمان رتبه نهم: محمدمهدی قاسمی از برازجان رتبه دهم: بهار زرین از قم  

رتبه های برتر رشته لکومس لیگ دو:

رتبه اول: نیایش یگانه از گرگان رتبه دوم: محمدجواد مرزبان از ازنا رتبه سوم: تینا حسین پور از قم رتبه چهارم: بردیا معافی از سرچشمه رتبه پنجم: الینا معافی از سرچشمه رتبه ششم: نادیا محمدنیا از گرگان رتبه هفتم: زینب روحی از تهران رتبه هشتم: امیرحسین صادق الحسینی از مشهد رتبه نهم: امیرعباس ممی زاده از مشگین شهر رتبه دهم: محمدپویان نصیری از محمدیه  

رتبه های برتر رشته لکومس لیگ سه:

رتبه اول: مائده شقاقی نسب از تبریز  و  شروین نیکوبیان از قم رتبه دوم: محمدطه امیری فر از قم رتبه سوم: فاطمه موسوی از قم رتبه چهارم: عرفان حمصی از کرج رتبه پنجم: هانیه مختاری از کرج رتبه ششم: رمیصا کده از گرگان رتبه هفتم: ایلیا فرجی خیاوی از مشگین شهر رتبه هشتم: مریم اسلام زاده از مشگین شهر رتبه نهم: امیررضا عبدالهی از خلخال رتبه دهم: الینا اسماعیلی از مشکین شهر  

رتبه های برتر رشته لکومس لیگ چهار:

رتبه اول: پریسا قدرتی از خلخال رتبه دوم: علی هوشمند از ارومیه لکوکاپ 17.لکومس  
Read more...

رتبه های برتر هفدهمین دوره لکوکاپ ایران

هفدهمین دوره لکوکاپ ایران

به گزارش روابط عمومی لکوایران، هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران به صورت غیر متمرکز در سراسر کشور برگزار گردید. رتبه های برتر این دوره معرفی شدند. جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی  لکوکاپ ایران، به عنوان بزرگترین رویداد پژوهش محور دانش آموزی خاورمیانه  هر ساله در فروردین و اردیبهشت ماه برگزار می گردد و رتبه های برتر آن طی مراسمی اعلام می شوند. با توجه به شیوع این ویروس و لزوم حفظ سلامت دانش آموزان و خانواده ایشان، تصمیم تیم برگزارکننده بر ایجاد روش جدید در جهت برگزاری این دوره از جشنواره شد. همچنین با توجه به اینکه این جشنواره به عنوان تکمیل کننده چرخه ی آموزشی دانش آموزان می باشد، لذا برگزاری آن از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. یکی از رسالت های مهم و اساسی لکوکاپ ایران، حفظ شور و نشاط و ایجاد یک فضای رقابتی سالم در بین دانش آموزان است، لذا حمایت بسیار بالایی در نحوه برگزاری آن وجود داشت که بتواند به اهداف مدنظر خود برسد. همچنین مقدمات ایجاد رضایت لازم در شرکت کنندگان، اولیا و نمایندگان محترم نیز فراهم گردد. در زمانیکه بسیاری از جشنواره ها و مسابقات یا بصورت کامل لغو گردید و یا با کارهای بسیار ساده تر برگزاری آنها انجام شد، لکوایران با در نظر گرفتن اصل رسالت خود تصمیم به برگزاری غیرمتمرکز و همزمان این رویداد بزرگ ملی گرفت. تصمیمی که شاید چالش های اجرایی آن بسیار در ابتدای راه مورد بحث قرار گرفته بود. اما در حال حاضر پس از برگزاری و اعلام رتبه های برتر با رضایت خوبی مواجه شده است. اما با افتخار اعلام می نماییم، هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران، بصورت غیرمتمرکز در ۱۰۵ پایگاه منتخب در سراسر کشور برگزار گردید. در این دوره از جشنواره دانش آموزان طی 9 روز و  در قالب ۱۸ لیگ کارگاهی و مسابقاتی باهم به رقابت پرداختند. رتبه های برتر این دوره طی لایو اینستاگرام در طول یک هفته اعلام شدند.  

اهداف برگزاری  لکوکاپ

  • بروز خلاقیت های علمی- پژوهشی
  • تقویت روحیه رقابت‌پذیری و رقابت‌جویی
  • معرفی میزان توانمندی‌های دانش آموزان
  • اشاعه فرهنگ کار و مهارت آموزی
  • بهبود کیفیت آموزش های مهارتی
  • جهت دهی فعالیتهای آموزشی و حمایتهای تشویقی از دانش آموزان خلاق

و اما رتبه های برتر هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران عبارتند از:

رتبه های برتر هفدهمین دوره لکوکاپ ایران   رشته لکوروبو(فوتبالیست مقدماتی)
  • رتبه اول: سید رادین صدری از گلوگاه
  • رتبه دوم: هیربد آفرید از گلوگاه
  • رتبه سوم: شاهین اوانپور از گلوگاه
  رشته لکوروبو(فوتبالیست پیشرفته)
  • رتبه اول: امیرعلی مهدوی از بهشهر
  • رتبه دوم: ارمیا حاجی محمدی از گرگان
  • رتبه سوم: محمدرضا اردستانی از ورامین
  رشته لکوروبو(فوتبالیست تخصصی)
  • رتبه اول: عرفان مجریان از گلوگاه
  • رتبه دوم: امیر حسین فضل علی از گلوگاه
  • رتبه سوم: رضا حسین زاده از کرمان
  رشته لکوروبو(پارک نوری)
  • رتبه اول: علی موجریان گلوگاهی از گلوگاه
  • رتبه دوم: سینا رضائی از گرگان
  • رتبه سوم: سام افضلی از بابل و امیررضا اکبری از آمل
  رشته لکوروبو( آتشنشان)
  •   رتبه اول: صدرا غلامی از کرمان
  •   رتبه دوم:  پارسا حسین خانی از کرمان
  •   رتبه سوم: پرهام حسین نژاد کلاگر از بابل
  رشته لکوروبو(جنگجو مقدماتی)
  • رتبه اول: بنیامین ملائیان از سمنان
  • رتبه دوم: مهدی مسلمی از کرمان
  • رتبه سوم: ایلیا قلیان از بهشهر
  رشته لکوروبو(جنگجوی آزاد)
  • رتبه اول: ابولفضل مرید زاده از کرمان
  • رتبه دوم و سوم مشترک: سید مهدی علوی از کرج و  امیرحسین قاسمیان- علی خواجیان از گلوگاه
  رشته لکومس(محاسبات ریاضی با چرتکه) لیگ یک
  • رتبه اول: سامیار فرجام از همدان
  • رتبه دوم: زهرا یمینی از نهاوند
  • رتبه سوم: آدرین عارف از گرگان
  رشته لکومس(محاسبات ریاضی با چرتکه) لیگ دو
  • رتبه اول: نیایش یگانه از گرگان
  • رتبه دوم: محمدجواد مرزبان از ازنا
  • رتبه سوم: تینا حسین پور از قم
  رشته لکومس(محاسبات ریاضی با چرتکه) لیگ سه
  • رتبه اول: مائده شقاقی نسب از تبریز و شروین نیکوبیان از قم
  • رتبه دوم: محمدطه امیری فر از قم
  • رتبه سوم: فاطمه موسوی از قم
  رشته لکومس(محاسبات ریاضی با چرتکه) لیگ چهار
  • رتبه اول: پریسا قدرتی از خلخال
  • رتبه دوم: علی هوشمند از ارومیه
  رشته لکوسام(انتقال سریع محاسبات)
  • رتبه اول: دیانا خجندی از کرمان
  • رتبه دوم: هومن حومه نژاد از بهشهر
  • رتبه سوم: آنیسا زنگی آبادی از کرمان
  رشته لکومجیک(الکترونیک)
  • رتبه اول: عرشیا غضنفر پور / احد سهرابی پور از سیرجان
  • رتبه دوم: میلاد خالداری اپورواری از کرمان
  • رتبه سوم: ارسطو هاشمی از کرمان
  رشته لکو الک(الکترونیک)
  • رتبه برتر: امین خوش نیت از تبریز
  رشته لکولب مقدماتی(علوم آزمایشگاهی  و شیمی)
  • رتبه اول: نرگس عامری سیاهویی از بندرعباس
  • رتبه دوم: راحیل زارعی جلال آبادی از کرمان
  • رتبه سوم: امیر کردزینی نوده / محمدزکی از گرگان  و  محمدپرهام صفاییان از سمنان
  رشته لکولب پیشرفته(علوم آزمایشگاهی  و شیمی)
  • رتبه اول: هما سبزواری / آترا انجم شجاع از کرمان
  • رتبه دوم: آیدا عارفی / یسنا مسلمی از کرمان
  • رتبه سوم: محمدمهزیار بشیری / تینا اسدی نژاد از اهواز
  رشته لکوپد(پژوهش دانش آموزی)
  • رتبه اول: محمدصالح صیدانلو از گلوگاه
  • رتبه دوم: آریسا سبزه زار -دینا امانعلی خانی از کرمان
  • رتبه سوم مشترک: محمدحسن پورسنگی از تبریز و فاطمه اکبری سرابی از بروجرد
  رشته لکودومینو(قطعات دومینو)
  • رتبه اول: فاطمه تاجیک خاوه / نازنین کاوه از ورامین
  • رتبه دوم: ماهان حامدی / متین خورشیدی از ساری
  • رتبه سوم: محمد عمران فروزان / فاطمه توکلی / شادان سوری از بروجرد
  رشته لکوپل ابتدایی(سازه های ماکارونی)
  • رتبه اول: سدنا اصغری از تنکابن
  • رتبه دوم: محمدرضا خیرمند / مهلا خیرمند / رها برهان نژاد از سرچشمه
  • رتبه سوم: امیرعلی باقری از تبریز
  رشته لکوپل متوسطه(سازه های ماکارونی)
  • رتبه اول: امیرمحمدخواجوی / بهزاد امیرخانلو از گلوگاه
  • رتبه دوم: محمدرضا نادری / امیرحسین امیری از بهشهر
  • رتبه سوم: هستی آفرید از گلوگاه
  رشته لکوبیو( تشریح جانوری)
  • رتبه اول: آیناز ترک زاده / آیسان اسلامی از کرمان
  • رتبه دوم مشترک: عرفان نصیری / آیلین شادمان / یگانه ترازوی زر از کرمان  و  سبحان توتونچی از تبریز
  • رتبه سوم مشترک: یاسمین اشرفی گنجویی / ریحانه زاهدی از کرمان و  مهدی برگی از تبریز
  رشته لکوکیو(مزرعه فکر) رده سنی 7 سال و پایین تر
  • رتبه اول مشترک: توحید خدایی فر از تبریز و  آینا وحیدی از تبریز
  • رتبه دوم مشترک: کیا کهنه چی از تبریز و  هانا ارجمند از بندرعباس
  • رتبه سوم مشترک: سارا صدیقی خویدک از کرج و یاسین اکبری از گنبد کاووس
  رشته لکوکیو(مزرعه فکر) رده سنی 8 سال و بالاتر
  • رتبه اول: نگار منظمی برهانی از مشهد
  • رتبه دوم: پارسا فرهادی از تبریز
  • رتبه سوم: عطا عطایی از تبریز
  لکوکاپ ایران،  ضمن تبریک به نفرات برتر و یادآوری این موضوع که کلیه شرکت کنندگان برنده واقعی این جشنواره  هستند، امیدوار است با بهره گیری از روش های نوین و با همکاری نمایندگان و اولیای دانش اموزان حاضر در سیستم آموزشی خود بتواند دوره های آتی این جشنواره را هرچه باشکوه تر برگزار نماید.  
Read more...