Tag - اعلام نتایج نفرات برتر

اعلام نتایج لکوکاپ استانی و منطقه ای

اعلام نتایج مسابقات لکوکاپ استانی و منطقه ای بهمن ماه ۹۹

اعلام نتایج مسابقات لکوکاپ استانی و منطقه ای

اعلام نتایج رشته لکوکیو لیگ 1 و 2:

لکوکیو 1 :

گروه اول:اصفهان

رتبه اول امیرارسلان صادقی حسن آباد
رتبه دوم امیرعباس امینی اردستان
رتبه سوم درسا شهنازی نطنز

گروه دوم:فارس

رتبه اول مهدی صدیق لامرد
رتبه دوم بهار اسکندری ارسنجان
رتبه سوم مهدیس عسگری فسا
رتبه سوم نازنین زهرا حیدری شیراز
 

گروه سوم:کهگیلویه و بویر احمد

رتبه اول کسری عبدی زاده یاسوج
رتبه دوم سید امیرعباس خادمی حسینی یاسوج
رتبه سوم ایلیا نظری زاده سی سخت
 

گروه چهارم:کرمانشاه، خوزستان

رتبه اول کارو شبرنگ پاوه(کرمانشاه)
رتبه دوم مانی رحمتی پاوه(کرمانشاه)
رتبه سوم دیار احمدی پاوه(کرمانشاه)
 

گروه پنجم:قزوین، زنجان، تهران، بوشهر

رتبه اول  فاطمه رمضانی قیدار(زنجان)
رتبه دوم امیرحسین نوروزی خرمدره(زنجان)
رتبه سوم ملیکا صمدی خرمدره(زنجان)
 

گروه ششم:آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، مازندران

رتبه اول اسراء عبدالهی ورزقان(آذربایجان شرقی)
رتبه دوم  سید امیرمهدی اسدزاده قره ضیاء الدین-چایپاره(آذربایجان غربی)
رتبه سوم محمدمهیار یوسفی  بیرجند(خراسان جنوبی)
 

لکوکیو 2 :

گروه اول:فارس، خوزستان، خراسان رضوی، مازندران، آذربایجان شرقی

رتبه اول نازنین فیاض نژاد سبزوار(خراسان رضوی)
رتبه دوم معصومه مقدم میمند(فارس)
رتبه سوم تسنیم میاری تنکابن(مازندران)
 

گروه دوم:اصفهان، زنجان، لرستان، سیستان و بلوچستان

رتبه اول حسین جدیدی بهارستان(اصفهان)
رتبه دوم امیررضا داودی خرمدره(زنجان)
رتبه سوم زهرا نوروزی فلاورجان(اصفهان)

 

گروه سوم:کهگیلویه و بویراحمد

رتبه اول فاطمه منصوری یاسوج
رتبه دوم ساغر سی سخت سی سخت
رتبه سوم شایان فرهادیان سی سخت
رتبه سوم سیده ساجده موسوی رهیزی سی سخت
  اعلام نتایج رشته لکوسام:

لکوسام 1:

کرمانشاه، لرستان، مازندران

رتبه اول ارس باجلائی کرند غرب(کرمانشاه)
رتبه دوم محمدطاها شاهزاده زیدی آمل(مازندران)
رتبه سوم کوروش کریمی پاشاکلایی آمل(مازندران)
رتبه سوم بهار آریانپور الیگودرز(لرستان)
  اعلام نتایج رشته لکومس(لیگ 1 و 2):

لکومس 1:

گروه اول:فارس، لرستان، مازندران، چهارمحال و بختیاری

رتبه اول سارا لک قاسم آبادی الیگودرز(لرستان)
رتبه دوم رادین عابدینی آمل(مازندران)
رتبه سوم سوگند علایی ساری(مازندران)
 

گروه دوم:اصفهان

رتبه اول محمدحمزه رضوانیان اردستان
رتبه دوم امیرعلی طوقی اصفهان
رتبه سوم محمدطاها افتادگان خمینی شهر
 

لکومس 2:

گروه اول:خراسان رضوی، آذربایجان شرقی

رتبه اول ایلیا صدیقی تایباد(خراسان رضوی)
رتبه دوم اسراء عبادی مراغه(آذربایجان شرقی)
رتبه سوم سیده ثمین سید الحسینی تایباد0خراسان رضوی)
 

گروه دوم:لرستان، مازندران

رتبه اول محمدآرمین ماهرو بختیاری ازنا(لرستان)
رتبه دوم علیرضا صفری ساری(مازندران)
رتبه سوم هستی رحیمی تنکابن(مازندران)
 

گروه سوم:اصفهان

رتبه اول تینا برقی کار درچه
رتبه دوم یگانه دهقان شهرضا
رتبه سوم سنا فرحبخش اردستان
  اعلام نتایج رشته لکوکیدز:

لکوکیدز:

آذربایجان شرقی، مازندران، لرستان، قزوین

رتبه اول فهام احمدزاده مراغه(آذربایجان شرقی)
رتبه دوم ابوالفضل یحیی پور آمل(مازندران)
رتبه سوم علی اصغر فرجی ریحان آبادی گلوگاه(مازندران)
  اعلام نتایج رشته لکوروبو(فوتبال مقدماتی، آزاد و پیشرفته):

فوتبال مقدماتی:

گروه اول:مازندران

رتبه اول سید رادین صدری گلوگاه
رتبه دوم امیررضا اکبری آمل
رتبه سوم امیررضا کلبادی نژاد گلوگاه
 

گروه دوم:آذربایجان غربی

رتبه اول آیهان غفوری خوی
رتبه دوم ارمیا زمانی خوی
رتبه سوم المان قرقره چی خوی
 

فوتبال آزاد:

مازندران

رتبه اول شاهین اوانپور گلوگاه
رتبه دوم هیربد آفرید گلوگاه
رتبه سوم امیرحسین فضلعلی گلوگاه
 

فوتبال پیشرفته:

مازندران

رتبه اول امیرمحمد لطیفی آمل
رتبه دوم پارسا امیرخانلو گلوگاه
رتبه سوم محمدامین برزگر گلوگاه
  اعلام نتایج رشته لکوپل:

لکوپل:

مازندران

رتبه اول درناز صیدانلو گلوگاه
رتبه دوم بهزاد امیرخانلو - امیرمحمد خواجوی گلوگاه
رتبه سوم طهورا میاری تنکابن
  اعلام نتایج رشته لکوروبو(جنگجو آزاد):

ربات جنگجو آزاد:

مازندران، خراسان جنوبی، لرستان

رتبه اول امیرحسین قاسمیان و علی خواجیان گلوگاه(مازندران)
رتبه دوم ابوالفضل حقیقی الیگودرز(لرستان)
رتبه سوم محمدامین وفادار طبس(خراسان جنوبی)
  اعلام نتایج رشته لکوروبو(پارک نوری):

ربات پارک نوری:

مازندران، خراسان جنوبی، لرستان

رتبه اول علی موجریان گلوگاه(مازندران)
رتبه دوم علی ملک محمودی گلوگاه (مازندران)
رتبه سوم امیرحسین اسمعیلی گلوگاه (مازندران)
اعلام نتایج لکوکاپ استانی و منطقه ای

اعلام نتایج لکوکاپ استانی و منطقه ای بهمن 99

Read more...

افتخار آفرینان ایرانی در ساینس کاپ ترکیه ۲۰۲۰

  به گزارش روابط عمومی لکو ایران، مسابقات ساینس کاپ ترکیه در اکتبر سال 2020 به صورت غیر متمرکز برگزار شد. تیم ایران متشکل از 70 نفر برای این دوره از مسابقات اعزام شدند. رشته های برگزار شده در این دوره ، شامل لکوروبو (ربات جنگجو و فوتبالیست)، لکومس(محاسبات ذهنی و چرتکه ای)، لکولب( علوم آزمایشگاهی و شیمی)، لکوپل(سازه های ماکارونی)  و لکو کیو (مزرعه فکر) می باشد. این دوره با حضور بیش از 250 نفر از برترین دانش آموزان کشور های مختلف به میزبانی ترکیه برگزار شد. نفرات برگزیده این دوره از لکوکاپ جهانی، در دسامبر 2020 مشخص شدند که نام 19 نفر از افتخار آفرینان ایرانی به چشم می خورد. بر خود می بالیم که فرزندان این مرز و بوم هر روز پله های موفقیت و ترقی را به بهترین شیوه ممکن طی می کنند. ضمن عرض تبریک به خانواده و دانش آموزان عزیز، اسامی نفرات برتر تیم ایران در ساینس کاپ ترکیه، به شرح زیر می باشد.   افتخار آفرینان ایرانی در ساینس کاپ ترکیه 2020افتخار آفرینان ایرانی در ساینس کاپ ترکیه 2020
Read more...

رتبه های برتر هفدهمین دوره لکوکاپ ایران

هفدهمین دوره لکوکاپ ایران

به گزارش روابط عمومی لکوایران، هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران به صورت غیر متمرکز در سراسر کشور برگزار گردید. رتبه های برتر این دوره معرفی شدند. جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی  لکوکاپ ایران، به عنوان بزرگترین رویداد پژوهش محور دانش آموزی خاورمیانه  هر ساله در فروردین و اردیبهشت ماه برگزار می گردد و رتبه های برتر آن طی مراسمی اعلام می شوند. با توجه به شیوع این ویروس و لزوم حفظ سلامت دانش آموزان و خانواده ایشان، تصمیم تیم برگزارکننده بر ایجاد روش جدید در جهت برگزاری این دوره از جشنواره شد. همچنین با توجه به اینکه این جشنواره به عنوان تکمیل کننده چرخه ی آموزشی دانش آموزان می باشد، لذا برگزاری آن از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. یکی از رسالت های مهم و اساسی لکوکاپ ایران، حفظ شور و نشاط و ایجاد یک فضای رقابتی سالم در بین دانش آموزان است، لذا حمایت بسیار بالایی در نحوه برگزاری آن وجود داشت که بتواند به اهداف مدنظر خود برسد. همچنین مقدمات ایجاد رضایت لازم در شرکت کنندگان، اولیا و نمایندگان محترم نیز فراهم گردد. در زمانیکه بسیاری از جشنواره ها و مسابقات یا بصورت کامل لغو گردید و یا با کارهای بسیار ساده تر برگزاری آنها انجام شد، لکوایران با در نظر گرفتن اصل رسالت خود تصمیم به برگزاری غیرمتمرکز و همزمان این رویداد بزرگ ملی گرفت. تصمیمی که شاید چالش های اجرایی آن بسیار در ابتدای راه مورد بحث قرار گرفته بود. اما در حال حاضر پس از برگزاری و اعلام رتبه های برتر با رضایت خوبی مواجه شده است. اما با افتخار اعلام می نماییم، هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران، بصورت غیرمتمرکز در ۱۰۵ پایگاه منتخب در سراسر کشور برگزار گردید. در این دوره از جشنواره دانش آموزان طی 9 روز و  در قالب ۱۸ لیگ کارگاهی و مسابقاتی باهم به رقابت پرداختند. رتبه های برتر این دوره طی لایو اینستاگرام در طول یک هفته اعلام شدند.  

اهداف برگزاری  لکوکاپ

  • بروز خلاقیت های علمی- پژوهشی
  • تقویت روحیه رقابت‌پذیری و رقابت‌جویی
  • معرفی میزان توانمندی‌های دانش آموزان
  • اشاعه فرهنگ کار و مهارت آموزی
  • بهبود کیفیت آموزش های مهارتی
  • جهت دهی فعالیتهای آموزشی و حمایتهای تشویقی از دانش آموزان خلاق

و اما رتبه های برتر هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران عبارتند از:

رتبه های برتر هفدهمین دوره لکوکاپ ایران   رشته لکوروبو(فوتبالیست مقدماتی)
  • رتبه اول: سید رادین صدری از گلوگاه
  • رتبه دوم: هیربد آفرید از گلوگاه
  • رتبه سوم: شاهین اوانپور از گلوگاه
  رشته لکوروبو(فوتبالیست پیشرفته)
  • رتبه اول: امیرعلی مهدوی از بهشهر
  • رتبه دوم: ارمیا حاجی محمدی از گرگان
  • رتبه سوم: محمدرضا اردستانی از ورامین
  رشته لکوروبو(فوتبالیست تخصصی)
  • رتبه اول: عرفان مجریان از گلوگاه
  • رتبه دوم: امیر حسین فضل علی از گلوگاه
  • رتبه سوم: رضا حسین زاده از کرمان
  رشته لکوروبو(پارک نوری)
  • رتبه اول: علی موجریان گلوگاهی از گلوگاه
  • رتبه دوم: سینا رضائی از گرگان
  • رتبه سوم: سام افضلی از بابل و امیررضا اکبری از آمل
  رشته لکوروبو( آتشنشان)
  •   رتبه اول: صدرا غلامی از کرمان
  •   رتبه دوم:  پارسا حسین خانی از کرمان
  •   رتبه سوم: پرهام حسین نژاد کلاگر از بابل
  رشته لکوروبو(جنگجو مقدماتی)
  • رتبه اول: بنیامین ملائیان از سمنان
  • رتبه دوم: مهدی مسلمی از کرمان
  • رتبه سوم: ایلیا قلیان از بهشهر
  رشته لکوروبو(جنگجوی آزاد)
  • رتبه اول: ابولفضل مرید زاده از کرمان
  • رتبه دوم و سوم مشترک: سید مهدی علوی از کرج و  امیرحسین قاسمیان- علی خواجیان از گلوگاه
  رشته لکومس(محاسبات ریاضی با چرتکه) لیگ یک
  • رتبه اول: سامیار فرجام از همدان
  • رتبه دوم: زهرا یمینی از نهاوند
  • رتبه سوم: آدرین عارف از گرگان
  رشته لکومس(محاسبات ریاضی با چرتکه) لیگ دو
  • رتبه اول: نیایش یگانه از گرگان
  • رتبه دوم: محمدجواد مرزبان از ازنا
  • رتبه سوم: تینا حسین پور از قم
  رشته لکومس(محاسبات ریاضی با چرتکه) لیگ سه
  • رتبه اول: مائده شقاقی نسب از تبریز و شروین نیکوبیان از قم
  • رتبه دوم: محمدطه امیری فر از قم
  • رتبه سوم: فاطمه موسوی از قم
  رشته لکومس(محاسبات ریاضی با چرتکه) لیگ چهار
  • رتبه اول: پریسا قدرتی از خلخال
  • رتبه دوم: علی هوشمند از ارومیه
  رشته لکوسام(انتقال سریع محاسبات)
  • رتبه اول: دیانا خجندی از کرمان
  • رتبه دوم: هومن حومه نژاد از بهشهر
  • رتبه سوم: آنیسا زنگی آبادی از کرمان
  رشته لکومجیک(الکترونیک)
  • رتبه اول: عرشیا غضنفر پور / احد سهرابی پور از سیرجان
  • رتبه دوم: میلاد خالداری اپورواری از کرمان
  • رتبه سوم: ارسطو هاشمی از کرمان
  رشته لکو الک(الکترونیک)
  • رتبه برتر: امین خوش نیت از تبریز
  رشته لکولب مقدماتی(علوم آزمایشگاهی  و شیمی)
  • رتبه اول: نرگس عامری سیاهویی از بندرعباس
  • رتبه دوم: راحیل زارعی جلال آبادی از کرمان
  • رتبه سوم: امیر کردزینی نوده / محمدزکی از گرگان  و  محمدپرهام صفاییان از سمنان
  رشته لکولب پیشرفته(علوم آزمایشگاهی  و شیمی)
  • رتبه اول: هما سبزواری / آترا انجم شجاع از کرمان
  • رتبه دوم: آیدا عارفی / یسنا مسلمی از کرمان
  • رتبه سوم: محمدمهزیار بشیری / تینا اسدی نژاد از اهواز
  رشته لکوپد(پژوهش دانش آموزی)
  • رتبه اول: محمدصالح صیدانلو از گلوگاه
  • رتبه دوم: آریسا سبزه زار -دینا امانعلی خانی از کرمان
  • رتبه سوم مشترک: محمدحسن پورسنگی از تبریز و فاطمه اکبری سرابی از بروجرد
  رشته لکودومینو(قطعات دومینو)
  • رتبه اول: فاطمه تاجیک خاوه / نازنین کاوه از ورامین
  • رتبه دوم: ماهان حامدی / متین خورشیدی از ساری
  • رتبه سوم: محمد عمران فروزان / فاطمه توکلی / شادان سوری از بروجرد
  رشته لکوپل ابتدایی(سازه های ماکارونی)
  • رتبه اول: سدنا اصغری از تنکابن
  • رتبه دوم: محمدرضا خیرمند / مهلا خیرمند / رها برهان نژاد از سرچشمه
  • رتبه سوم: امیرعلی باقری از تبریز
  رشته لکوپل متوسطه(سازه های ماکارونی)
  • رتبه اول: امیرمحمدخواجوی / بهزاد امیرخانلو از گلوگاه
  • رتبه دوم: محمدرضا نادری / امیرحسین امیری از بهشهر
  • رتبه سوم: هستی آفرید از گلوگاه
  رشته لکوبیو( تشریح جانوری)
  • رتبه اول: آیناز ترک زاده / آیسان اسلامی از کرمان
  • رتبه دوم مشترک: عرفان نصیری / آیلین شادمان / یگانه ترازوی زر از کرمان  و  سبحان توتونچی از تبریز
  • رتبه سوم مشترک: یاسمین اشرفی گنجویی / ریحانه زاهدی از کرمان و  مهدی برگی از تبریز
  رشته لکوکیو(مزرعه فکر) رده سنی 7 سال و پایین تر
  • رتبه اول مشترک: توحید خدایی فر از تبریز و  آینا وحیدی از تبریز
  • رتبه دوم مشترک: کیا کهنه چی از تبریز و  هانا ارجمند از بندرعباس
  • رتبه سوم مشترک: سارا صدیقی خویدک از کرج و یاسین اکبری از گنبد کاووس
  رشته لکوکیو(مزرعه فکر) رده سنی 8 سال و بالاتر
  • رتبه اول: نگار منظمی برهانی از مشهد
  • رتبه دوم: پارسا فرهادی از تبریز
  • رتبه سوم: عطا عطایی از تبریز
  لکوکاپ ایران،  ضمن تبریک به نفرات برتر و یادآوری این موضوع که کلیه شرکت کنندگان برنده واقعی این جشنواره  هستند، امیدوار است با بهره گیری از روش های نوین و با همکاری نمایندگان و اولیای دانش اموزان حاضر در سیستم آموزشی خود بتواند دوره های آتی این جشنواره را هرچه باشکوه تر برگزار نماید.  
Read more...