صفحه اطلاع رسانی و ثبت نام کشوری دانش آموزان لکو ایران

به سیستم ثبت نام دانش آموزان لکو ایران خوش آمدید

به اطلاع اولیای محترم و دانش آموزان گرامی می رساند جهت ثبت نام در دوره های آموزشی آنلاین لکو می بایست فرم ثبت نام زیر را با دقت تکمیل نمائید. لازم به ذکر است حداکثر ۷۲ ساعت بعد از ثبت نام نمایندگی رسمی لکو در شهر شما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم به شما انجام خواهد شد.

کلاس های آنلاین لکو چه کمکی به ما می‌کند؟ 

تو این دوران که تو خونه هستیم خیلی وقتا شده فکر کنیم که چقدر خسته و کسل کننده روزها سپری میشه و روحیه خودمونو از دست دادیم، اما از این فرصت میشه بهترین استفاده رو کرد و سعی کنیم دانش خودمون رو افزایش بدیم و به غیر از درس‌های مدرسه که آن‌ها هم آنلاین شدن، بهتره مهارت‌های دیگه‌ای رو کنار درس‌هامون یاد بگیریم.

لکو این کارو ساده کرده و سعی کرده با نمایندگی‌هایی که در سطح کشور داره تمام دانش‌آموزان سرزمین خوبمون از این مهارت‌ها محروم نباشن. با بستر آنلاینی که شرکت لکو در نظر گرفته شما می‌تونید توی هر شهری که هستین با سلیقه خودتون توی هر رشته‌ای که دوست دارید ثبت نام کنید و به راحتی در این کلاس‌ها شرکت کنید.

خب شاید سوال  شده باشه براتون که چه رشته‌هایی داریم؟  

شرکت لکو بزرگترین تولیدکننده تجهیزان علمی پژوهشی دانش‌آموزی در خاورمیانه است که دارای ۱۵ رشته علمی آموزشی است. لکو در وضعیت فعلی و بسته بودن مدارس این رشته‌ها رو در بستر آنلاین تدریس می‌کنه تا شما در سلامتی کامل باشید. خب بریم که با بعضی از این رشته ‌ها آشنا بشیم:

لکومس: این رشته پژوهشی درباره محاسبات ذهنی و چرتکه‌ایه که هدف ما از اون بهبود درک مفاهیم ریاضی، سرعت مهارت‌های محاسباتی، افزایش اعتماد به نفس که در این دوران خیلی به آن نیاز داریم و افزایش دقت و تمرکز است.

لکوسام: این رشته پژوهشی درباره محاسبات سریع ریاضیه و هدف ما از اون آشنایی با شگفتی‌های علم ریاضی و آشنایی با روش‌هایی برای ساده کردن محاسبات پیچیده است که این رشته برای راحت‌تر شدن درس ریاضی است.

لکوروبو: این رشته پژوهشی ساخت ربات‌های خلاقانه رو یاد میده و هدف ما از اون تقویت خلاقیت، تقویت هوش تصویری فضایی، افزایش اعتماد به نفس و افزایش روحیه همکاری و روحیه رقابت طلبی است.

موشن گرافی کلاس های آنلاین لکو