به گزارش دبیرخانه برگزاری لکوکاپ هماهنگ استانی اسامی نفرات برتر در رشته های برگزار شده به تفکیک هر ناحیه به شرح زیر می باشد:
لیگ لکوروبو پارک نوری
ناحیه 1: استان خوزستان، آذربایجان شرقی و گلستان
رتبه اول: کیارش محمودی از شهر اهواز
رتبه دوم: علیرضا جعفر نژاد از شهر ترک
رتبه سوم: سید بهنود حسینی از شهر گرگان
لیگ لکوروبو آتش نشان
ناحیه 1: استان مازندران، آذربایجان شرقی و قزوین
رتبه اول: مانلی ساجدی از شهر ساری
رتبه دوم: وفا فتحی از شهر ترک
رتبه سوم: اهورا بهرامی نیا از شهر ساری
ناحیه 2: استان مرکزی، گلستان و خراسان رضوی
رتبه اول: رادین مرکب جم از شهر محلات
رتبه دوم: آرین رضایی از شهر محلات
رتبه سوم: پارسا مهدیزاده از شهر محلات
لیگ لکوروبو فوتبالیست متوسطه
ناحیه 1: استان مازندران، خراسان جنوبی و خوزستان
رتبه اول: هیربد آفرید از شهر گلوگاه
رتبه دوم: عرفان خسروبیگی از شهر امل
رتبه سوم: علیرضا قربانی از شهر آمل
لیگ لکوروبو جنگ ابتدایی
ناحیه 1: استان مرکزی، مازندران، تهران و هرمزگان
رتبه اول: آرش محمدی از شهر محلات
رتبه دوم: علی صیدانلو از شهر گلوگاه
رتبه سوم: کیاوش نصرتی از شهر گلوگاه
لیگ لکوروبو فوتبال مقدماتی
ناحیه 1: استان مازندران
رتبه اول: پرهام یوسفی از شهر ساری
رتبه دوم: کیان تات از شهر گلوگاه
ناحیه 2: استان خراسان رضوی، قزوین، مرکزی، سمنان و هرمزگان
رتبه اول: یزدان سپهری خواه از شهر مشهد
رتبه دوم: ماهان عظیمی از شهر شال
رتبه سوم: حمزه یاری از شهر محلات
ناحیه 3: استان گلستان، خوزستان و تهران
رتبه اول: امیر ارسلان قاینی از شهر علی آباد
رتبه دوم: احسان پورمهدی از شهر خرمشهر
رتبه سوم: محمدهادی قاسمی از شهر علی آباد
لیگ لکوروبو فوتبال پیشرفته
ناحیه 1: استان گلستان
رتبه اول: سینا رضایی از شهر گرگان
رتبه دوم: امیررضا نظام دوست از شهر گرگان
رتبه سوم: ایلیا نظام دوست از شهر گرگان
ناحیه 2: استان مازندران
رتبه اول: علی تات از شهر گلوگاه
رتبه دوم: پارسا گلبادی نژاد از شهر گلوگاه
رتبه سوم: محمدحسام فلاحتی از شهر ساری
ناحیه 3: استان خراسان جنوبی، سمنان، آذربایجان غربی، قزوین، خوزستان، فارس و تهران
رتبه اول: محمد عرشیا بخشانی از شهر حاجی آباد
رتبه دوم: ابوالفضل پهلووری از شهر مجن
رتبه سوم: ابوالفضل خوشبین از شهر شال
ناحیه 4: استان هرمزگان
رتبه اول: امیرضالح جاودان از شهر دهبارز
رتبه دوم: آریا کمال پور از شهر بندر عباس
رتبه سوم: محمدطاها سالار پور از شهر دهبارز
لیگ لکوایفان
ناحیه 1: استان قزوین و البرز
رتبه اول: کوروش آشوری از شهر قزوین
رتبه دوم: آوین سلیمی فرد از شهر نظر آباد
لیگ لکوکیدز
ناحیه 1: استان خوزستان، تهران، اذربایجان غربی و مازندران
رتبه اول: کارن عبدالی از شهر اهواز
رتبه دوم: امیرمهدی عزیزی نژاد از شهر شهریار
رتبه سوم: آنیا صادقی از شهر شهریار
ناحیه 2: استان قزوین، مرکزی، فارس، هرمزگان، اصفهان و خراسان رضوی
رتبه اول: امیرعلی شهسواری از شهر قزوین
رتبه دوم: لیانا فرقانی از شهر محلات
رتبه سوم: فاطمه فلامرزی از شهر میمند
ناحیه 3: استان گلستان
رتبه اول: علی حاجیلری از شهر علی آباد
رتبه دوم: سام بابا کردی از شهر علی آباد
رتبه سوم: محمدرادین نعمتی از شهر علی آباد
لیگ لکولب
ناحیه 1: استان مرکزی
رتبه اول: رها حیرانی از شهر محلات
رتبه دوم: سما شریعت از شهر محلات
لیگ لکوکیو 1
ناحیه 1: استان کرمانشاه و آذربایجان شرقی
رتبه اول: اسرا امینی از شهر پاوه
رتبه دوم: آکام زارعی از شهر پاوه
رتبه سوم: شایان نعمتی فر از شهر پاوه
لیگ لکوکیو 2
ناحیه 1: استان اصفهان، خراسان رضوی، گلستان، تهران و آذربایجان شرقی
رتبه اول: سنا فرح بخش از شهر اردستان
رتبه دوم: سارا پاینده از شهر سبزوار
رتبه سوم: کارن تختی مقدم از شهر گنبد کاووس
رتبه سوم: دانیال دنیا مالی از شهر شاهدشهر
لیگ لکومس 1
ناحیه 1: استان تهران، خوزستان و خراسان جنوبی
رتبه اول: روشنا بیرونی از شهر شهریار
رتبه دوم: رادمهر دریاپور از شهر اهواز
رتبه سوم: نیوشا نعمتیان از شهر طبس
ناحیه 2: استان فارس و سمنان
رتبه اول: زهرا دست سوز از شهر بیرم
رتبه دوم: فاطمه زهرا نوروز مجنی از شهر مجن
ناحیه 3: استان گلستان، گیلان، قزوین و هرمزگان
رتبه اول: بارانا غلامرضایی از شهر گرگان
رتبه دوم: ویونا احمدی از شهر قزوین
رتبه سوم: یاسین زبرجد از شهر الوند
ناحیه 4: استان یزد، لرستان و مازندران
رتبه اول: کوروش سالاری از شهر یزد
رتبه دوم: رها شریفی اصل از شهر الیگودرز
رتبه سوم: نیروانا توکلی از شهر نور
لیگ لکومس 2
ناحیه 1: استان خراسان رضوی و فارس
رتبه اول: فرهاد امیرآبادی از شهر مشهد
رتبه دوم: آرین طاهری از شهر بیرم
ناحیه 2: استان تهران
رتبه اول: امیررضا موسوی از شهر شهریار
رتبه دوم: کیانمهر محمدی از شهر شهریار
رتبه سوم: امیرحسین خویی از شهر اندیشه
ناحیه 3: استان گلستان
رتبه اول: ماهورا حیدری از شهر گرگان
رتبه دوم: مهنا دوگونجی از شهر گرگان
رتبه سوم: امیر ارسلان خاندوزی از شهر گرگان
ناحیه 4: استان لرستان
رتبه اول: نوید مهربان از شهر بروجرد
رتبه دوم: عطا خزائی از شهر بروجرد
رتبه سوم: سپهر شهریاری فرد از شهر الیگودرز
ناحیه 5: استان مازندران، خوزستان، گیلان، کرمانشاه و اصفهان
رتبه اول: رضا گلچین از شهر قائمشهر
رتبه دوم: شنتیا شکری از شهر قائمشهر
رتبه سوم: آیلین الیاسی از شهر اهواز
ناحیه 6: استان سمنان، آذربایجان غربی و شرقی
رتبه اول: ملیکا امامی از شهر سرخه
رتبه دوم: امیرحسین فرزی از شهر سرخه
رتبه سوم: محمد مسعودی از شهر گوگان
لیگ لکومس 3
ناحیه 1: استان چهارمحال و بختیاری، آذربایجان شرقی، خوزستان و تهران
رتبه اول: فاطمه قلی کرد از شهر ترک
رتبه دوم: محمد احسان هزاره از شهر اندیشه
رتبه سوم: هیراد آزاد از شهر اهواز
ناحیه 2: استان گلستان، گیلان، سمنان، اصفهان و کرمانشاه
رتبه اول: آدرین عارف از شهر گرگان
رتبه دوم: عسل صفری از شهر گرگان
رتبه سوم: پوریا فبض از شهر سرخه
ناحیه 3: استان لرستات
رتبه اول: امیرمهدی جهانگیری از شهر الیگودرز
رتبه دوم: مائده گودرزی از شهر بروجرد
رتبه دوم: هدیه گودرزی از شهر بروجرد
لیگ لکوسام 1
ناحیه 1: استان تهران، مازندران، گیلان، سیستان و بلوچستان و کرمانشاه
رتبه اول: عسل مرادی از شهر اندیشه
رتبه دوم: نازنین افضلی از شهر کرند غرب
رتبه سوم: آتنا محمد رحیمی از شهر اندیشه
لیگ لکوسام 2
ناحیه 1: استان لرستان، تهران، آذربایجان غربی، کرمانشاه، قزوین و البرز
رتبه اول: ارس باجلانی از شهر کرند غرب
رتبه دوم: کیمیا خدا کریمی از شهر بوکان
رتبه سوم: رضا وهابی از شهر شهریار
بدون دیدگاه