اعلام نتایج چهارمین جشنواره لکوکاپ هماهنگ استانی / شهریور ۱۴۰۰

نفرات برتر لکوکاپ18

اعلام نتایج چهارمین جشنواره لکوکاپ هماهنگ استانی / شهریور ۱۴۰۰

به گزارش دبیرخانه برگزاری لکوکاپ هماهنگ استانی اسامی نفرات برتر در رشته های برگزار شده به تفکیک هر ناحیه به شرح زیر می باشد:

 

لیگ پارک نوری

ناحیه ۱:  استان مازندران

رتبه اول: پیام موجرلو  از شهر گلوگاه

رتبه دوم: امیرعلی خانلو از شهر گلوگاه

رتبه سوم: امیرحسین اسماعیلی از شهر گلوگاه

 

لیگ آتش نشان

ناحیه ۱:  استان مازندران

رتبه اول: محمدامین ابراهیمی از شهر بهشهر

رتبه دوم: علی ملاح از شهر گلوگاه

 

لیگ فوتبالیست مقدماتی

ناحیه ۱:  استان مازندران

رتبه اول: زانیار زارعی از شهر ساری

رتبه دوم: امیررضا نیکنام از شهر ساری

رتبه سوم: سیده دلارام رضایی از شهر ساری

ناحیه ۲:  استان اصفهان

رتبه اول: محمدجواد شفیعی از شهر نجف آباد

رتبه دوم: محمدطاها شیرزادپور از شهر نجف آباد

رتبه سوم: امیرحسین طالبی از شهر نجف آباد

ناحیه ۳:  استان گلستان، هرمزگان، تهران و همدان

رتبه اول: امیرعلی وطنی از شهر علی آباد

رتبه دوم: محمدمهدی قاسمی از شهر علی آباد

رتبه سوم: سبحان جاودان از شهر بندرعباس

ناحیه ۴:  استان قزوین

رتبه اول: محمدپرهام واعظی از شهر الوند

رتبه دوم: محسن عاملی از شهر شال

رتبه سوم: فاطمه همتی از شهر شال

 

لیگ فوتبالیست پیشرفته

ناحیه ۱:  استان مازندران، خراسان جنوبی و همدان

رتبه اول: امیررضا کلبادی نژاد از شهر گلوگاه

رتبه دوم: ابوالفضل اسماعیلی از شهر گلوگاه

رتبه سوم: عبدالرضا شهریاری از شهر حاجی آباد

لیگ فوتبالیست متوسطه

ناحیه ۱:  استان مرکزی، مازندران و تهران

رتبه اول: محمدیوسف وجگانی از شهر محلات

رتبه دوم: رضا ابراهیمی از شهر بهشهر

رتبه سوم: علیرضا نقوی از شهر بهشهر

لیگ جنگجو ابتدایی

ناحیه ۱:  استان همدان، هرمزگان و کرمانشاه

رتبه اول: ابوالفضل رحیم بخش از شهر همدان

رتبه دوم: محمدحسین شایسته پور از شهر همدان

رتبه سوم: امیرعلی کرباسی از شهر همدان

 

لیگ جنگجو آزاد

ناحیه ۱:  استان مازندران و هرمزگان

رتبه اول: کارن غلامی از شهر ساری

رتبه دوم: امیرحسین محمدی پورسکل از شهر بندرعباس

 

لیگ لکوپل

ناحیه ۱:  استان مازندران

رتبه اول: پرنیا عظیمی از شهر گلوگاه

رتبه دوم: درناز صیدانلو از شهر گلوگاه

رتبه سوم: مهراوه عظیمی از شهر گلوگاه

 

لیگ لکوکیدز

ناحیه ۱:  استان کردستان

رتبه اول: لیانا زارعی از شهر سنندج

رتبه دوم: محمدطاها نقشینی از شهر سنندج

رتبه سوم: ارشیا علی پناه از شهر سنندج

 

ناحیه ۲:  استان آذربایجان شرقی، قزوین، خراسان رضوی، تهران

رتبه اول: رضا قره باغی از شهر سردرود

رتبه دوم: ساره جوادی از شهر قزوین

رتبه سوم: هیراد درخشانی از شهر مشهد

 

ناحیه ۳:  استان لرستان، گلستان، سیستان و بلوچستان، مازندران و بوشهر

رتبه اول: محمد امین پارسا از شهر بروجرد

رتبه دوم: آیه سوخت سرایی از شهر علی آباد

رتبه سوم: ماهان قائمی از شهر علی آباد

 

لیگ لکومس ۱

ناحیه ۱:  استان همدان

رتبه اول: السا سمواتی از شهر همدان

رتبه دوم: محمدپارسا خزایی از شهر همدان

رتبه سوم: سامیه رضایی از شهر همدان

 

ناحیه ۲:  استان مازندران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان

رتبه اول: الیسا کاسب از شهر بابلسر

رتبه دوم: علی بشیان از شهر مشهد

رتبه سوم: مبین دهقان از شهر مشهد

 

ناحیه ۳:  استان یزد، لرستان، بوشهر، خوزستان و کرمانشاه

رتبه اول: صدرا سالاری از شهر یزد

رتبه دوم: آوا خجسته از شهر بروجرد

رتبه سوم: معراج احمدی از شهر بندر دیر

 

ناحیه ۴:  استان آذربایجان شرقی، اصفهان، تهرانو آذربایجان غربی

رتبه اول: محنا سادات دوامی از شهر مرند

رتبه دوم: نگار نائینی از شهر اردستان

رتبه سوم: درسا سادات خلفوند از شهر تهران

 

لیگ لکومس ۲

ناحیه ۱:  استان همدان

رتبه اول: سامیار فرجام از شهر همدان

رتبه دوم: محمدحسام جنتی از شهر همدان

رتبه سوم: یاسمن جباری از شهر همدان

 

ناحیه ۲:  استان اصفهان، لرستان و تهران

رتبه اول: کیارش یزدانیان از شهر اردستان

رتبه دوم: محمدحمزه رضوانیان از شهر اردستان

رتبه سوم: باران معظمی گودرزی از شهر بروجرد

 

ناحیه ۳:  استان یزد، مازندران، خراسان رضوی، سمنان، آذربایجان شرقی

رتبه اول: محمدحسین مهدوی خرمی از شهر یزد

رتبه دوم: کوروش قاسمیان گرجی از شهر بهشهر

رتبه سوم: محمدصدرا جعفرنزاد از شهر ساری

 

لیگ لکومس ۳

ناحیه ۱:  استان آذربایجان شرقی، اصفهان و تهران

رتبه اول: صبا فتحی از شهر ترک

رتبه دوم: هستی مددی زواره از شهر اردستان

رتبه سوم: فاطمه شجاعی از شهر ترک

 

ناحیه ۱:  استان خراسان رضوی، فارس و لرستان

رتبه اول: امیرحسین صادق الحسینی از شهر مشهد

رتبه دوم: زهرا حسینی از شهر بیرم

رتبه سوم: ستایش آبیل غلامپور از سرخه

رتبه سوم: هدیه گودرزی دهریزی از شهر بروجرد

 

 

لیگ لکوسام ۱

ناحیه ۱:  استان همدان

رتبه اول: سامیار فرجام از شهر همدان

رتبه دوم: سهیلا حدادی از شهر همدان

رتبه سوم: محمدمعین مسیحی از شهر همدان

 

ناحیه ۲:  استان یزد

رتبه اول: عارفه اعتدال از شهر یزد

رتبه دوم: سید حسین سالاری از شهر یزد

رتبه سوم: رقیه ناصری بندرابادی از شهر یزد

 

ناحیه ۳:  استان آذربایجان شرقی، مازندران، کرمانشاه، قزوین و آذربایجان غربی

رتبه اول: آیلار خدایاری از شهر مرند

رتبه دوم: سید حسن دوامی از شهر مرند

رتبه سوم: محمد مهدی باقری ارمی از شهر یهشهر

 

ناحیه ۴:  استان خوزستان، خراسان رضوی، بوشهر و خراسان شمالی

رتبه اول: امیرعلی عبدالوند از شهر دزفول

رتبه دوم: هلنا خنده رو حصاری از شهر مشهد

رتبه سوم: سام آریاجم از شهر دزفول

رتبه سوم: محمدمهدی مهترنژاد از شهر دزفول

ناحیه ۵:  استان زنجان

رتبه اول: طاهر یوسفخانی از شهر قیدار

رتبه دوم: زهرا محمدی از شهر قیدار

رتبه سوم: سارا یوسفخانی و مهیار قربانی از شهر قیدار

 

ناحیه ۶:  استان مرکزی، البرز و اصفهان

رتبه اول: مائده رضایی از شهر اراک

رتبه دوم: عرشیا عباسی از شهر نظر آباد

رتبه سوم: امیرعلی حاج بابایی از شهر نجف آباد

 

لیگ لکوسام ۲

ناحیه ۱:  استان مازندران، یزد، مرکزی و قزوین

رتبه اول: هومن حومه نژاد از شهر بهشهر

رتبه دوم: فائزه خبیری از شهر یزد

رتبه سوم: علی مالک آبادی از شهر اراک

 

لیگ لکوکیو ۱

ناحیه ۱:  استان اصفهان، قزوین، خراسان رضوی

رتبه اول: حمید عباسی از شهر دهاقان

رتبه دوم: ریحانه رحمت از شهر نجف آباد

رتبه سوم: آرین ربانیان از شهر نجف آباد

 

ناحیه ۲:  استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، هرمزگان، کرمانشاه، گلستان و لرستان

رتبه اول: ایلیار موسوی زاده از شهر سردرود

رتبه دوم: امیرعباس میرزایی از شهر تکاب

رتبه سوم: امیرعلی جلالی از شهر بندرعباس

 

لیگ لکوکیو ۲

ناحیه ۱:  استان اصفهان، تهران، فارس، آذربایجان غربی و قزوین

رتبه اول: سنا فرح بخش از شهر اردستان

رتبه دوم: سپیده حضوری از شهر شاهد شهر

رتبه سوم: سها خضری از شهر اوز

 

ناحیه ۲:  استان کرمانشاه، هرمزگان، گلستان و خوزستان

رتبه اول: محسن احمدی از شهر پاوه

رتبه دوم: یوسف میکائیلی از شهر پاوه

رتبه سوم: آروین جهانشاهی از شهر بندرلنگه

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *