به گزارش دبیرخانه برگزاری لکوکاپ هماهنگ استانی اسامی نفرات برتر در رشته های برگزار شده به تفکیک هر ناحیه به شرح زیر می باشد:
لیگ پارک نوری
ناحیه 1: استان مازندران
رتبه اول: پیام موجرلو از شهر گلوگاه
رتبه دوم: امیرعلی خانلو از شهر گلوگاه
رتبه سوم: امیرحسین اسماعیلی از شهر گلوگاه
لیگ آتش نشان
ناحیه 1: استان مازندران
رتبه اول: محمدامین ابراهیمی از شهر بهشهر
رتبه دوم: علی ملاح از شهر گلوگاه
لیگ فوتبالیست مقدماتی
ناحیه 1: استان مازندران
رتبه اول: زانیار زارعی از شهر ساری
رتبه دوم: امیررضا نیکنام از شهر ساری
رتبه سوم: سیده دلارام رضایی از شهر ساری
ناحیه 2: استان اصفهان
رتبه اول: محمدجواد شفیعی از شهر نجف آباد
رتبه دوم: محمدطاها شیرزادپور از شهر نجف آباد
رتبه سوم: امیرحسین طالبی از شهر نجف آباد
ناحیه 3: استان گلستان، هرمزگان، تهران و همدان
رتبه اول: امیرعلی وطنی از شهر علی آباد
رتبه دوم: محمدمهدی قاسمی از شهر علی آباد
رتبه سوم: سبحان جاودان از شهر بندرعباس
ناحیه 4: استان قزوین
رتبه اول: محمدپرهام واعظی از شهر الوند
رتبه دوم: محسن عاملی از شهر شال
رتبه سوم: فاطمه همتی از شهر شال
لیگ فوتبالیست پیشرفته
ناحیه 1: استان مازندران، خراسان جنوبی و همدان
رتبه اول: امیررضا کلبادی نژاد از شهر گلوگاه
رتبه دوم: ابوالفضل اسماعیلی از شهر گلوگاه
رتبه سوم: عبدالرضا شهریاری از شهر حاجی آباد
لیگ فوتبالیست متوسطه
ناحیه 1: استان مرکزی، مازندران و تهران
رتبه اول: محمدیوسف وجگانی از شهر محلات
رتبه دوم: رضا ابراهیمی از شهر بهشهر
رتبه سوم: علیرضا نقوی از شهر بهشهر
لیگ جنگجو ابتدایی
ناحیه 1: استان همدان، هرمزگان و کرمانشاه
رتبه اول: ابوالفضل رحیم بخش از شهر همدان
رتبه دوم: محمدحسین شایسته پور از شهر همدان
رتبه سوم: امیرعلی کرباسی از شهر همدان
لیگ جنگجو آزاد
ناحیه 1: استان مازندران و هرمزگان
رتبه اول: کارن غلامی از شهر ساری
رتبه دوم: امیرحسین محمدی پورسکل از شهر بندرعباس
لیگ لکوپل
ناحیه 1: استان مازندران
رتبه اول: پرنیا عظیمی از شهر گلوگاه
رتبه دوم: درناز صیدانلو از شهر گلوگاه
رتبه سوم: مهراوه عظیمی از شهر گلوگاه
لیگ لکوکیدز
ناحیه 1: استان کردستان
رتبه اول: لیانا زارعی از شهر سنندج
رتبه دوم: محمدطاها نقشینی از شهر سنندج
رتبه سوم: ارشیا علی پناه از شهر سنندج
ناحیه 2: استان آذربایجان شرقی، قزوین، خراسان رضوی، تهران
رتبه اول: رضا قره باغی از شهر سردرود
رتبه دوم: ساره جوادی از شهر قزوین
رتبه سوم: هیراد درخشانی از شهر مشهد
ناحیه 3: استان لرستان، گلستان، سیستان و بلوچستان، مازندران و بوشهر
رتبه اول: محمد امین پارسا از شهر بروجرد
رتبه دوم: آیه سوخت سرایی از شهر علی آباد
رتبه سوم: ماهان قائمی از شهر علی آباد
لیگ لکومس 1
ناحیه 1: استان همدان
رتبه اول: السا سمواتی از شهر همدان
رتبه دوم: محمدپارسا خزایی از شهر همدان
رتبه سوم: سامیه رضایی از شهر همدان
ناحیه 2: استان مازندران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان
رتبه اول: الیسا کاسب از شهر بابلسر
رتبه دوم: علی بشیان از شهر مشهد
رتبه سوم: مبین دهقان از شهر مشهد
ناحیه 3: استان یزد، لرستان، بوشهر، خوزستان و کرمانشاه
رتبه اول: صدرا سالاری از شهر یزد
رتبه دوم: آوا خجسته از شهر بروجرد
رتبه سوم: معراج احمدی از شهر بندر دیر
ناحیه 4: استان آذربایجان شرقی، اصفهان، تهرانو آذربایجان غربی
رتبه اول: محنا سادات دوامی از شهر مرند
رتبه دوم: نگار نائینی از شهر اردستان
رتبه سوم: درسا سادات خلفوند از شهر تهران
لیگ لکومس 2
ناحیه 1: استان همدان
رتبه اول: سامیار فرجام از شهر همدان
رتبه دوم: محمدحسام جنتی از شهر همدان
رتبه سوم: یاسمن جباری از شهر همدان
ناحیه 2: استان اصفهان، لرستان و تهران
رتبه اول: کیارش یزدانیان از شهر اردستان
رتبه دوم: محمدحمزه رضوانیان از شهر اردستان
رتبه سوم: باران معظمی گودرزی از شهر بروجرد
ناحیه 3: استان یزد، مازندران، خراسان رضوی، سمنان، آذربایجان شرقی
رتبه اول: کوروش قاسمیان گرجی از شهر بهشهر
رتبه دوم: محمدصدرا جعفرنزاد از شهر ساری
رتبه سوم: محمدصدرا ساده گو از شهر مشهد
لیگ لکومس 3
ناحیه 1: استان آذربایجان شرقی، اصفهان و تهران
رتبه اول: صبا فتحی از شهر ترک
رتبه دوم: هستی مددی زواره از شهر اردستان
رتبه سوم: فاطمه شجاعی از شهر ترک
ناحیه 1: استان خراسان رضوی، فارس و لرستان
رتبه اول: امیرحسین صادق الحسینی از شهر مشهد
رتبه دوم: زهرا حسینی از شهر بیرم
رتبه سوم: ستایش آبیل غلامپور از سرخه
رتبه سوم: هدیه گودرزی دهریزی از شهر بروجرد
لیگ لکوسام 1
ناحیه 1: استان همدان
رتبه اول: سامیار فرجام از شهر همدان
رتبه دوم: سهیلا حدادی از شهر همدان
رتبه سوم: محمدمعین مسیحی از شهر همدان
ناحیه 2: استان یزد
رتبه اول: عارفه اعتدال از شهر یزد
رتبه دوم: سید حسین سالاری از شهر یزد
رتبه سوم: رقیه ناصری بندرابادی از شهر یزد
ناحیه 3: استان آذربایجان شرقی، مازندران، کرمانشاه، قزوین و آذربایجان غربی
رتبه اول: آیلار خدایاری از شهر مرند
رتبه دوم: سید حسن دوامی از شهر مرند
رتبه سوم: محمد مهدی باقری ارمی از شهر یهشهر
ناحیه 4: استان خوزستان، خراسان رضوی، بوشهر و خراسان شمالی
رتبه اول: امیرعلی عبدالوند از شهر دزفول
رتبه دوم: هلنا خنده رو حصاری از شهر مشهد
رتبه سوم: سام آریاجم از شهر دزفول
رتبه سوم: محمدمهدی مهترنژاد از شهر دزفول
ناحیه 5: استان زنجان
رتبه اول: طاهر یوسفخانی از شهر قیدار
رتبه دوم: زهرا محمدی از شهر قیدار
رتبه سوم: سارا یوسفخانی و مهیار قربانی از شهر قیدار
ناحیه 6: استان مرکزی، البرز و اصفهان
رتبه اول: مائده رضایی از شهر اراک
رتبه دوم: عرشیا عباسی از شهر نظر آباد
رتبه سوم: امیرعلی حاج بابایی از شهر نجف آباد
لیگ لکوسام 2
ناحیه 1: استان مازندران، یزد، مرکزی و قزوین
رتبه اول: هومن حومه نژاد از شهر بهشهر
رتبه دوم: فائزه خبیری از شهر یزد
رتبه سوم: علی مالک آبادی از شهر اراک
لیگ لکوکیو 1
ناحیه 1: استان اصفهان، قزوین، خراسان رضوی
رتبه اول: حمید عباسی از شهر دهاقان
رتبه دوم: ریحانه رحمت از شهر نجف آباد
رتبه سوم: آرین ربانیان از شهر نجف آباد
ناحیه 2: استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، هرمزگان، کرمانشاه، گلستان و لرستان
رتبه اول: ایلیار موسوی زاده از شهر سردرود
رتبه دوم: امیرعباس میرزایی از شهر تکاب
رتبه سوم: امیرعلی جلالی از شهر بندرعباس
لیگ لکوکیو 2
ناحیه 1: استان اصفهان، تهران، فارس، آذربایجان غربی و قزوین
رتبه اول: سنا فرح بخش از شهر اردستان
رتبه دوم: سپیده حضوری از شهر شاهد شهر
رتبه سوم: سها خضری از شهر اوز
بدون دیدگاه