اعلام نتایج سومین جشنواره لکوکاپ هماهنگ استانی / تیر ۱۴۰۰

نفرات برتر لکوکاپ18

اعلام نتایج سومین جشنواره لکوکاپ هماهنگ استانی / تیر ۱۴۰۰

به گزارش دبیرخانه برگزاری لکوکاپ هماهنگ استانی اسامی نفرات برتر در رشته های برگزار شده به تفکیک هر ناحیه به شرح زیر می باشد:

 

لیگ پارک نوری

ناحیه ۱:  استان مازندران و گلستان

رتبه اول: محمدامین تات از شهر گلوگاه

رتبه دوم: یاسین اکبری از شهر گنبد کاووس

رتبه سوم: پارسا بارانی از شهر گنبد کاووس

ناحیه ۲: استان هرمزگان

رتبه اول: آیتا بدر آبادی از شهر دهبارز

رتبه دوم: سارا گرانی از شهر بندرلنگه

رتبه سوم: سامیار قاسمی از شهر بندر لنگه

 

لیگ آتش نشان

ناحیه ۱:  استان مازندران

رتبه اول: امیرمحمد لطیفی از شهر آمل

رتبه دوم: برسام کردلی از شهر بهشهر

رتبه سوم: محمدطاها اسمعیلی از شهر بهشهر

ناحیه ۲: استان گلستان، قزوین و هرمزگان

رتبه اول: سینا رضایی از شهر گرگان

رتبه دوم: آراد خاندوزی از شهر گرگان

رتبه سوم: آرین رمضانی از شهر محمدیه

 

لیگ فوتبالیست مقدماتی

ناحیه ۱:  استان هرمزگان، خوزستان و تهران

رتبه اول: سید سلمان احترامی نژاد از شهر بندرلنگه

رتبه دوم: ابوالفضل نخلی از شهر اهواز

رتبه سوم: آلا پرو احمدی از شهر بندر لنگه

ناحیه ۲:  استان مازندران، گلستان و قزوین

رتبه اول: امیر رضا کلبادی نژاد از شهر گلوگاه

رتبه دوم: امیر رضا اکبری از شهر آمل

رتبه سوم: محمدرضا تیموری راد از شهر بندر ترکمن

 

لیگ فوتبالیست پیشرفته

ناحیه ۱:  استان مازندران

رتبه اول: محمد امین برزگر از شهر گلوگاه

رتبه دوم: امیرحسین رضایی از شهر گلوگاه

رتبه سوم: ابوالفضل اسمعیلی از شهر گلوگاه

لیگ فوتبالیست متوسطه

ناحیه ۱:  استان مازندران و تهران

رتبه اول: شاهین اوانپور از شهر گلوگاه

رتبه دوم: حسام نجفی از شهر بهشهر

رتبه سوم: محمدرسول باقری از شهر بهشهر

 

لیگ لکوکیدز

ناحیه ۱:  استان فارس و قزوین

رتبه اول: آرمیتا سعیدپور از شهر شیراز

رتبه دوم: رونیکا نیکبختی از شهر شیراز

رتبه سوم: اسرا بهمنی از شهر شیراز

 

ناحیه ۲:  استان آذربایجان شرقی، تهران و هرمزگان

رتبه اول: فاطمه ثنا کریمی از شهر ورامین

رتبه دوم: آیلار برازنژاد از شهر مراغه

رتبه سوم: امیرحسین باقرزاده از شهر مراغه

 

ناحیه ۳:  استان مازندران و لرستان

رتبه اول: پیام موجرلو از شهر گلوگاه

رتبه دوم: محیا رضایی از شهر آمل

رتبه سوم: علی اصغر فرجی از شهر گلوگاه

 

لیگ لکوسام ۱

ناحیه ۱:  استان زنجان

رتبه اول: موسی الرضا کثیرلو از شهر قیدار

رتبه دوم: مبینا دودانگه از شهر قیدار

رتبه سوم: محمدشایان محمدی از شهر قیدار / محمدمهدی بابایی از شهر قیدار

 

ناحیه ۲:  استان اصفهان، آذربایجان شرقی، تهران، خوزستان، قزوین، کرمان، مازندران و مرکزی

رتبه اول: آمیتیس آزادبه از شهر پردیس

رتبه دوم: محمدطاها شاهزاده زیدی از شهر آمل

رتبه سوم: محمد مهدی باقری از شهر بهشهر

 

 

لیگ لکوسام ۲

ناحیه ۱:  استان مازندران، اصفهان، لرستان و کرمان

رتبه اول: هومن حومه نژاد از شهر بهشهر

رتبه دوم: یگانه بهرامیان از شهر سمیرم

رتبه سوم: فاطمه رشیدی از شهر الیگودرز

 

لیگ لکومس ۱

ناحیه ۱:  استان گلستان و قزوین

رتبه اول: امیر ارسلان خاندوزی از شهر گرگان

رتبه دوم: آرمین کریمی از شهر گرگان

رتبه سوم: کیارش ملک از شهر گرگان

ناحیه ۲:  استان البرز

رتبه اول: امیرعلی سیف پور از شهر اشتهارد

رتبه دوم: امیر حسین غلام از شهر اشتهارد

رتبه سوم: آرتمیس حیدریان از شهر اشتهارد

 

ناحیه ۳:  استان اصفهان، تهران، خراسان رضوی، مازندران، لرستان و آذربایجان شرقی

رتبه اول: کیارش یزدانیان از شهر اردستان

رتبه دوم: محمد حمزه رضوانیان از شهر اردستان

رتبه سوم: طاها شاهی از شهر دماوند

 

ناحیه ۴:  استان هرمزگان، کرمان، بوشهر و خوزستان

رتبه اول: کیان سالارپور از شهر دهبارز

رتبه دوم: فاطمه رهگشای از شهر دهبارز

رتبه سوم: نرگس محمودی از شهر سرچشمه

 

لیگ لکومس ۲

ناحیه ۱:  استان البرز

رتبه اول: آیسان سیفکار از شهر اشتهارد

رتبه دوم: نازنین زهرا محققی از شهر اشتهارد

رتبه سوم: هانا رضایی از شهر اشتهارد

 

ناحیه ۲:  استان تهران، قزوین و اصفهان

رتبه اول: زهره سراج از شهر دماوند

رتبه دوم: حمیدرضا بهارلو از شهر پردیس

رتبه سوم: کوثر امینی از شهر محمدیه

 

ناحیه ۳:  استان گلستان

رتبه اول: آدرین عارف از شهر گرگان

رتبه دوم: مهرسا یعقوبی از شهر گرگان

رتبه سوم: عسل صفری از شهر گرگان

 

ناحیه ۴:  استان کرمان، خراسان رضوی و بوشهر

رتبه اول: مرصاد محمدخانی از شهر صالح آباد

رتبه دوم: امیرمحمد شهیدی از شهر سرچشمه

رتبه سوم: علیرضا صمدی از شهر تایباد

 

ناحیه ۵:  استان لرستان، خوزستان، مازندران، هرمزگان و آذربایجان شرقی

رتبه اول: محمد آرمین ماهرو از شهر ازنا

رتبه دوم: وانیا ابن العلم از شهر اهواز

رتبه سوم: کوروش قاسمیان از شهر بهشهر

لیگ لکومس ۳

ناحیه ۱:  استان تهران و البرز

رتبه اول: زهرا مهدوی از شهر اشتهارد

رتبه دوم: آرتین محمدی از شهر اشتهارد

رتبه سوم: عطیه سادات حسین ساجدی از شهر اشتهارد

 

ناحیه ۲:  استان گلستان، مازندران و کرمان

رتبه اول: نیایش یگانه از شهر گرگان

رتبه دوم: نادیا محمدنیا از شهر گرگان

رتبه سوم: مبین کریمی از شهر گرگان

 

ناحیه ۳:  استان اصفهان، خراسان جنوبی، قزوین و لرستان

رتبه اول: محمدجواد مرزبان از شهر ازنا

رتبه دوم: مه یاس احمدی از شهر قزوین

رتبه سوم: عرشیا حسینو از شهر سرایان

 

لیگ لکوکیو ۱

ناحیه ۱: استان مازندران، زنجان و قزوین

رتبه اول: تسنیم میاری از شهر تنکابن

رتبه دوم: حلما شیخ پور از شهر آمل

رتبه سوم: رادین نعمتی از شهر آمل

 

ناحیه ۲: استان گلستان، گیلان و فارس

رتبه اول: کارن تختی مقدم از شهر گنبد کاووس

رتبه دوم: امیرعباس علیپور از شهر لنگرود

رتبه سوم: سید آرش خورکیایی از شهر لنگرود

 

ناحیه ۳: استان مرکزی، کرمانشاه و کردستان

رتبه اول: رادین غیاثی از شهر محلات

رتبه دوم: سید نیما فخری از شهر پاوه

رتبه سوم: احسان شبرنگ از شهر پاوه

 

ناحیه ۴: استان آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، تهران، اصفهان، خراسان جنوبی و بوشهر

رتبه اول: اسرا عبداللهی از شهر ورزقان

رتبه دوم: هستی رازقندی از شهر سبزوار

رتبه سوم: محمدشهاب شیخ الاسلامی از شهر ورامین

لیگ لکوکیو ۲

ناحیه ۱:  استان قزوین، فارس، اصفهان، آذربایجان شرقی و خراسان جنوبی

رتبه اول: ضحا محمدخانی از شهر قزوین

رتبه دوم: معصومه مقدم از شهر میمند

رتبه سوم: هستی دهقان از شهر کوشکک

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *