راهنمای خرید پکیج آزمایشگاهی آموزشی کودکان

پکیج آزمایشگاهی کودکان

راهنمای خرید پکیج آزمایشگاهی آموزشی کودکان

راهنمای خرید پکیج آزمایشگاهی آموزشی کودکان

با کنکاش در دنیای کودکان میخواهیم راجع به پکیج آزمایشگاهی کودکان صحبت کنیم. کودکان همواره در پی تجربه نقش های مختلف هستند.

عده ای میخواهند با بازی با عروسک های خود نقش پدر یا مادر خود را برای آن ها بازی کنند. عده ای دیگر نیز میخواهند با استفاده از گوشی های پزشکی پلاستیکی خود را دکتر نشان داده و عده ای دیگر با تفنگ های ساچمه خود را دشمن دزدان معرفی میکنند.

در این بین برای بازی کردن نقش این افراد از سوی این کودکان پاکدل نیاز است تا برای آنها وسایل بازی مناسب تهیه شود. اگر پکیج آزمایشگاهی کودکان برای شما نیز مطلب جالبی است پس با ما همراه باشید.

پکیج آزمایشگاهی کودکان

بازی کردن نقش های بیمارستانی از سوی کودکان

کودکان همانگونه که گفته شد علاقه مند هستند تا خود را در نقش یک دکتر یا مهندس یا هر فرد دیگری که در جامعه حضور پررنگی دارد نشان دهند.

برای بهتر نقش بازی کردن کودکان نیاز است تا برای آنها وسایل بازی کردن این نقش ها را فراهم کرد. به عنوان مثال اگر قرار است کودک نقش یک پلیس را بازی کند نیاز است تا برای اونها لباس های نظامی همراه دست بند و تفنگ پلاستیکی تهیه کنیم.

نقش هایی که کودکان علاقه مندند تا آن را بازی کنند.

در این بخش میخواهیم به نقش هایی که کودکان به هنگام بازی علاقه مندند آن را تجربه کنند بپردازیم.

هر شغل و نقشی نیاز به تهیه اسباب بازی هایی دارد که در این بخش میخواهیم به آنها بپردازیم. مهمترین نقش هایی که کودکان خود را در آن جا میزنند به شرح زیر است:

مادر

دختر بچه ها از همان کودکی مهر و محبت مادری را در خود حس میکنند. این نوزادان میخواهنئد هر آنچه از مادر خود یادگرفته اند را به عروسک های خود انتقال دهند.

آنها لفظ های محبت آمیزی که از مادر خود شنیده اند را به عروسک خود گفته و همانند مادرشان عروسک را روی پای خود میخوابانند. خوابیدن عروسک روی پای دختر بچه یکی از زیبا ترین لحظات است.

کودک به هنگام خواباندن عروسک بر روی پای خود و لالایی خواندن برای او تمام جملاتی که مادرش به او گفته را برای اون بازگو میکند.

پلیس

این نقش بیشتر مورد علاقه کودکان پسر است. پسر بچه ها از بچگی این قدرت روحی را در خود میبینند که با تبهکاری دزدان مقابله کنند.

برای بازی کردن موفق این نقش در مقابل تبهکاران این کودکان نیاز دارند تا سلاح مقابله این افراد را بدست اورند.

می بایست در این مسیر آنها را با تهیه دست بند های پلاستیکی و تفنگ ها و نارنجک های پلاستیکی همراهی کرد.

آشپز

این مورد از جمله نقش هایی است که هم پسران و هم دختران در سنین کودکی علاقه مندند تا آن را تجربه کنند.

می توان برای موفق بازی کردن این نقش برای آنها گاز های خوراک پزی پلاستیکی تهیه کرد تا رویای آنها تحقق یابد.

بسیاری از مواد غذایی نیز به صورت پلاستیکی امروزه به شکل اسباب بازی در بازار عرضه شده اند که میتوان برای تجربه هر چه بهتر آشپز این موارد را برای کودک خود تهیه کنید.

پزشک

دختران و پسران در سنین بچگی به دلیل روحیه پاک خود میخواهند به بقیه کمک کنند. یکی از مشاغل خدماتی که کودکان علاقه مندند آن را تجربه کنند پزشک یا سایر نقش های مرتبط با بیمارستان است.

اسباب بازی های مرتبط با شغل پزشکی که برای بچه ها در بازار عرضه شده اند دارای وسایلی هستند که از کودکان شما کاملا یک دکتر به تمام معنا میسازند.

از جمله های این وسایل می توان به گوشی های پزشکی و سایر وسایل مورد نیاز در شغل پزشکی اشاره کنیم.

در ادامه به وسایل آزمایشگاهی مرتبط با کودکان اشاره خواهیم کرد. با ما با ادامه مطلب پکیج آزمایشگاهی کودکان همراه باشید. خرید پکیج آموزشی برای کودکان یک امر ضروری و بسیار مهم می باشد.

همچنین بخوانید درباره: آموزش زبان به کودکان با بازی 

پکیج آزمایشگاهی کودکان

همانگونه که گفته شد یکی از شغل های مورد علاقه کودکان که همواره برای آن نقش بازی میکنند شغل پزشک و یا سایر شغل های مرتبط با بیمارستان است.

وسایل ازمایشگاهی نیز از جمله وسایلی هستند که کودکان کار کردن با آن را دوست دارند.

وسایل ازمایشگاهی انواعی دارند که در این بخش چند مورد از آنان که استفاده از انان برای کودکان بلامانع است خواهیم پرداخت.

مهمترین وسایل آزمایشگاهی که مورد علاقه کودکان چه دختر و پسر هستند به شرح زیرند:

ارلن: این وسیله یکی از پر استفاده ترین وسایل به هنگام انجام ازمایش های مختلف در محیط ازمایش بوده و در مواقع هم زدن مخلوط مایع خطر پاشیده شدن مایعات را به خاطر دهانه اش کاهش میدهد.

بشر: بشر را میتوان معروف ترین و پراستفاده ترین وسیله آزمایشگاهی دانست. این وسیله شکل لیوانی دارد و دارای لبه ای خمیده هستند که انتقال مایعات را ممکن می کنند.

بر روی این ظرف ها گاها درجه بندی هایی وجود دارد که در برداشتن حجم مشخصی از مایع به ما کمک میکنند. این وسیله به دلیل فراهم کردن امکان هم زدن مواد در آن برای کودکان جالب است.

پیپت: یکی دیگر از وسایلی که برای برداشتن حجم مشخصی از مایع مورد استفاده قرار میگیرد پیپت است.

این وسیله امکان برداشت دقیق مایع از یک ظرف و نیز انتقال مایع به ظرف دیگر را فراهم میکنند. این وسیله ازمایشگاهی دارای یک شکل باریک و طویل هستند.

قیف: شاید واژه قیف برای شما خارج از محیط ازمایشگاه نیز واژه اشنایی باشد اما قیف ازمایشگاهی دارای جنس خاص خود هستند که استفاده از آنها را به هنگام کار با مواد ازمایشگاهی ممکن کرده است.

پکیج آزمایشگاهی کودکان

جمع بندی

در این مطلب تلاش شد تا به انواع وسایل ازمایشگاهی که کودکان میتوانند بدون نگرانی با آنها بازی کنند پرداخته شود.

همانطور که گفته شد رویا پردازی ویژگی کودکان سنین پایین بوده و بهتر است در این رویا پردازی آنها را همراهی کرده و مانع از ایجاد حس سرخوردگی در آنان شد.

پکیج های ازمایشگاهی کودکان نیز یکی همین موارد هستند که در مسیر تحقق رویای کودکان تهیه آنها تاثیر مثبتی خواهد داشت.

این پکیج دارای وسایلی بود که به شکل ظاهری تک تک انها و نیز موارد کاربرد آنها نیز اشاره شد.

امیدواریم با خواندن این مطلب به خوبی با محتویات پکیج آزمایشگاهی کودکان آشنا شده باشید.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *