نمایندگی لکو شوید

چطور با اخذ نمایندگی لکو کسب درآمد کنیم؟

بسیاری از ما در جستجوی کاری هستیم که هر ماه مبلغی مناسب به عنوان حقوق از سمت شرکت به حساب ما واریز گردد. طبیعتا در چنین سیستم‌هایی امکان رشد و پیشرفت شغلی چه از لحاظ جایگاهی و چه از لحاظ مالی‌، کاری بسیار سخت خواهد بود. راهکار دیگر آن است که فرد خود یک کارآفرین بوده و شرکت خود را تاسیس کند. اما این کار نیز نیازمند سرمایه اولیه و پذیرش ریسک‌های زیادی است که ممکن است منجر به شکست کسب‌وکار شود. اما راهکار بهتری نیز برای کسب درآمد بیشتر بدون ریسک‌های کارآفرینی نیز وجود دارد و آن اخذ نمایندگی از شرکت‌های فعال و برند است. لکو یکی از این شرکت‌های ارائه‌دهنده نمایندگی است که در حوزه تجهیزات پژوهش دانش‌آموزی بزرگترین شرکت در خاورمیانه است.

مزیت‌های اخذ نمایندگی لکو

 1. در لکو شما به عنوان مدیر یک کسب‌وکار در منطقه خود شناخته خواهید شد.
 2. شما برای شروع کار نیاز به مکان اختصاصی ندارید و می‌توانید با عقد قرارداد در مراکز آموزشی فعالیت‌های خود را شروع نمایید.
 3. از لحاظ مالی سود نماینده درچند قسمت مختلف دیده می شود : ۱-فروش محصولات ۲-برگزاری دوره‌های آموزشی ۳- کارگاه‌های علمی و پژوهشی
 4. اغلب در شرکت‌های فعال در زمینه آموزشی و پژوهش دانش‌آموزی، نمایندگان می‌بایست درصدی از درآمد فعالیت‌های آموزشی خود را به عنوان فرانشیز آموزشی به شرکت مادر پرداخت نمایند که طبیعتا موجب کمتر شدن منابع مالی نماینده و در نتیجه کمتر شدن درآمد نماینده می‌شود. لکو با افتخار اعلام می‌کندکه همه درآمد آموزشی یک نماینده به عنوان درآمد نماینده محسوب می‌شود و شرکت حتی یک درصد به عنوان فرانشیز آموزشی از نماینده دریافت نمی‌کند.
 5. اکثر شرکت‌ها در یک و یا دو رشته آموزشی فعالیت می‌کنند که به نوعی در پاسخگویی به سلیقه‌ها و همراه نبودن با به روزترین رشته‌ها و متدهای آموزشی دنیا محدودیت خاصی دارند . لکو به عنوان بزرگترین تولید کننده و ارائه دهنده خدمات آموزشی در ۱۸ رشته متمایز فعالیت داشته که از این حیث نیز پاسخگوی نیاز نمایندگان و دانش‌آموزان عزیز می‌باشد.

شخصی که به تازگی می‌خواهد به خانواده بزرگ لکو بپیوندد، در این مرحله نیازی به داشتن مکان یا دفتر جهت آموزش‌ها نیستید تنها کاری که شما انجام می‌دهید مشخصات خود را در همین صفحه ثبت کرده و کارشناسان ما با شما تماس گرفته و مراحل را به طور کامل توضیح خواهند داد.

انواع نمایندگی‌های لکو؟

نماینده غیر انحصاری لکو

متقاضی اولیه پس از کسب امتیازات لازم در شبکه شتاب که زیر مجموعه شبکه جذب لکو بوده، با ارتقای درجه نمایندگی خود، وارد شبکه نمایندگان لکو می گردد و می تواند از تخفیفات و طرح های حمایتی لکو ویژه نمایندگان بهره‌مند گردد.

در گام اول اعطای نمایندگی رسمی به صورت غیر انحصاری است بدین معنا که درصورت عدم فعالیت مناسب نماینده شرکت می‌تواند در آن محدوده نماینده دیگری تعریف نماید (که البته درصورت پایبندی شخص به قوانین ، لکو نماینده دیگری در آن محدوده تعریف نخواهد کرد.)

نماینده انحصاری لکو

پس از اینکه نماینده در مدت زمان خاصی با شرکت فعالیت داشته و در یک تعامل دوطرفه ، اقدامات مناسب صورت گرفت ، نماینده غیر انحصاری می‌تواند با پذیرش تعهداتی از سمت شرکت، به عنوان نماینده انحصاری لکو معرفی گردد و از طرح‌های حمایتی ویژه نمایندگان انحصاری بهره‌مند گردد. لازم به ذکر است در این حالت شرکت نماینده دیگری در محدوده تعریف نخواهد کرد.

تعهدات درخواست کننده؟

 1. طرف دوم متعهد به حفظ امانتداري کامل نسبت به اطلاعات طرف اول و عدم ارائه آنها به رقباي احتمالي وی (طرف اول) در حضور و غياب طرف اول مي‌باشد و همچنین حق هیچگونه همکاری با رقباي احتمالي طرف اول را ندارد ، درغیراینصورت طرف اول حق فسخ يکطرفه قرارداد و شکایت از طرف دوم را دارد .
 2. طرف دوم خارج از محدوده جغرافیایی قرارداد (ذکر شده در ماده١) حق فعالیت درموضوع قرارداد را ندارد، درغیراینصورت طرف اول حق فسخ يکطرفه قرارداد و شکایت از طرف دوم را دارد .
 3. طرف دوم حق فروش محصولات لکو خارج از محدوده نمایندگی خود را به نمایندگان دیگر طرف اول و یا هر خریدار دیگر بدون اخذ مجوز کتبی از طرف اول ندارد.
 4. طرف دوم حق تولید موازی با محصولات لکو را ندارد.
 5. طرف دوم موظف است در صورت تمایل به خرید با چک، حتماً چک مورد نظر را قبل از خرید در اختیار طرف اول قرار دهد.
 • چک مورد نظر باید مورد تایید طرف اول برسد.

           هزينه ارسال مجدد و استهلاک محصولات نيز تماما به عهده طرف دوم مي‌باشد.

 1. طرف دوم متعهد مي‌گردد کليه نرخ‌هاي اعلامي از سوي شرکت لکو را رعايت نمايد.
 •  طرف دوم مي‌تواند مبلغ اعلام شده از سوي طرف اول را به هزينه حمل و نقل با هماهنگي طرف اول به قيمت محصولات اضافه نمايد.
 1. طرف دوم متعهد مي‌شود ( در صورت نياز ) مکان مورد تاييد طرف اول را براي ارائه تجهيزات و خدمات شرکت لکو، در اختيار بگيرد.
 2. طرف دوم باید در نخستین جلسه مجمع نمایندگان کشوری لکو که اطلاعات آن از طریق روابط عمومی به اطلاع نمایندگی خواهد رسید بعد از نهایی شدن قرارداد به شخصه حضور یافته و در مجمع‌های بعدی شخصا و یا نماینده وی حضور یابد .
 3. طرف دوم متعهد می‌شود حداقل یک تیم جهت شرکت در نخستین جشنواره ملی لکوکاپ و لکوکاپ‌های بعدی داشته باشد .
 • در صورتی که تخلفات طرف دوم به نحوی باشد که ضررو زیان طرف اول با گذشت زمان تشدید شود، طرف اول میتواند بدون در نظر گرفتن این بند مستقیما به مراجع قضایی مراجعه نماید.

تعهدات لکو؟

۱٫طرف اول متعهد مي‌گردد کليه اطلاعات لازم از محصولات و خدمات خود را که جهت جذب مشتريان لازم مي‌باشد در اختيار طرف دوم بگذارد.

 •  اطلاعات و خدمات فوق‌الذکر شامل، در اختيار قرار دادن اطلاعات از نحوه آموزش و سرفصلهاي آموزشي، ارتباط بخش نمایندگی های شرکت لکو با طرف دوم مي‌باشد.
 • میزان این اطلاعات به تشخیص طرف اول و در قالب بخشنامه‌های اجرایی طرف اول خواهد بود.
 1. طرف اول مسئول ارائه محصولات خود با کيفيت مطلوب و پشتيباني فني، علمي و آموزشي از طرف دوم جهت ارائه خدمات پس از فروش مي‌باشد.

           طرف اول متعهد مي‌گردد تمامي محصولات خود را با تخفیف ۲۰درصد به روش زیر در اختیار طرف دوم قرار دهد.

 • این تخفیف به شیوه معافیت از عوارض ۲۰ درصدی که مشتریان عمومی پرداخت می‌کنند خواهد بود و تخفیف مجدد شامل طرف دوم نخواهد شد.
 1. طرف اول موظف به ارسال کالاها حداکثر ۱۴ روز کاری پس از درخواست مکتوب ( خرید از سایت رسمی لکو )مي‌باشد.
 •  کلیه هزینه‌های مربوط به ارسال تجهیزات خریداری شده بر عهده طرف دوم می‌باشد.

اخذ نمایندگی

برای شروع اخذ نمایندگی لکو فرم زیر را تکمیل بفرمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.