Tag - فوتبالیست پیشرفته

رتبه های برتر لکوکاپ ۱۷ در رشته لکوروبو

به گزارش روابط عمومی لکوایران، هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران به صورت غیر متمرکز در  105 پایگاه در سراسر کشور برگزار گردید. جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران، به عنوان بزرگترین رویداد پژوهش محور دانش آموزی خاورمیانه هر ساله در فروردین و اردیبهشت ماه برگزار می گردد. با توجه به شیوع این ویروس و لزوم حفظ سلامت دانش آموزان و خانواده ایشان، تصمیم تیم برگزارکننده بر ایجاد روش جدید در جهت برگزاری این دوره از جشنواره شد. همچنین با توجه به اینکه این جشنواره به عنوان تکمیل کننده چرخه ی آموزشی دانش آموزان می باشد، لذا برگزاری آن از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. در زمانیکه بسیاری از جشنواره ها و مسابقات یا بصورت کامل لغو گردید و یا با کارهای بسیار ساده تر برگزاری آنها انجام شد، لکوایران با در نظر گرفتن اصل رسالت خود تصمیم به برگزاری غیرمتمرکز و همزمان این رویداد بزرگ ملی گرفت. تصمیمی که شاید چالش های اجرایی آن بسیار در ابتدای راه مورد بحث قرار گرفته بود.   در این قسمت به اعلام نتایج 10 نفر برتر در رشته لکوروبو می پردازیم:  

رتبه های برتر رشته لکوروبو( فوتبالیست مقدماتی):

رتبه اول: سید رادین صدری از گلوگاه رتبه دوم: هیربد آفرید از گلوگاه رتبه سوم: شاهین اوانپور از گلوگاه رتبه چهارم: پارسا امیرخانلو از گلوگاه رتبه پنجم: رضاخلیل تبار از بابل رتبه ششم: محمد امین برزگر از گلوگاه رتبه هفتم: علی میرزایی از کرمان رتبه هشتم: علیرضا زعیم زاده از کرمان رتبه نهم: باربد خادملو از گلوگاه رتبه دهم: شاهرخ فضل علی از گلوگاه  

رتبه های برتر رشته لکوروبو( فوتبالیست پیشرفته):

رتبه اول: میرعلی مهدوی از بهشهر رتبه دوم: ارمیا حاجی محمدی از گرگان رتبه سوم: محمدرضا اردستانی از ورامین رتبه چهارم: امیرمحمد لطیفی از آمل رتبه پنجم: امیرعلی کریم زاده از بهشهر رتبه ششم: مهسا پیرمرادیان از گزگان رتبه هفتم: سپهر بناوند از رودان رتبه هشتم: اهورا محمدی از شیراز رتبه نهم: ابوالقاسم گرین از گرگان رتبه دهم: سجاد رهدار از قم  

رتبه های برتر رشته لکوروبو( فوتبالیست تخصصی):

رتبه اول: عرفان مجریان از گلوگاه رتبه دوم: امیر حسین فضل علی از گلوگاه رتبه سوم: رضا حسین زاده از کرمان رتبه چهارم: فرهان مهدوی از بهشهر رتبه پنجم: محمد رسول باقری از بهشهر رتبه ششم: علیرضا فضلی از بهشهر و  ابوالفضل صالحی از رودان رتبه هفتم: محمد هادی کریمی از ورامین رتبه نهم: علی اصغر خادم از بندرعباس رتبه دهم: متین صیادی از همدان  

رتبه های برتر رشته لکوروبو(پارک نوری):

رتبه اول: علی موجریان از گلوگاه رتبه دوم: سینا رضایی از گرگان رتبه سوم: سام افضلی از بابل و امیر رضا اکبری از آمل رتبه پنجم: امیرعلی باقری از تبریز رتبه ششم: آرش شیبانی از گرگان رتبه هفتم: آراد قادر پور از کرمان رتبه هشتم: سید محمد حسینی از گرگان رتبه نهم: آیتا بدرآبادی از رودان رتبه دهم: امید محمدزاده از بابل  

رتبه های برتر رشته لکوروبو(آتشنشان):

رتبه اول: صدرا غلامی از کرمان رتبه دوم: پارسا حسین خانی از کرمان رتبه سوم: پرهام حسین نژاد کلاگر از بابل رتبه چهارم: ماهان کاظمی از بابل رتبه پنجم: امیرعلی باباعلیان از بابل رتبه ششم: علیرضا میرزایی از بابل رتبه هفتم:ابوالفضل شعبانی از گرگان رتبه هشتم: پرهام خلیلی از محلات رتبه نهم:ر پویا اندواری از آمل  

رتبه های برتر رشته لکوروبو(جنگنجوی مقدماتی):

رتبه اول: بنیامین ملائیان از سمنان رتبه دوم: مهدی مسلمی از کرمان رتبه سوم: ایلیا قلیان از بهشهر رتبه چهارم: ابوالفضل حمزه از بهشهر رتبه پنجم: سبحان علینژاد از بهشهر رتبه ششم: آرش محمدی از محلات رتبه هفتم: احسان حافظی از تبریز رتبه هشتم: مهرشاد زارع نصرتی از بهشهر رتبه نهم مشترک: امیرعلی جعفریان از سمنان و  امیرحسین رضایی از گلوگاه رتبه دهم: محمد مهدی نوحی از دماوند

رتبه های برتر رشته لکوروبو(جنگجوی آزاد):

رتبه اول: ابوالفضل مرید زاده از کرمان رتبه دوم  و سوم مشترک: علی خواجیان - امیرحسین قاسمیان از گلوگاه و سید مهدی علوی از کرج رتبه چهارم: ابوالفضل حقیقی از الیگودرز رتبه پنجم: امیر علی حبیبی از ساری رتبه ششم مشترک: امیر محمد اسلامی  از دلیجان و میلاد حسینی از آمل رتبه هفتم مشترک: سید محسن حسینی  از بهشهر - امیر حسین هوشدار رستمی از بهشهر و محمد حسین فرجی لموکی از ساری رتبه هشتم : عرفان منافی از اردبیل رتبه نهم مشترک: سینا قنبری از دلیجان - کیارش پیری از دلیجان و بردیا بخشی از ساری رتبه دهم مشترک: حسن گودرزی از بروجرد - مهدی شهسواری از سعدآباد - حمید محمودی از سعدآباد - محمد امین عرفانی از دلیجان -امیر آرسام شفیعی ا زدلیجان  و  فواد مرتضی قلی از دماوند   رتبه های برتر لکوکاپ در رشته لکوروبو لکوروبو2
Read more...