Tag - علوم آزمایشگاهی و شیمی

رتبه های برتر لکوکاپ ۱۷ در رشته های لکولب، لکوسام و لکوکیو

به گزارش روابط عمومی لکوایران، هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران به صورت غیر متمرکز در  105 پایگاه در سراسر کشور برگزار گردید. جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران، به عنوان بزرگترین رویداد پژوهش محور دانش آموزی خاورمیانه هر ساله در فروردین و اردیبهشت ماه برگزار می گردد. با توجه به شیوع این ویروس و لزوم حفظ سلامت دانش آموزان و خانواده ایشان، تصمیم تیم برگزارکننده بر ایجاد روش جدید در جهت برگزاری این دوره از جشنواره شد. همچنین با توجه به اینکه این جشنواره به عنوان تکمیل کننده چرخه ی آموزشی دانش آموزان می باشد، لذا برگزاری آن از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. در زمانیکه بسیاری از جشنواره ها و مسابقات یا بصورت کامل لغو گردید و یا با کارهای بسیار ساده تر برگزاری آنها انجام شد، لکوایران با در نظر گرفتن اصل رسالت خود تصمیم به برگزاری غیرمتمرکز و همزمان این رویداد بزرگ ملی گرفت. تصمیمی که شاید چالش های اجرایی آن بسیار در ابتدای راه مورد بحث قرار گرفته بود.   در این قسمت به اعلام نتایج 10 نفر برتر در رشته های  لکولب، لکوسام و لکوکیو می پردازیم:  

رتبه های برتر رشته لکولب (مقدماتی):

  • رتبه اول: نرگس عامری سیاهویی از بندرعباس
  • رتبه دوم: راحیل زارعی جلال آبادی از کرمان
  • رتبه سوم: امیر کردزینی نوده / محمدزکی از گرگان  و  محمدپرهام صفاییان از سمنان
  • رتبه پنجم: ستایش صحافی از بندرعباس
  • رتبه ششم: پرهام حسین خانی و کوروش رجایی نژاد از کرمان
  • رتبه هفتم: باران کردکتولی از گرگان
  • رتبه هشتم: رضا وزینی دانا - هانیه حسینی از کرج
  • رتبه نهم: امیر داوری از کرمان
  • رتبه دهم: ملینا شعبانی - روژینا گرامی - ارغوان اسماعیلی از ساری
 

رتبه های برتر رشته لکولب (پیشرفته):

  • رتبه اول: هما سبزواری / آترا انجم شجاع از کرمان
  • رتبه دوم: آیدا عارفی / یسنا مسلمی از کرمان
  • رتبه سوم: محمدمهزیار بشیری / تینا اسدی نژاد از اهواز
  • رتبه چهارم: ریحانه بقائی از کرمان
  • رتبه پنجم: محمدمهدی م عبدی از بروجرد و فاطمه طلابی - فاطمه حسن زاده از یزد
  • رتبه هفتم: امیرحسین زاهدی - علی کریمی از کرمان
  • رتبه هشتم: رامین ابراهیمی - عسل واقعی - ابوالفضل صابرنیا از کرمان
  • رتبه نهم: فاطمه عباس زاده - حدیثه سلاجقه از کرمان و پانیذ نیازی - لعیا صفاری از سیرجان
  • رتبه یازدهم: ایمان محسنی زاده از کرمان
 

رتبه های برتر رشته لکوسام(لیگ ازاد):

  • رتبه اول: دیانا خجندی از کرمان
  • رتبه دوم: هومن حومه نژاد از بهشهر
  • رتبه سوم: آنیسا زنگی آبادی از کرمان
  • رتبه چهارم: کیانا معافی از سرچشمه
  • رتبه پنجم: بهراد بلوردی از کرمان
  • رتبه ششم: نرجس احمدی نژاد از کرمان
  • رتبه هفتم: علی عباسی کرمجوان از پردیس
  • رتبه هشتم: فرزان حسن پور از الیگودرز
  • رتبه نهم: محمدطاها شاهزاده زیدی از آمل
  • رتبه دهم: آمیتیس عطاردید از پردیس
 

رتبه های برتر رشته لکوکیو(7 سال و پایین تر):

  • رتبه اول مشترک: توحید خدایی فر از تبریز و  آینا وحیدی از تبریز
  • رتبه دوم مشترک: کیا کهنه چی از تبریز و  هانا ارجمند از بندرعباس
  • رتبه سوم مشترک: سارا صدیقی خویدک از کرج و یاسین اکبری از گنبد کاووس
  • رتبه چهارم: هلن حسینی از تبریز
  • رتبه پنجم: فاطمه ناصری کوچه بیوکی از یزد
  • رتبه ششم: سالار صمدیان از تبریز
  • رتبه هفتم: مهتاب بهرامی راد از گنبد کاووس
  • رتبه هشتم: پارسا بارانی از گنبد کاووس
  • رتبه نهم: فاطمه ثنا کریمی از ورامین
  • رتبه دهم: علی الهی از سمنان
 

رتبه های برتر رشته لکوکیو(8سال و بالاتر):

  • رتبه اول: نگار منظمی برهانی از مشهد
  • رتبه دوم: پارسا فرهادی از تبریز
  • رتبه سوم: عطا عطایی از تبریز
  • رتبه چهارم: احسان حافظی از تبریز
  • رتبه پنجم: ایلمان ستارزاده از تبریز
  • رتبه ششم: الینا کنگری از تبریز
  • رتبه هفتم:متین روحی از ساری
  • رتبه هشتم:دیانا انصاری از الیگودرز
  • رتبه نهم: سیده حسنی شریعت زاده از مشهد
  • رتبه دهم: مهدیار شایان از تبریز
رتبه های برتر لکوکاپ 17 در رشته لکوکیو رتبه های برتر لکوکاپ 17 در رشته لکولب
Read more...