Tag - رویداد پژوهش محور دانش آموزی

رتبه های برتر لکوکاپ ۱۷ در رشته های لکولب، لکوسام و لکوکیو

به گزارش روابط عمومی لکوایران، هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران به صورت غیر متمرکز در  105 پایگاه در سراسر کشور برگزار گردید. جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران، به عنوان بزرگترین رویداد پژوهش محور دانش آموزی خاورمیانه هر ساله در فروردین و اردیبهشت ماه برگزار می گردد. با توجه به شیوع این ویروس و لزوم حفظ سلامت دانش آموزان و خانواده ایشان، تصمیم تیم برگزارکننده بر ایجاد روش جدید در جهت برگزاری این دوره از جشنواره شد. همچنین با توجه به اینکه این جشنواره به عنوان تکمیل کننده چرخه ی آموزشی دانش آموزان می باشد، لذا برگزاری آن از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. در زمانیکه بسیاری از جشنواره ها و مسابقات یا بصورت کامل لغو گردید و یا با کارهای بسیار ساده تر برگزاری آنها انجام شد، لکوایران با در نظر گرفتن اصل رسالت خود تصمیم به برگزاری غیرمتمرکز و همزمان این رویداد بزرگ ملی گرفت. تصمیمی که شاید چالش های اجرایی آن بسیار در ابتدای راه مورد بحث قرار گرفته بود.   در این قسمت به اعلام نتایج 10 نفر برتر در رشته های  لکولب، لکوسام و لکوکیو می پردازیم:  

رتبه های برتر رشته لکولب (مقدماتی):

  • رتبه اول: نرگس عامری سیاهویی از بندرعباس
  • رتبه دوم: راحیل زارعی جلال آبادی از کرمان
  • رتبه سوم: امیر کردزینی نوده / محمدزکی از گرگان  و  محمدپرهام صفاییان از سمنان
  • رتبه پنجم: ستایش صحافی از بندرعباس
  • رتبه ششم: پرهام حسین خانی و کوروش رجایی نژاد از کرمان
  • رتبه هفتم: باران کردکتولی از گرگان
  • رتبه هشتم: رضا وزینی دانا - هانیه حسینی از کرج
  • رتبه نهم: امیر داوری از کرمان
  • رتبه دهم: ملینا شعبانی - روژینا گرامی - ارغوان اسماعیلی از ساری
 

رتبه های برتر رشته لکولب (پیشرفته):

  • رتبه اول: هما سبزواری / آترا انجم شجاع از کرمان
  • رتبه دوم: آیدا عارفی / یسنا مسلمی از کرمان
  • رتبه سوم: محمدمهزیار بشیری / تینا اسدی نژاد از اهواز
  • رتبه چهارم: ریحانه بقائی از کرمان
  • رتبه پنجم: محمدمهدی م عبدی از بروجرد و فاطمه طلابی - فاطمه حسن زاده از یزد
  • رتبه هفتم: امیرحسین زاهدی - علی کریمی از کرمان
  • رتبه هشتم: رامین ابراهیمی - عسل واقعی - ابوالفضل صابرنیا از کرمان
  • رتبه نهم: فاطمه عباس زاده - حدیثه سلاجقه از کرمان و پانیذ نیازی - لعیا صفاری از سیرجان
  • رتبه یازدهم: ایمان محسنی زاده از کرمان
 

رتبه های برتر رشته لکوسام(لیگ ازاد):

  • رتبه اول: دیانا خجندی از کرمان
  • رتبه دوم: هومن حومه نژاد از بهشهر
  • رتبه سوم: آنیسا زنگی آبادی از کرمان
  • رتبه چهارم: کیانا معافی از سرچشمه
  • رتبه پنجم: بهراد بلوردی از کرمان
  • رتبه ششم: نرجس احمدی نژاد از کرمان
  • رتبه هفتم: علی عباسی کرمجوان از پردیس
  • رتبه هشتم: فرزان حسن پور از الیگودرز
  • رتبه نهم: محمدطاها شاهزاده زیدی از آمل
  • رتبه دهم: آمیتیس عطاردید از پردیس
 

رتبه های برتر رشته لکوکیو(7 سال و پایین تر):

  • رتبه اول مشترک: توحید خدایی فر از تبریز و  آینا وحیدی از تبریز
  • رتبه دوم مشترک: کیا کهنه چی از تبریز و  هانا ارجمند از بندرعباس
  • رتبه سوم مشترک: سارا صدیقی خویدک از کرج و یاسین اکبری از گنبد کاووس
  • رتبه چهارم: هلن حسینی از تبریز
  • رتبه پنجم: فاطمه ناصری کوچه بیوکی از یزد
  • رتبه ششم: سالار صمدیان از تبریز
  • رتبه هفتم: مهتاب بهرامی راد از گنبد کاووس
  • رتبه هشتم: پارسا بارانی از گنبد کاووس
  • رتبه نهم: فاطمه ثنا کریمی از ورامین
  • رتبه دهم: علی الهی از سمنان
 

رتبه های برتر رشته لکوکیو(8سال و بالاتر):

  • رتبه اول: نگار منظمی برهانی از مشهد
  • رتبه دوم: پارسا فرهادی از تبریز
  • رتبه سوم: عطا عطایی از تبریز
  • رتبه چهارم: احسان حافظی از تبریز
  • رتبه پنجم: ایلمان ستارزاده از تبریز
  • رتبه ششم: الینا کنگری از تبریز
  • رتبه هفتم:متین روحی از ساری
  • رتبه هشتم:دیانا انصاری از الیگودرز
  • رتبه نهم: سیده حسنی شریعت زاده از مشهد
  • رتبه دهم: مهدیار شایان از تبریز
رتبه های برتر لکوکاپ 17 در رشته لکوکیو رتبه های برتر لکوکاپ 17 در رشته لکولب
Read more...

رتبه های برتر لکوکاپ ۱۷ در رشته لکوروبو

به گزارش روابط عمومی لکوایران، هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران به صورت غیر متمرکز در  105 پایگاه در سراسر کشور برگزار گردید. جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران، به عنوان بزرگترین رویداد پژوهش محور دانش آموزی خاورمیانه هر ساله در فروردین و اردیبهشت ماه برگزار می گردد. با توجه به شیوع این ویروس و لزوم حفظ سلامت دانش آموزان و خانواده ایشان، تصمیم تیم برگزارکننده بر ایجاد روش جدید در جهت برگزاری این دوره از جشنواره شد. همچنین با توجه به اینکه این جشنواره به عنوان تکمیل کننده چرخه ی آموزشی دانش آموزان می باشد، لذا برگزاری آن از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. در زمانیکه بسیاری از جشنواره ها و مسابقات یا بصورت کامل لغو گردید و یا با کارهای بسیار ساده تر برگزاری آنها انجام شد، لکوایران با در نظر گرفتن اصل رسالت خود تصمیم به برگزاری غیرمتمرکز و همزمان این رویداد بزرگ ملی گرفت. تصمیمی که شاید چالش های اجرایی آن بسیار در ابتدای راه مورد بحث قرار گرفته بود.   در این قسمت به اعلام نتایج 10 نفر برتر در رشته لکوروبو می پردازیم:  

رتبه های برتر رشته لکوروبو( فوتبالیست مقدماتی):

رتبه اول: سید رادین صدری از گلوگاه رتبه دوم: هیربد آفرید از گلوگاه رتبه سوم: شاهین اوانپور از گلوگاه رتبه چهارم: پارسا امیرخانلو از گلوگاه رتبه پنجم: رضاخلیل تبار از بابل رتبه ششم: محمد امین برزگر از گلوگاه رتبه هفتم: علی میرزایی از کرمان رتبه هشتم: علیرضا زعیم زاده از کرمان رتبه نهم: باربد خادملو از گلوگاه رتبه دهم: شاهرخ فضل علی از گلوگاه  

رتبه های برتر رشته لکوروبو( فوتبالیست پیشرفته):

رتبه اول: میرعلی مهدوی از بهشهر رتبه دوم: ارمیا حاجی محمدی از گرگان رتبه سوم: محمدرضا اردستانی از ورامین رتبه چهارم: امیرمحمد لطیفی از آمل رتبه پنجم: امیرعلی کریم زاده از بهشهر رتبه ششم: مهسا پیرمرادیان از گزگان رتبه هفتم: سپهر بناوند از رودان رتبه هشتم: اهورا محمدی از شیراز رتبه نهم: ابوالقاسم گرین از گرگان رتبه دهم: سجاد رهدار از قم  

رتبه های برتر رشته لکوروبو( فوتبالیست تخصصی):

رتبه اول: عرفان مجریان از گلوگاه رتبه دوم: امیر حسین فضل علی از گلوگاه رتبه سوم: رضا حسین زاده از کرمان رتبه چهارم: فرهان مهدوی از بهشهر رتبه پنجم: محمد رسول باقری از بهشهر رتبه ششم: علیرضا فضلی از بهشهر و  ابوالفضل صالحی از رودان رتبه هفتم: محمد هادی کریمی از ورامین رتبه نهم: علی اصغر خادم از بندرعباس رتبه دهم: متین صیادی از همدان  

رتبه های برتر رشته لکوروبو(پارک نوری):

رتبه اول: علی موجریان از گلوگاه رتبه دوم: سینا رضایی از گرگان رتبه سوم: سام افضلی از بابل و امیر رضا اکبری از آمل رتبه پنجم: امیرعلی باقری از تبریز رتبه ششم: آرش شیبانی از گرگان رتبه هفتم: آراد قادر پور از کرمان رتبه هشتم: سید محمد حسینی از گرگان رتبه نهم: آیتا بدرآبادی از رودان رتبه دهم: امید محمدزاده از بابل  

رتبه های برتر رشته لکوروبو(آتشنشان):

رتبه اول: صدرا غلامی از کرمان رتبه دوم: پارسا حسین خانی از کرمان رتبه سوم: پرهام حسین نژاد کلاگر از بابل رتبه چهارم: ماهان کاظمی از بابل رتبه پنجم: امیرعلی باباعلیان از بابل رتبه ششم: علیرضا میرزایی از بابل رتبه هفتم:ابوالفضل شعبانی از گرگان رتبه هشتم: پرهام خلیلی از محلات رتبه نهم:ر پویا اندواری از آمل  

رتبه های برتر رشته لکوروبو(جنگنجوی مقدماتی):

رتبه اول: بنیامین ملائیان از سمنان رتبه دوم: مهدی مسلمی از کرمان رتبه سوم: ایلیا قلیان از بهشهر رتبه چهارم: ابوالفضل حمزه از بهشهر رتبه پنجم: سبحان علینژاد از بهشهر رتبه ششم: آرش محمدی از محلات رتبه هفتم: احسان حافظی از تبریز رتبه هشتم: مهرشاد زارع نصرتی از بهشهر رتبه نهم مشترک: امیرعلی جعفریان از سمنان و  امیرحسین رضایی از گلوگاه رتبه دهم: محمد مهدی نوحی از دماوند

رتبه های برتر رشته لکوروبو(جنگجوی آزاد):

رتبه اول: ابوالفضل مرید زاده از کرمان رتبه دوم  و سوم مشترک: علی خواجیان - امیرحسین قاسمیان از گلوگاه و سید مهدی علوی از کرج رتبه چهارم: ابوالفضل حقیقی از الیگودرز رتبه پنجم: امیر علی حبیبی از ساری رتبه ششم مشترک: امیر محمد اسلامی  از دلیجان و میلاد حسینی از آمل رتبه هفتم مشترک: سید محسن حسینی  از بهشهر - امیر حسین هوشدار رستمی از بهشهر و محمد حسین فرجی لموکی از ساری رتبه هشتم : عرفان منافی از اردبیل رتبه نهم مشترک: سینا قنبری از دلیجان - کیارش پیری از دلیجان و بردیا بخشی از ساری رتبه دهم مشترک: حسن گودرزی از بروجرد - مهدی شهسواری از سعدآباد - حمید محمودی از سعدآباد - محمد امین عرفانی از دلیجان -امیر آرسام شفیعی ا زدلیجان  و  فواد مرتضی قلی از دماوند   رتبه های برتر لکوکاپ در رشته لکوروبو لکوروبو2
Read more...

رتبه های برتر لکوکاپ ۱۷ در رشته لکومس

به گزارش روابط عمومی لکوایران، هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران به صورت غیر متمرکز در  105 پایگاه در سراسر کشور برگزار گردید. جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران، به عنوان بزرگترین رویداد پژوهش محور دانش آموزی خاورمیانه هر ساله در فروردین و اردیبهشت ماه برگزار می گردد. با توجه به شیوع این ویروس و لزوم حفظ سلامت دانش آموزان و خانواده ایشان، تصمیم تیم برگزارکننده بر ایجاد روش جدید در جهت برگزاری این دوره از جشنواره شد. همچنین با توجه به اینکه این جشنواره به عنوان تکمیل کننده چرخه ی آموزشی دانش آموزان می باشد، لذا برگزاری آن از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. در زمانیکه بسیاری از جشنواره ها و مسابقات یا بصورت کامل لغو گردید و یا با کارهای بسیار ساده تر برگزاری آنها انجام شد، لکوایران با در نظر گرفتن اصل رسالت خود تصمیم به برگزاری غیرمتمرکز و همزمان این رویداد بزرگ ملی گرفت. تصمیمی که شاید چالش های اجرایی آن بسیار در ابتدای راه مورد بحث قرار گرفته بود.   در این قسمت به اعلام نتایج 10 نفر برتر در رشته لکومس می پردازیم:   رتبه های برتر رشته لکومس لیگ یک: رتبه اول: سامیار فرجام از همدان رتبه دوم: زهرا یمینی از نهاوند رتبه سوم: آدرین عارف از گرگان رتبه چهارم: مهسا نوری از قم رتبه پنجم: محمدآرمین ماهرو بختیاری از ازنا رتبه ششم: مهرسا یعقوبی از گرگان رتبه هفتم: الینا رشتبرزاده از قم رتبه هشتم: فاطمه ناز زعیم زاده از کرمان رتبه نهم: محمدمهدی قاسمی از برازجان رتبه دهم: بهار زرین از قم  

رتبه های برتر رشته لکومس لیگ دو:

رتبه اول: نیایش یگانه از گرگان رتبه دوم: محمدجواد مرزبان از ازنا رتبه سوم: تینا حسین پور از قم رتبه چهارم: بردیا معافی از سرچشمه رتبه پنجم: الینا معافی از سرچشمه رتبه ششم: نادیا محمدنیا از گرگان رتبه هفتم: زینب روحی از تهران رتبه هشتم: امیرحسین صادق الحسینی از مشهد رتبه نهم: امیرعباس ممی زاده از مشگین شهر رتبه دهم: محمدپویان نصیری از محمدیه  

رتبه های برتر رشته لکومس لیگ سه:

رتبه اول: مائده شقاقی نسب از تبریز  و  شروین نیکوبیان از قم رتبه دوم: محمدطه امیری فر از قم رتبه سوم: فاطمه موسوی از قم رتبه چهارم: عرفان حمصی از کرج رتبه پنجم: هانیه مختاری از کرج رتبه ششم: رمیصا کده از گرگان رتبه هفتم: ایلیا فرجی خیاوی از مشگین شهر رتبه هشتم: مریم اسلام زاده از مشگین شهر رتبه نهم: امیررضا عبدالهی از خلخال رتبه دهم: الینا اسماعیلی از مشکین شهر  

رتبه های برتر رشته لکومس لیگ چهار:

رتبه اول: پریسا قدرتی از خلخال رتبه دوم: علی هوشمند از ارومیه لکوکاپ 17.لکومس  
Read more...