دوره لکو ایفان (E_FUN)

زبان انگلیسی :

آموزش زبان انگلیسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و  والدین بسیاری علاقمند به آموزش آن به کودکان خود هستند، اما نحوه شروع و آغاز آن را نمی دانند.مهم نیست که سطح انگلیسی شما عالی است یا خیر. مهم‌ترین نکته، اشتیاق شما برای آموزش فرزندتان و تشویق کردن وی در جهت آن است.در آموزش زبان انگلیسی به کودکان میتوان از روش های متفاوت و مختلفی بهره برد. یکی از مهم ترین و موثرترین روش های آموزش به کودکان، آموزش از طریق بازی است. زیرا کودکان زمانی که در حال تفریح، بازی و سرگرمی هستند به طور طبیعی یاد می گیرند و در حافظه خود ثبت می کنند.

لکو ایفان:

با توجه به اهمیت آموزش زبان انگلیسی به کودکان و لزوم برنامه ریزی در جهت یادگیری این زبان برای فرزندان عزیز ایران زمین، لکوایران با بهره مندی از مدرسینی مجرب و توانمند اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی به کودکان از طریق بازی  و با استفاده از روش های خلاقانه کرده است. این دوره با عنوان رشته لکو ایفان، در لکوایران در حال برگزاری می باشد. رشته لکوایفان، ساخت قطعات و وسایل پیرامون کودکان همراه با موسیقی و لغات به زبان انگلیسی می باشد. در این رشته کودکان از طریق پکیج آموزشی که در اختیارشان قرار می گیرد، می توانند همراه با ساخت قطعات مختلف با اصطلاح و لغت انگلیسی این قطعات آشنا می شوند. این روش یکی از روش های آموزش زبان می باشد که قدرت یادگیری بالایی را به همراه دارد.


فواید دوره لکوایفان

از آنجایی که سرعت رشد کودکان بسیار بالا بوده، به همان میزان یادگیری اطلاعات آنها نیز سریع  اتفاق میفتد. بنابراین آموزش زبان انگلیسی برای کودکان آسان و لذت بخش خواهد بود. همچنین یادگیری در دوران کودکی، به دلیل کمتر بودن حجم اطلاعات دشوار، آسان تر خواهد بود.در صورتی که کودکان در سنین پایین در معرض زبان های دیگر قرار بگیرند، فرصت شنیدن و تشخیص صداها در سایر زبان ها به آنها داده می شود که این مسئله خود باعث افزایش ظرفیت یادگیری و درک آنچه که میشنوند، خواهد شد. همچنین کودکان می توانند از آزمایش با زبان بعنوان بخشی طبیعی از پیشرفتشان، سود ببرند. پیشرفتی که بخاطر ترس از اشتباه سرکوب نمیشود.

ترم بندی رشته لکوایفان

ترم : جلد اول (ترم۱)

سرفصل های آموزشی :

اهمیت آموزش زبان به کودکان ، متد های آموزش زبان به کودکان ، روانشناسی برخورد با خردسال ، شیوه های مدیریت کلاس های خردسالان ، تحلیل هوش های چند گانه در آموزش زبان ، تحلیل درسنامه های جلد اول ، مباحثی که در ابتدا باید به کودکان آموزش داد ، تلفظ صحیح و اهمیت آن ، ارائه چندین بازی متنوع برای آموزش زبان برای کودکان ، شیوه های ارتباط گیری با والدین ، آموزش مباحث مربوط به ساخت ، راهکارهای جلوگیری از خسته کننده بودن کلاس زبان و ……

مدت دوره : ۴٫۵ ساعت

تعداد روز : ۳

گواهی : دارد

مدرس دوره: