صفحه اصلی

دیدار مهندس آرزو صفایی  مدیرعامل  لکو با وزیر آموزش و پرورش عمان

دیدار مهندس آرزو صفایی  مدیرعامل  لکو با وزیر آموزش و پرورش عمان

در  این دیدار  راه کارهای  توسعه  فعالیت های  مهارت آموزی  لکو در پسا کرونا   مورد  بررسی  قرار گرفت. همچنین دکتر شاکری مدیرعامل  لکو  خلیج  پروپوزال  لکوکاپ 2022  را  تقديم  وزیر  آموزش و پرورش  عمان کرد.  
Read more...

اطلاعیه شماره ۳ نوزدهمین جشنواره ملی لکوکاپ ایران

به اطلاع می رساند رشته ها و سنین نوزدهمین جشنواره ملی لکوکاپ ایران به شرح زیر می باشد: لکومس لیگ ۱: ابتدای ۶ تا انتهای ۷ لکومس لیگ ۲: ابتدای ۸ تا انتهای ۹ لکومس لیگ ۳: ابتدای ۱۰ تا انتهای ۱۱ لکومس لیگ ۴: ابتدای ۱۲ تا انتهای ۱۴ لکوسام لیگ ۱: ابتدای ۱۰ تا انتهای ۱۳ لکوسام لیگ ۲: ابتدای ۱۴ تا انتهای ۱۷ لکودومینو: ابتدای ۱۰ تا انتهای ۱۷ لکوپل: ابتدای ۱۰ تا انتهای ۱۷ لکولب لیگ ۱: ابتدای ۹ تا انتهای ۱۲ لکولب لیگ ۲: ابتدای ۱۳ تا انتهای ۱۷ لکوبیو: ابتدای ۱۰ تا انتهای ۱۷ لکوپد: ابتدای ۱۰ تا انتهای ۱۷ لکوکیو لیگ ۱: ابتدای ۶ تا انتهای ۷ لکوکیو لیگ ۲: ابتدای ۸ تا انتهای ۱۱ لکوکیو لیگ ۳: ابتدای ۱۲ تا انتهای ۱۵ لکوکیدز: ابتدای ۵ تا انتهای ۷ لکو ایفان: ابتدای ۵ تا انتهای ۷ لکو الک/مجیک: ابتدای ۱۰ تا انتهای ۱۷ لکوروبو پارک نوری: ابتدای ۷ تا انتهای ۹ لکوروبو آتش نشان: ابتدای ۱۰ تا انتهای ۱۲ لکوروبو فوتبال مقدماتی: ابتدای ۷ تا انتهای ۹ لکوروبو فوتبال پیشرفته: ابتدای ۱۰ تا انتهای ۱۲ لکوروبو فوتبال متوسطه: ابتدای ۱۳ تا انتهای ۱۷ لکوروبو جنگ ابتدایی: ابتدای ۸ تا انتهای ۱۲ لکوروبو جنگ متوسطه: ابتدای ۱۳ تا انتهای ۱۷ لکوروبو جنگ آزاد: ابتدای ۱۳ تا انتهای ۱۷
Read more...

اطلاعیه شماره ۲ نوزدهمین جشنواره ملی لکوکاپ ایران

به اطلاع میرساند، براساس مصوبه دبیرخانه اجرایی نوزدهمین جشنواره ملی لکوکاپ ایران، میزان ورودی دانش آموزان به جشنواره، مبلغ 470.000 تومان می باشد. همچنین حداکثر هزینه بابت ارائه مشاوره و ثبت نام توسط نمایندگی مبلغ 150.000 تومان می باشد. همچنین ثبت نام این دوره از 1 مهر 1400 آغاز شده و دانش اموزان در صورت تمایل می توانند به نمایندگی های منتخب در سراسر کشور مراجعه نمایند. نوزدهمین جشنواره ملی لکوکاپ ایران، 11 الی 17 اسفند به صورت غیرمتمرکز برگزار خواهد شد.
Read more...

اطلاعیه شماره ۱ نوزدهمین جشنواره ملی لکوکاپ ایران

به گزارش دبیرخانه نوزدهمین جشنواره ملی لکوکاپ ایران، زمان برگزاری این رویداد 11 الی 17 اسفند 1400 و به صورت غیرمتمرکز می باشد. همچنین پوستر رسمی این دوره در زیر قابل مشاهده و دانلود می باشد.  
Read more...
نفرات برتر لکوکاپ18

اعلام نتایج چهارمین جشنواره لکوکاپ هماهنگ استانی / شهریور ۱۴۰۰

به گزارش دبیرخانه برگزاری لکوکاپ هماهنگ استانی اسامی نفرات برتر در رشته های برگزار شده به تفکیک هر ناحیه به شرح زیر می باشد:  

لیگ پارک نوری

ناحیه 1:  استان مازندران

رتبه اول: پیام موجرلو  از شهر گلوگاه

رتبه دوم: امیرعلی خانلو از شهر گلوگاه

رتبه سوم: امیرحسین اسماعیلی از شهر گلوگاه

 

لیگ آتش نشان

ناحیه 1:  استان مازندران

رتبه اول: محمدامین ابراهیمی از شهر بهشهر

رتبه دوم: علی ملاح از شهر گلوگاه

 

لیگ فوتبالیست مقدماتی

ناحیه 1:  استان مازندران

رتبه اول: زانیار زارعی از شهر ساری

رتبه دوم: امیررضا نیکنام از شهر ساری

رتبه سوم: سیده دلارام رضایی از شهر ساری

ناحیه 2:  استان اصفهان

رتبه اول: محمدجواد شفیعی از شهر نجف آباد

رتبه دوم: محمدطاها شیرزادپور از شهر نجف آباد

رتبه سوم: امیرحسین طالبی از شهر نجف آباد

ناحیه 3:  استان گلستان، هرمزگان، تهران و همدان

رتبه اول: امیرعلی وطنی از شهر علی آباد

رتبه دوم: محمدمهدی قاسمی از شهر علی آباد

رتبه سوم: سبحان جاودان از شهر بندرعباس

ناحیه 4:  استان قزوین

رتبه اول: محمدپرهام واعظی از شهر الوند

رتبه دوم: محسن عاملی از شهر شال

رتبه سوم: فاطمه همتی از شهر شال

 

لیگ فوتبالیست پیشرفته

ناحیه 1:  استان مازندران، خراسان جنوبی و همدان

رتبه اول: امیررضا کلبادی نژاد از شهر گلوگاه

رتبه دوم: ابوالفضل اسماعیلی از شهر گلوگاه

رتبه سوم: عبدالرضا شهریاری از شهر حاجی آباد

لیگ فوتبالیست متوسطه

ناحیه 1:  استان مرکزی، مازندران و تهران

رتبه اول: محمدیوسف وجگانی از شهر محلات

رتبه دوم: رضا ابراهیمی از شهر بهشهر

رتبه سوم: علیرضا نقوی از شهر بهشهر

لیگ جنگجو ابتدایی

ناحیه 1:  استان همدان، هرمزگان و کرمانشاه

رتبه اول: ابوالفضل رحیم بخش از شهر همدان

رتبه دوم: محمدحسین شایسته پور از شهر همدان

رتبه سوم: امیرعلی کرباسی از شهر همدان

 

لیگ جنگجو آزاد

ناحیه 1:  استان مازندران و هرمزگان

رتبه اول: کارن غلامی از شهر ساری

رتبه دوم: امیرحسین محمدی پورسکل از شهر بندرعباس

 

لیگ لکوپل

ناحیه 1:  استان مازندران

رتبه اول: پرنیا عظیمی از شهر گلوگاه

رتبه دوم: درناز صیدانلو از شهر گلوگاه

رتبه سوم: مهراوه عظیمی از شهر گلوگاه

 

لیگ لکوکیدز

ناحیه 1:  استان کردستان

رتبه اول: لیانا زارعی از شهر سنندج

رتبه دوم: محمدطاها نقشینی از شهر سنندج

رتبه سوم: ارشیا علی پناه از شهر سنندج

 

ناحیه 2:  استان آذربایجان شرقی، قزوین، خراسان رضوی، تهران

رتبه اول: رضا قره باغی از شهر سردرود

رتبه دوم: ساره جوادی از شهر قزوین

رتبه سوم: هیراد درخشانی از شهر مشهد

 

ناحیه 3:  استان لرستان، گلستان، سیستان و بلوچستان، مازندران و بوشهر

رتبه اول: محمد امین پارسا از شهر بروجرد

رتبه دوم: آیه سوخت سرایی از شهر علی آباد

رتبه سوم: ماهان قائمی از شهر علی آباد

 

لیگ لکومس 1

ناحیه 1:  استان همدان

رتبه اول: السا سمواتی از شهر همدان

رتبه دوم: محمدپارسا خزایی از شهر همدان

رتبه سوم: سامیه رضایی از شهر همدان

 

ناحیه 2:  استان مازندران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان

رتبه اول: الیسا کاسب از شهر بابلسر

رتبه دوم: علی بشیان از شهر مشهد

رتبه سوم: مبین دهقان از شهر مشهد

 

ناحیه 3:  استان یزد، لرستان، بوشهر، خوزستان و کرمانشاه

رتبه اول: صدرا سالاری از شهر یزد

رتبه دوم: آوا خجسته از شهر بروجرد

رتبه سوم: معراج احمدی از شهر بندر دیر

 

ناحیه 4:  استان آذربایجان شرقی، اصفهان، تهرانو آذربایجان غربی

رتبه اول: محنا سادات دوامی از شهر مرند

رتبه دوم: نگار نائینی از شهر اردستان

رتبه سوم: درسا سادات خلفوند از شهر تهران

 

لیگ لکومس 2

ناحیه 1:  استان همدان

رتبه اول: سامیار فرجام از شهر همدان

رتبه دوم: محمدحسام جنتی از شهر همدان

رتبه سوم: یاسمن جباری از شهر همدان

 

ناحیه 2:  استان اصفهان، لرستان و تهران

رتبه اول: کیارش یزدانیان از شهر اردستان

رتبه دوم: محمدحمزه رضوانیان از شهر اردستان

رتبه سوم: باران معظمی گودرزی از شهر بروجرد

 

ناحیه 3:  استان یزد، مازندران، خراسان رضوی، سمنان، آذربایجان شرقی

رتبه اول: کوروش قاسمیان گرجی از شهر بهشهر

رتبه دوم: محمدصدرا جعفرنزاد از شهر ساری

رتبه سوم: محمدصدرا ساده گو از شهر مشهد

 

لیگ لکومس 3

ناحیه 1:  استان آذربایجان شرقی، اصفهان و تهران

رتبه اول: صبا فتحی از شهر ترک

رتبه دوم: هستی مددی زواره از شهر اردستان

رتبه سوم: فاطمه شجاعی از شهر ترک

 

ناحیه 1:  استان خراسان رضوی، فارس و لرستان

رتبه اول: امیرحسین صادق الحسینی از شهر مشهد

رتبه دوم: زهرا حسینی از شهر بیرم

رتبه سوم: ستایش آبیل غلامپور از سرخه

رتبه سوم: هدیه گودرزی دهریزی از شهر بروجرد

   

لیگ لکوسام 1

ناحیه 1:  استان همدان

رتبه اول: سامیار فرجام از شهر همدان

رتبه دوم: سهیلا حدادی از شهر همدان

رتبه سوم: محمدمعین مسیحی از شهر همدان

 

ناحیه 2:  استان یزد

رتبه اول: عارفه اعتدال از شهر یزد

رتبه دوم: سید حسین سالاری از شهر یزد

رتبه سوم: رقیه ناصری بندرابادی از شهر یزد

 

ناحیه 3:  استان آذربایجان شرقی، مازندران، کرمانشاه، قزوین و آذربایجان غربی

رتبه اول: آیلار خدایاری از شهر مرند

رتبه دوم: سید حسن دوامی از شهر مرند

رتبه سوم: محمد مهدی باقری ارمی از شهر یهشهر

 

ناحیه 4:  استان خوزستان، خراسان رضوی، بوشهر و خراسان شمالی

رتبه اول: امیرعلی عبدالوند از شهر دزفول

رتبه دوم: هلنا خنده رو حصاری از شهر مشهد

رتبه سوم: سام آریاجم از شهر دزفول

رتبه سوم: محمدمهدی مهترنژاد از شهر دزفول

ناحیه 5:  استان زنجان

رتبه اول: طاهر یوسفخانی از شهر قیدار

رتبه دوم: زهرا محمدی از شهر قیدار

رتبه سوم: سارا یوسفخانی و مهیار قربانی از شهر قیدار

 

ناحیه 6:  استان مرکزی، البرز و اصفهان

رتبه اول: مائده رضایی از شهر اراک

رتبه دوم: عرشیا عباسی از شهر نظر آباد

رتبه سوم: امیرعلی حاج بابایی از شهر نجف آباد

 

لیگ لکوسام 2

ناحیه 1:  استان مازندران، یزد، مرکزی و قزوین

رتبه اول: هومن حومه نژاد از شهر بهشهر

رتبه دوم: فائزه خبیری از شهر یزد

رتبه سوم: علی مالک آبادی از شهر اراک

 

لیگ لکوکیو 1

ناحیه 1:  استان اصفهان، قزوین، خراسان رضوی

رتبه اول: حمید عباسی از شهر دهاقان

رتبه دوم: ریحانه رحمت از شهر نجف آباد

رتبه سوم: آرین ربانیان از شهر نجف آباد

 

ناحیه 2:  استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، هرمزگان، کرمانشاه، گلستان و لرستان

رتبه اول: ایلیار موسوی زاده از شهر سردرود

رتبه دوم: امیرعباس میرزایی از شهر تکاب

رتبه سوم: امیرعلی جلالی از شهر بندرعباس

 

لیگ لکوکیو 2

ناحیه 1:  استان اصفهان، تهران، فارس، آذربایجان غربی و قزوین

رتبه اول: سنا فرح بخش از شهر اردستان

رتبه دوم: سپیده حضوری از شهر شاهد شهر

رتبه سوم: سها خضری از شهر اوز

 

ناحیه 2:  استان کرمانشاه، هرمزگان، گلستان و خوزستان

رتبه اول: محسن احمدی از شهر پاوه

رتبه دوم: یوسف میکائیلی از شهر پاوه

رتبه سوم: آروین جهانشاهی از شهر بندرلنگه

Read more...