لکونیوز

معرفی لکو به عنوان شرکت خلاق

معرفی لکو به عنوان شرکت خلاق

شرکت خلاق چیست؟

شرکت خلاق به شرکت‌ها و موسسات خصوصی نوآوری گفته می‌شود که یا در صنایع خلاق و فرهنگی مشغول بوده و یا الگوهای نوین کسب‌وکار را در ارائه محصولات و خدمات خود به کار گرفته باشند.

هدف اصلی شرکت خلاق به کارگیری مدل های نوین کسب و کار برای ارائه محصولات و خدمات می باشد. همچنین به کارگیری دو عنصر خلاقیت و نوآوری، از المان های اصلی این نوع شرکت ها می باشد.  منظور از مدل های نوین کسب و کار، استفاده از روش هایی مبتنی بر نوآوری در مدل کسب درآمد، کاهش هزینه ها، بازاریابی، مدیریت زنجیره تامین، متمایزسازی محصولات و سایر فعالیت هایی که منجر به ساختارهای جدید در الگوهای کسب و کار می شود.   

لکو ایران به عنوان شرکت خلاق شناخته شد!

شرکت لذت علم شریف به شناسه ملی ۱۴۰۰۶۰۰۶۷۰۲ در حوزه فعالیت بازی، اسباب بازی و سرگرمی به تاریخ 2 اسفند 1399 در کارگروه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به عنوان شرکت خلاق تایید گردید. اعتبار و صحت این گواهی از آدرس ircreative.isti.ir/pub قابل استعلام است.  
شرکت خلاق

گواهی معرفی شرکت لکوایران به عنوان شرکت خلاق

 

پیوست گواهی معرفی شرکت لکوایران به عنوان شرکت خلاق

حوزه ی فعالیت محصولات شرکت های خلاق کسب و کارهای دیجیتال و فضای مجازی صنایع دیداری و شنیداری میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی بازی، اسباب بازی و سرگرمی طراحی و معماری نشر، چاپ و کتابخانه گیاهان داروئی و طب سنتی سایر صنایع فرهنگی  

صنایع فرهنگی و خلاق

صنایع خلاق و فرهنگی، آن دسته از فعالیت های اقتصادی هستند که ریشه ی آن ها در نوآوری، خلاقیت، مهارت، استعدلد و میراث فرهنگی می باشد. همچنین این صنایع، پتانسیل مطلوبی برای اشتغال زایی و تولید ثروت دارند. علاوه بر این موارد، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، حمایت و توجه ویژه ای به این شرکت ها دارد.
Read more...
اعلام نتایج لکوکاپ 18

اعلام نتایج لکوکاپ ۱۸

اعلام نتایج لکوکاپ 18

رشته لکوروبو

لیگ پارک نوری

نفر اول: امیرعلی باقری از شهر تبریز(استان آذربایجان شرقی) نفر دوم: علی موجریان گلوگاهی از شهر گلوگاه(استان مازندران) نفر سوم: سارا گرانی از شهر بندر لنگه(استان هرمزگان) گرید A : علی ملک محمودی از شهر گلوگاه(استان مازندران)

لیگ آتشنشان

نفر اول: محمدامین ابراهیمی رستمی از شهر بهشهر(استان مازندران) نفر دوم: پرهام خلیلی از شهر محلات(استان مرکزی) نفر سوم: کوروش رجایی از شهر کرمان(استان کرمان) گرید A : یاسین زارعی از شهر بهشهر(استان مازندران) گرید A : محمدصالح علیجانی از شهر محلات(استان مرکزی)

لیگ جنگجو مقدماتی

نفر اول: علی میرزایی از شهر کرمان(استان کرمان) نفر دوم: محمد رضایی از شهر محلات(استان مرکزی) نفر سوم: علیرضا زعیم زاده از شهر کرمان(استان کرمان)

لیگ جنگجو متوسطه(آزاد)

نفر اول: ابوالفضل مریدزاده از شهر کرمان(استان کرمان) نفر دوم: علی خواجیان و امیرحسین قاسمیان از شهر گلوگاه(استان مازندران) نفر سوم: سید دانیال عمادی چاشمی از شهر سمنان(استان سمنان)

لیگ فوتبالیست مقدماتی

نفر اول: امیررضا اکبری از شهر آمل (استان مازندران) نفر دوم: سید رادین صدری از شهر گلوگاه(استان مازندران) نفر سوم: امیررضا کلبادی نژاد از شهر گلوگاه(استان مازندران) گرید A : الیار چمنی از شهر عجب شیر(استان آذربایجان شرقی)

لیگ فوتبالیست پیشرفته

نفر اول: امیرمحمد لطیفی از شهر آمل (استان مازندران) نفر دوم: محمد امین برزگر از شهر گلوگاه(استان مازندران) نفر سوم: پارسا امیرخانلو از شهر گلوگاه(استان مازندران) گرید A+ : علی سیاوشی فر از شهر آمل(استان مازندران) گرید A : ارمیا حاجی محمدی از شهر گرگان(استان گلستان) گرید A : امیرحسین رضایی از شهر گلوگاه(استان مازندران)

لیگ فوتبالیست متوسطه(آزاد)

نفر اول: امیرحسین فضلعلی از شهر گلوگاه (استان مازندران) نفر دوم: شاهین اوانپور از شهر گلوگاه(استان مازندران) نفر سوم: هیربد آفرید از شهر گلوگاه(استان مازندران) گرید A : سیدمیلاد حسینی بیجی کلا از شهر آمل(استان مازندران)  

رشته لکومس

لیگ 1:

نفر اول: سامیار فرجام از شهر همدان(استان همدان) نفر دوم: امیرعلی بهرامی از شهر همدان(استان همدان) نفر سوم: فاطمه ابراهیمیان از شهر همدان(استان همدان) گرید A+ : امیرمهدی غیاثی از شهر کرمان(استان کرمان) گرید A : محمدطاها  تکیه ای از شهر قم(استان قم) گرید A : حنانه سادات هاشمی از شهر کرمان(استان کرمان) گرید A : فاطمه سادات موسوی کاظمی از شهر قم(استان قم) گرید A : الیسا کاسب از شهر بابلسر(استان مازندران)

لیگ 2:

نفر اول: محمدپویان نصیری از شهر محمدیه(استان قزوین) نفر دوم: زهرا یمینی از شهر همدان(استان همدان) نفر سوم: آدرین عارف از شهر گرگان(استان گلستان) گرید A++: آیسان عباسی از شهر همدان(استان همدان) گرید A++: امیرعلی مولایی از شهر کلاله(استان گلستان) گرید A++: محمدباقر خارا از شهر قم(استان قم) گرید A++: سودا زارعی از شهر قم(استان قم) گرید A+: مانی کاظمی از شهر قم(استان قم) گرید A+: ایلیا صدیقی از شهر تایباد(استان خراسان رضوی) گرید A+: هانیه سلمانی از شهر قم(استان قم) گرید A+: محمدآرمین ماهرو بختیاری از شهر ازنا(استان لرستان) گرید A: نازنین زینب حاج ابراهیمی از شهر کرمان(استان کرمان) گرید A: پریا نعمتی از شهر بابلسر(استان مازندران) گرید A: میعاد مصطفایی کامل از شهر بابلسر(استان مازندران) گرید A: علی کسایی رنجبر از شهر همدان(استان همدان) گرید A: امیرعباس بشیری از شهر قم(استان قم) گرید A: محمد جمالی از شهر اسلامشهر(استان تهران) گرید A: مهنا خوبرو از شهر قم(استان قم) گرید A: عسل صفری از شهر گرگان(استان گلستان) گرید A: سما قاسمی از شهر تهران(استان تهران) گرید A: النا بابایی از شهر شهمیرزاد(استان سمنان) گرید A: راشین شول از شهر کرمان(استان کرمان) گرید A: باران معظمی گودرزی از شهر بروجرد(استان لرستان) گرید A: حسین انجم شعاع از شهر کرمان(استان کرمان)

لیگ 3:

نفر اول: نیایش یگانه از شهر گرگان(استان گلستان) نفر دوم: مبین کریمی از شهر گرگان(استان گلستان) نفر سوم: نادیا  محمدنیا  از شهر گرگان(استان گلستان) گرید A++: اهورا الهیاری از شهر اسلامشهر(استان تهران) گرید A++: ستایش سعید از شهر کرمان(استان کرمان) گرید A++: محمد میرتاج الدینی  از شهر کرمان(استان کرمان) گرید A+: مسیحا الهیاری از شهر اسلامشهر(استان تهران) گرید A+: محمدجواد مرزبان از شهر ازنا(لرستان) گرید A+: سام آریاجم از شهر دزفول(استان خوزستان) گرید A: نرجس خانی از شهر اسلامشهر(استان تهران) گرید A: سیداحمد میرمحمدعلی از شهر قم(استان قم) گرید A: علی ابراهیمی از شهر ازنا(استان لرستان) گرید A: معین اسماعیلی ورتکش از شهر یزد(استان یزد) گرید A: عرشیا حسینو از شهر سرایان(استان خراسان جنوبی) گرید A: حمیدرضا ابراهیم خانی از شهر کرج(استان البرز) گرید A: ابوالفضل زارع نژاد اشکذری از شهر یزد(استان یزد)

لیگ 4:

نفر اول: مائده شقاقی نسب از شهر تبریز(استان آذربایجان شرقی) نفر دوم: نرگس سفری از شهر قزوین(استان قزوین) نفر سوم: شروین نیکوبیان از شهر قم(استان قم)  

رشته لکوسام

لیگ 1:

نفر اول: محمدمهدی نثارزاده از شهر دزفول(استان خوزستان) نفر دوم: آنیسا زنگی آبادی از شهر کرمان(استان کرمان) نفر سوم: ارس باجلانی از شهر کرندغرب(استان کرمانشاه) گرید A++: محمدطاها شاهزاده زیدی از شهر آمل(استان مازندران) گرید A+: سامیار فرجام از شهر همدان(استان همدان) گرید A+: رضا لطفی ملا از شهر دزفول(استان خوزستان) گرید A+: نیکتا عسگری درمنکی فراهانی از شهر گرگان(استان گلستان)

لیگ 2:

نفر اول: هومن حومه نژاد از شهر بهشهر(استان مازندران) نفر دوم: فاطمه رشیدی از شهر الیگودرز(استان لرستان) نفر سوم: مائده شورودی از شهر کلاله(استان گلستان)  

رشته لکوکیدز

نفر اول: سید آریاز نوری از شهر سنندج(استان کردستان) نفر دوم: فاطمه سنا کریمی از شهر ورامین(استان تهران) نفر سوم: سید امیرحسین ناصح دوست از شهر قزوین(استان قزوین) گرید A++: سیده نهال صحرائیان از شهر بندرلنگه(استان هرمزگان) گرید A++: نازنین زهرا حیدری از شهر شیراز(استان فارس) گرید A++: فهام احمدزاده از شهر مراغه(استان آذربایجان شرقی) گرید A++: امیرحسین مزینانیان از شهر سمنان(استان سمنان) گرید A++: کاروس عبدالعظیمی از شهر سنندج(استان کردستان) گرید A++: علی اصغر فرجی ریحان آبادی از شهر گلوگاه(استان مازندران) گرید A+: زینب علی اصغری از شهر گناباد (استان خراسان رضوی) گرید A+: مهراد ولی خان نیا از شهر سنندج(استان کردستان) گرید A+: ابوالفضل یحیی پور از شهر آمل(استان مازندران) گرید A+: آدرین جواهری فر از شهر سمنان(استان سمنان) گرید A+: مهرسام محمدعلی کرد از شهر سمنان(استان سمنان) گرید A+: پریاس صیدانلو از شهر گلوگاه(استان مازندران) گرید A+: پیام موجرلو از شهر گلوگاه(استان مازندران) گرید A: کیان امیری از شهر سنندج(استان کردستان) گرید A: کوروش صفری از شهر ایلام(استان ایلام) گرید A: آراکو حامدی از شهر سنندج(استان کردستان) گرید A: آریا سلامی پور از شهر جهرم(استان فارس)  

رشته لکوپد

نفر اول: محمدصالح صیدانلو از شهر گلوگاه(استان مازندران) نفر دوم: محمد عبدلی حیدری از شهر تبریز(استان آذربایجان شرقی) نفر سوم: صدف تجویدی از شهر مشهد(استان خراسان رضوی)  

رشته لکومجیک

نفر اول: مجتبی کردی از شهر سمنان(استان سمنان) نفر دوم: محمدصالح صیدانلو از شهر گلوگاه(استان مازندران) نفر سوم: امیرمحمد ثابت از شهر سمنان(استان سمنان) گرید A: آرتین عباسی از شهر تبریز(استان آذربایجان شرقی)  

رشته لکوبیو

نفر اول: کیانا جمال و تینا منتظری از شهر ورامین(استان تهران) نفر دوم: آیسان اسلامی و آیناز ترک زاده از شهر کرمان(استان کرمان) نفر سوم: سبحان توتونچی و پارسا فرهادی از شهر تبریز(استان آذربایجان شرقی) گرید A+: رضا حافظ وطن و مهدی زارع زاده از شهر تبریز(استان آذربایجان شرقی) گرید A+: هلیا حبیبی نیا و غزل اسماعیلی از شهر کرمان(استان کرمان) گرید A+: دلبر افشاری و صبا شجاعی از شهر کرمان(استان کرمان)  

رشته لکوپل

نفر اول: امیرمحمد خواجوی و بهزاد امیرخانلو  از شهر گلوگاه(استان مازندران) نفر دوم: مهرآوه عظیمی و درناز صیدانلو از شهر گلوگاه(استان مازندران) نفر سوم: پرنیا عظیمی از شهر گلوگاه(استان مازندران)  

رشته لکودومینو

نفر اول: حسین عطایی سنگرودی از شهر محمدیه(استان قزوین) نفر دوم: سید ایلیا نادر و پارسا کریمی افشار از شهر جم(استان بوشهر) نفر سوم: پریسا غفاریان شیرازی و یگانه حسین آبادی و محمدسجاد شیخ زاده از شهر مشهد(استان خراسان رضوی)  

رشته لکولب

لیگ 1

نفر اول: هلیا حبیبی نیا و صبا شجاعی از شهر کرمان(استان کرمان) نفر دوم: آیلین عارفی  از شهر کرمان(استان کرمان) نفر سوم: امیر کردزینی و محمد زکی از شهر گرگان(استان گلستان) گرید A++: مهلا رحیمی بندرآبادی از شهر یزد(استان یزد) گرید A++: یاسمن عامری سیاهویی از شهر بندرعباس(استان هرمزگان) گرید A++: آیسان محمدنژاد داشکسن از شهر عجب شیر(استان آذربایجان شرقی)

لیگ 2

نفر اول: آیناز بهرام نژاد و هلسا سنجری از شهر کرمان(استان کرمان) نفر دوم: نرگس عامری سیاهویی و امیرمحمد عامری سیاهویی از شهر بندرعباس(استان هرمزگان) نفر سوم: راحیل زارعی و ریحانه بقایی راوری از شهر کرمان(استان کرمان) گرید A++: لعیا صفاری از شهر خرم آباد(استان لرستان)  

رشته لکوکیو

لیگ 1

نفر اول: آیدین حق نیا از شهر مرند(استان آذربایجان شرقی) نفر دوم: اسرا عبداللهی از شهر ورزقان(استان آذربایجان شرقی) نفر سوم: مهدیار علائی از شهر بجنورد(استان خراسان شمالی) گرید A++: صبا محمدخانی غیاثوند از شهر قزوین(استان قزوین) گرید A++: امیرعلی اجرایی دشتکی از شهر کوشکک(استان فارس) گرید A++: سیده حسنا شریعت زاده از شهر مشهد(استان خراسان رضوی) گرید A++: فاطمه رمضانی از شهر قیدار(استان زنجان) گرید A++: زهرا اصفهانی از شهر شاهدشهر(استان تهران) گرید A++: نازنین زهرا بافنده طرقبه  از شهر مشهد(استان خراسان رضوی) گرید A++: محمدطاها شیرپور از شهر بندرلنگه(استان هرمزگان) گرید A++: میترا کرامتی شهری از شهر گناباد(استان خراسان رضوی) گرید A++: یاسمین نعمتی نیا از شهر سبزوار(استان خراسان رضوی) گرید A++: آرزو شیرزاد از شهر مشهد(استان خراسان رضوی) گرید A++: مهدی صدیق از شهر لامرد(استان فارس) گرید A++: درسا شهنازی از شهر نطنز(استان اصفهان) گرید A++: آراز فلاح از شهر تبریز(استان آذربایجان شرقی) گرید A++: محمدطاها آدی بیگ از شهر تبریز(استان آذربایجان شرقی) گرید A+: بردیا ترکانلو از شهر بجنورد(استان خراسان شمالی) گرید A+: علی الهی سمنانی از شهر سمنان(استان سمنان) گرید A+: امیرمهدی باقری از شهر اراک(استان مرکزی) گرید A+: امیرصالح تولایی مقدم از شهر شاهدشهر(استان تهران) گرید A: کاریا شبرنگ از شهر پاوه(استان کرمانشاه) گرید A: رامیلا طهماسبی از شهر بهارستان(استان اصفهان) گرید A: امیرعباس امینی از شهر اردستان(استان اصفهان) گرید A: هیراد درخشانی از شهر مشهد(استان خراسان رضوی) گرید A: یاسین اکبری از شهر گنبد کاووس(استان گلستان) گرید A: مانی رحمتی از شهر پاوه(استان کرمانشاه) گرید A: مینو کرامتی شهری از شهر گناباد(استان خراسان رضوی) گرید A: آوینا خدادادی از شهر فلاورجان(استان اصفهان) گرید A: امیرارسلان صادقی از شهر حسن آباد(استان اصفهان) گرید A: سیده نورا افصحی از شهر تبریز(استان آذربایجان شرقی)

لیگ 2

نفر اول: سید حسن دوامی از شهر مرند(استان آذربایجان شرقی) نفر دوم: زهرا نوروزی از شهر فلاورجان(استان اصفهان) نفر سوم: امیرمحمد جعفری منش از شهر اردستان(استان اصفهان) گرید A++: عطااله عطایی از شهر تبریز(استان آذربایجان شرقی) گرید A++: پارسا فرهادی از شهر تبریز(استان آذربایجان شرقی) گرید A+: فاطمه منصوری از شهر کهگیلویه و بویراحمد(استان یاسوج) گرید A+: نازنین فیاض نژاد از شهر سبزوار(استان خراسان رضوی) گرید A+: عسل صادقی از شهر اراک(استان مرکزی) گرید A: تسنیم میاری از شهر تنکابن(استان مازندران) گرید A: آیلار خدایاری از شهر مرند(استان آذربایجان شرقی) گرید A: معصومه مقدم از شهر میمند(استان فارس) گرید A: امیرعلی نقشه گران از شهر تبریز(استان آذربایجان شرقی) گرید A: رادین اصلانی از شهر تبریز(استان آذربایجان شرقی) گرید A: کیا کهنه چی از شهر تبریز(استان آذربایجان شرقی)
Read more...
هوش مالی کودکان

راز هوش مالی در کودکان

هوش مالی کودکان

برای تقویت هوش مالی کودکان چه کار هایی می توان کرد؟

آموزش مدیریت مالی و تقویت هوش مالی کودکان از اهمیت زیادی برخوردار است و ناآگاهی دراین‌باره می‌تواند در آینده مشکلات زیادی برای فرزندانمان به وجود بیاورد. بنابر پژوهش‌ها، کودکان از سنین پایین می‌توانند با کارکرد پول آشنا شوند و از آموخته‌هایشان بهره ببرند! کودکان باید بیاموزند که روی هیچ درختی پول سبز نمی‌شود و تنها با درایت و عقل خود می‌توانند آینده پول‌سازی را برای خود رقم بزنند.  

بهترین زمان برای آموزش هوش مالی کودکان چه سنی است؟

تحقیقات نشان می‌دهد، بهترین زمان برای آنکه چهار بُعد از ۹ بُعد هوش انسان که در آینده مالی تأثیرگذار است را بتوان پرورش داد،3 تا ۱۳ سال است.  
تقویت هوش مالی کودکان

بهترین سن تقویت هوش مالی کودکان و نقش والدین در موفقیت مالی آن ها

 

آیا تمرین های هوش مالی کودکان،اثرات دیگری هم دارد؟

انجام تمرین‌هایی که موجب تقویت هوش مالی کودک می‌شود، موجب ارتقا و تقویت سایر استعدادهای کودکان نیز خواهد شد. به عنوان مثال بخشی از تمرین‌هایی که موجب تقویت استعداد مالی کودکان می‌شود، انجام تمرین‌هایی است که برای رشد هوش منطقی-ریاضی است. در نتیجه کودکانی که این بخش از هوش آن ها تقویت شود، توانایی بهتری در حل مسائل ساده و پیچیده در آینده خواهند داشت.  

نقش والدین در آموزش مسایل مالی و مفاهیم پس انداز وچیست؟

از مهارت هایی که خانواده نقش بسیار مهمی در آن ایفا می کند، بحث هوش مالی کودکان است پدران و مادران نقش بسزایی در آینده و موفقیت کودک و موفقیت مالی کودکان دارند اما نه فقط با گذاشتن یک حساب پر از پول برای او و یا خریدن خودرو و خانه لوکس. آنچه مسلم است نقش والدین در آموزش و پروش هوش مالی کودک است و این نقش در سنین بسیار پایین یعنی چهار تا هفت سالگی باید انجام شود. اگر همراه با آرامش در خانواده هوش مالی کودک هم پرورش داده شود دیگر والدین نگرانی بابت آینده کودک نخواهند داشت.  

راه های تقویت هوش مالی در کودکان:

-توضیح دهید که پول از کجا می آید. - اصل بخشندگی، پس انداز و خرج کردن را به کودک خود آموزش دهید. -از کودک بخواهید پول نقدش را در ۳ دسته جداسازی کند. -کودک را در بحث بودجه بندی وارد کنید. -فرزند خود را از پرداخت های آنلاین آگاه کنید. -به بچه ها پول هدیه بدهید تا بتوانند تصمیم های مالی بگیرند. -به کودک خود پول تو جیبی بدهید (اما با حساب و کتاب) و به او یاد بدهید که چطور آن را خرج کند. -از خرابکاری(برای مثال خرج بیهوده) فرزندتان برای آموزش بهره بگیرید.  

آیا تحصیلات مالی عامل موفقیت مالی افراد می شود؟

اگر نگاهی به جامعه ای که در آن زندگی می کنیم بیاندازیم، افراد تحصیلکرده ی زیادی را خواهیم دید که از  نظر مالی فقیر هستند! پس این واقعیت می تواند به این معنا باشد که: تحصیلات به تنهایی نمی تواند آینده مالی افراد را تأمین کند!  

آیا تا به حال به این فکر کردید که چرا بعضی از افراد خیلی راحت پول در‌ می‌آورند، ولی برخی از افراد هر چه بیشتر تلاش می کنند، کمتر به آن می رسند!؟

یکی از دلایل اینکه  افراد دارای هوشِ مالیِ پایین، خواهان “در آوردن پول بیشتر” هستند، این است که آن ها خود پول را می خواهند، اما حاضر به طی کردن روند رسیدن به آن نیستند!   آنچه که اکثر افراد درک نمی کنند این است که فرآیند پول دار شدن است که آن ها را ثروتمند می کند، نه خود پول !!! بنابراین خانواده باید کودکان را از همان سنین کودکی نسبت به این مسائل آگاه کند تا در آینده هوش مالی کودک به درستی تقویت گردد. رابرت کیوساکی در این باره می گوید : مهم ترین و قدرتمندترین دارایی یک فرد ذهن اوست. یک ذهن آموزش دیده و آماده می تواند بیش از هر دارایی دیگری برای شما پول بسازد.  
راه های تقویت هوش مالی در کودکان

راه های تقویت هوش مالی در کودکان و تامین آینده مالی آنان

یک مثال ساده :

همانطور که یک مجسمه ساز به صورت ناخودآگاه در لحظه، یک مجسمه زیبا را خلق می کند و این مجسمه نتیجه استفاده از علم و مهارتی است که این فرد در طول زندگی یاد گرفته است، خلق ثروت هم به همین صورت است. افرادی که پول زیادی در می آورند، شاید اکثر اوقات کاملاً متوجه نباشند که دقیقاً چه کارهایی را انجام می دهند که برای آنها پولساز است، اما مطمئناً آنها در طول زندگی اصول و علم ثروتمند شدن را به صورت آگاهانه و یا حتی در ناخودآگاهشان فراگرفته اند.  در نتیجه می توان گفت که عادت ها و ذهنیت های این افراد بر اساس این اصول شکل گرفته و ناخودآگاه در تصمیم گیری آنها تاثیرگذار است.
Read more...

مروری بر لکوکاپ ۱۸

تاریخچه برگزاری لکوکاپ:

لکوکاپ بزرگ ترین رویداد دانش آموزی در خاورمیانه می باشد.در این رویداد، هر ساله هزاران دانش آموز به طور هم زمان با یکدیگر به رقابت می پردازند و خلاقیت ها و مهارت های فرا گرفته خود را در زمینه های مختلف مورد سنجش قرار می دهند. این رویداد در واقع سکوی پرتاب دانش آموزان برای ورود به مسابقات جهانی و بین المللی محسوب می گردد.  

نحوه برگزاری لکوکاپ در سال گذشته و امسال:

در سال گذشته و امسال به دلیل وجود  بیماری کرونا و لزوم حفظ سلامت دانش آموزان عزیز، این رویداد بزرگ به صورت غیر متمرکز در سراسر ایران برگزار گردید. گرچه این کار چالش های اجرایی فراوانی را به دنبال داشت، اما با رعایت نکات و قوانین اجرا و همچنین داوری های دقیق و اصولی با موفقیت به سرانجام رسید.  

 لکوکاپ ۱۸:

هجدهمین دوره جشنواره ملی خلاقیت های علمی پژوهشی لکوکاپ ایران در تاریخ ۱۴ الی ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ به صورت غیر متمرکز و هم زمان در بیش از ۱۰۰ پایگاه منتخب و در قالب ۱۸ لیگ کارگاهی و مسابقاتی در سراسر کشور برگزار شد.  
برگزاری لکوکاپ 18 به صورت غیر متمرکز

برگزاری لکوکاپ 18 به صورت غیر متمرکز و هم زمان

 

لیگ های شرکت کننده:

لیگ های مسابقاتی شامل: لکومس(در قالب ۴ لیگ)، لکوسام(در قالب ۲ لیگ)، لکوکیو(مزرعه فکر) به صورت کتبی و عملی، لکوروبو(ربات فوتبال مقدماتی، متوسطه و پیشرفته)، ربات پارک نوری، ربات آتشنشان، ربات جنگجو مقدماتی و پیشرفته، لکولب(در قالب ۲ لیگ) و لکومجیک و همچنین لیگ های کارگاهی در رشته های: لکودومینو، لکوپل، لکوبیو و لکوپد(پژوهش دانش آموزی) برگزار شدند.  
برگزاری لکوکاپ 18 به صورت غیرمتمرکز

برگزاری لکوکاپ 18 در بیش از 100 پایگاه منتخب در سراسر کشور

 

زمان اعلام نتایج لکوکاپ ۱۸:

نتایج این دوره از مسابقات پس از بررسی و بازبینی مجدد عکس ها و فیلم ها و همچنین پس از رسیدن کلیه داده ها و محموله های لکوکاپی به زودی بررسی خواهند شد و در اواخر فروردین ماه منتشر خواهد شد. به امید موفقیت تک تک دانش آموزان پر تلاش و با استعداد لکویی
Read more...
مراسم تودیع و معارفه

مراسم معارفه مدیرعامل جدید لکو

مراسم معارفه مدیرعامل شرکت لکوایران در سال 1400:

به گزارش روابط عمومی لکوایران، روز شنبه مورخ ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۹ جلسه‌ی تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت لکوایران برگزار گردید. این مراسم با حضور جناب دکتر احمدیان، جناب دکتر شاکری، خانم مهندس صفایی، آقای دکتر داود زاده و آقای مهندس خداداد و اعضای دفتر مرکزی لکو ایران برگزار گردید.
مراسم معارفه مدیرعامل لکوایران در سال 1400

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت لکوایران در سال 1400

موارد ذکر شده در جلسه معارفه:

در این جلسه ابتدا از زحمات و تلاش‌های جناب دکتر داوودزاده تقدیر و تشکر به عمل آمد. سپس آقای مهندس خداداد در مورد اهداف و برنامه ریزی های خود در سال آینده صحبت کرده و بر لزوم همکاری و همدلی بیشتر بین واحد های مختلف تاکید داشتند.
Read more...