شهرهای برتر لکوکاپ ۱۸

نفرات برتر لکوکاپ18

شهرهای برتر لکوکاپ ۱۸

معرفی ۱۰ شهر برتر در لکوکاپ ۱۸:

شهر های برتر در لکوکاپ کشوری عبارت اند از:

۱-شهر کرمان (استان کرمان): ۴ طلا ۳ نقره ۳ برنز

به نمایندگی: جناب آقای ایرج غلامی

 

۲-شهر گلوگاه (استان مازندران): ۳ طلا ۷ نقره ۴ برنز

به نمایندگی: سرکار خانم ندا کلبادی نژاد

 

۳-شهر تبریز (استان آذربایجان شرقی): ۲ طلا ۱ نقره ۱ برنز

به نمایندگی: سرکار خانم سویلا سجودی 

 

۴-شهر بهشهر (استان مازندران): ۲ طلا

به نمایندگی: جناب آقای حسین حمزه کلتی 

 

۴-شهر محمدیه (استان قزوین): ۲ طلا

به نمایندگی: سرکار خانم زهره محسنی لیش 

 

۴-شهر آمل (استان مازندران):۲ طلا

به نمایندگی: جناب آقای حسنعلی کریمی

 

۴-شهر مرند (استان آذربایجان شرقی): ۲ طلا

به نمایندگی: سرکار خانم صبا بهرامی

 

۸-شهر همدان (استان همدان): ۱ طلا ۲ نقره ۱ برنز

به نمایندگی: جناب آقای محمد سوری 

 

۹-شهر گرگان (استان گلستان): ۱ طلا ۱ نقره ۳ برنز

به نمایندگی: سرکار خانم فرزانه کبیری

 

۱۰-شهر ورامین (استان تهران): ۱ طلا ۱ نقره

به نمایندگی: سرکار خانم اکرم کرد قرچه لو

 

سایر شهرهای دارای مدال:

۱۱-شهر سمنان (استان سمنان): ۱ طلا ۲ برنز

به نمایندگی: سرکار خانم آرزو خیری

 

۱۲-شهر سنندج (استان کردستان): ۱ طلا

به نمایندگی: جناب آقای اهون شریفی

 

۱۲-شهر دزفول (استان خوزستان): ۱ طلا

به نمایندگی: سرکار خانم وحیده ایستان

 

۱۴-شهر محلات (استان مرکزی): ۲ نقره

به نمایندگی: سرکار خانم نرگس امیری

 

۱۵-شهر قزوین (استان قزوین): ۱ نقره ۱ برنز

به نمایندگی: سرکار خانم نسترن یزدی

 

۱۶-شهر ازنا و الیگودرز (استان لرستان): ۱ نقره

به نمایندگی: سرکار خانم طاهره انصاری

 

۱۶-شهر جم (استان بوشهر): ۱ نقره

به نمایندگی: سرکار خانم شیما عظیمی افشار

 

۱۶-شهر بندرعباس (استان هرمزگان): ۱ نقره

به نمایندگی اسبق: سرکار خانم نغمه حکمت شعار

 

۱۶-شهر ورزقان (استان آذربایجان شرقی): ۱ نقره

به نمایندگی: جناب آقای احمد عبداللهی

 

۱۶-شهر پیربکران (استان اصفهان): ۱ نقره

به نمایندگی: سرکار خانم رزا رضایی

 

۲۱-شهر مشهد (استان آذربایجان شرقی): ۲ برنز

به نمایندگی: سرکار خانم سیده رباب حسینی نسب

 

۲۲-شهر بندر لنگه (استان هرمزگان): ۱ برنز

به نمایندگی: سرکار خانم پگاه قاسم پور

 

۲۲-شهر قم (استان قم): ۱ برنز

به نمایندگی: جناب آقای حسن ساعی

 

۲۲-شهر کرندغرب (استان کرمانشاه): ۱ برنز

به نمایندگی: سرکار خانم فرانک فرزانه

 

۲۲-شهر کلاله (استان گلستان): ۱ برنز

به نمایندگی: سرکار خانم نیلوفر مسگری

 

۲۲-شهر اردستان (استان اصفهان): ۱ برنز

به نمایندگی: سرکار خانم زینب حبیبی

 

۲۲-شهر بجنورد (استان خراسان شمالی): ۱ برنز

به نمایندگی: سرکار خانم تکتم حصاری

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *