رتبه های برتر لکوکاپ ۱۷ در رشته لکومس

رتبه های برتر لکوکاپ ۱۷ در رشته لکومس

به گزارش روابط عمومی لکوایران، هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران به صورت غیر متمرکز در  ۱۰۵ پایگاه در سراسر کشور برگزار گردید.

جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران، به عنوان بزرگترین رویداد پژوهش محور دانش آموزی خاورمیانه هر ساله در فروردین و اردیبهشت ماه برگزار می گردد.
با توجه به شیوع این ویروس و لزوم حفظ سلامت دانش آموزان و خانواده ایشان، تصمیم تیم برگزارکننده بر ایجاد روش جدید در جهت برگزاری این دوره از جشنواره شد. همچنین با توجه به اینکه این جشنواره به عنوان تکمیل کننده چرخه ی آموزشی دانش آموزان می باشد، لذا برگزاری آن از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

در زمانیکه بسیاری از جشنواره ها و مسابقات یا بصورت کامل لغو گردید و یا با کارهای بسیار ساده تر برگزاری آنها انجام شد، لکوایران با در نظر گرفتن اصل رسالت خود تصمیم به برگزاری غیرمتمرکز و همزمان این رویداد بزرگ ملی گرفت. تصمیمی که شاید چالش های اجرایی آن بسیار در ابتدای راه مورد بحث قرار گرفته بود.

 

در این قسمت به اعلام نتایج ۱۰ نفر برتر در رشته لکومس می پردازیم:

 

رتبه های برتر رشته لکومس لیگ یک:

رتبه اول: سامیار فرجام از همدان

رتبه دوم: زهرا یمینی از نهاوند

رتبه سوم: آدرین عارف از گرگان

رتبه چهارم: مهسا نوری از قم

رتبه پنجم: محمدآرمین ماهرو بختیاری از ازنا

رتبه ششم: مهرسا یعقوبی از گرگان

رتبه هفتم: الینا رشتبرزاده از قم

رتبه هشتم: فاطمه ناز زعیم زاده از کرمان

رتبه نهم: محمدمهدی قاسمی از برازجان

رتبه دهم: بهار زرین از قم

 

رتبه های برتر رشته لکومس لیگ دو:

رتبه اول: نیایش یگانه از گرگان

رتبه دوم: محمدجواد مرزبان از ازنا

رتبه سوم: تینا حسین پور از قم

رتبه چهارم: بردیا معافی از سرچشمه

رتبه پنجم: الینا معافی از سرچشمه

رتبه ششم: نادیا محمدنیا از گرگان

رتبه هفتم: زینب روحی از تهران

رتبه هشتم: امیرحسین صادق الحسینی از مشهد

رتبه نهم: امیرعباس ممی زاده از مشگین شهر

رتبه دهم: محمدپویان نصیری از محمدیه

 

رتبه های برتر رشته لکومس لیگ سه:

رتبه اول: مائده شقاقی نسب از تبریز  و  شروین نیکوبیان از قم

رتبه دوم: محمدطه امیری فر از قم

رتبه سوم: فاطمه موسوی از قم

رتبه چهارم: عرفان حمصی از کرج

رتبه پنجم: هانیه مختاری از کرج

رتبه ششم: رمیصا کده از گرگان

رتبه هفتم: ایلیا فرجی خیاوی از مشگین شهر

رتبه هشتم: مریم اسلام زاده از مشگین شهر

رتبه نهم: امیررضا عبدالهی از خلخال

رتبه دهم: الینا اسماعیلی از مشکین شهر

 

رتبه های برتر رشته لکومس لیگ چهار:

رتبه اول: پریسا قدرتی از خلخال

رتبه دوم: علی هوشمند از ارومیه

لکوکاپ 17.لکومس

 

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *