درآمدها

بسیاری از ما در جستجوی کاری هستیم که هر ماه مبلغی به عنوان حقوق از سمت مدیر شرکت و یا … به حساب ما واریز گردد. طبیعتا در چنین سیستم هایی امکان رشد و پیشرفت شغلی چه ازلحاظ جایگاهی و چه از لحاظ مالی ، کاری بسیار سخت خواهد بود .

در لکو شما به عنوان مدیر یک کسب و کار در منطقه خود شناخته خواهید شد .

و پس از مدتی نیاز به استخدام مدرس جهت تدریس دوره ها و فرآیندهای آموزشی خود خواهید داشت . بدین ترتیب به جای آنکه در یک سیستم به عنوان کارمند مشغول به کار شوید ، مدیریت یک سیستم را بر عهده خواهید گرفت .

نکته جالب توجه آنکه شما برای شروع کار نیاز به مکان اختصاصی ندارید و می توانید با عقد قرارداد  در مراکز آموزشی فعالیت های خود را شروع نمایید .

از لحاظ مالی سود نماینده درچند قسمت مختلف دیده می شود : ۱-فروش محصولات   ۲-برگزاری دوره های آموزشی ۳- کارگاه های علمی

اغلب در شرکت های فعال در زمینه آموزشی و پژوهش دانش آموزی ، نمایندگان می بایست درصدی از درآمد فعالیت های آموزشی  خود را به عنوان ( فرانشیز آموزشی ) به شرکت مادر پرداخت نمایند که طبیعتا موجب کمتر شدن منابع مالی نماینده و در نتیجه کمتر شدن درآمد نماینده می شود لکو با افتخار اعلام می کند  که همه در آمد آموزشی یک نماینده به عنوان درآمد نماینده محسوب می شود و شرکت حتی یک درصد به عنوان فرانشیزآموزشی از نماینده دریافت نمی کند .

همچنین با یک مطالعه اجمالی ، درخواهیم یافت که اکثر شرکت ها در یک و یا دو رشته آموزشی  فعالیت می کنند که به نوعی در پاسخگویی به سلیقه ها مجدودیت خاصی دارند . لکو به عنوان بزرگترین تولید کننده و ارائه دهنده ، خدمات آموزشی در ۱۸ رشته متمایز فعالیت داشته که از این حیث نیز پاسخگوی نیاز نمایندگان و دانش آموزان عزیز می باشد .

یک مثال عددی :

با فرض اینکه یک نماینده تنها در ۳ رشته لکو فعالیت می کند و برای هر رشته تعداد محدودی دانش آموز دارد (دقت کنید هر رشته حداقل ۶ ترم آموزشی دارد و هر ترم ۱۰ جلسه  آموزشی است .)

لکوروبو ۱۰ نفر   لکومس ۱۰ نفر   لکولب ۱۰ نفر

در این حالت ، نماینده از ۲ قسمت منبع در آمد خواهد داشت :

۱-پکیج های آموزشی :

این پکیج ها با تخفیف ویژه نمایندگان در اختیار شما قرار می گیرد و به ازای سرمایه گذاری نماینده  بطور میانگین % ۱۵-۱۰ سود نماینده خواهد بود به نماینده تعلق خواهد گرفت .

۲-کلاس های آموزشی :

شهریه هر کلاس به طور متوسط برای یک ترم ۸۰ هزارتومان است . ۳۰ ضرب در ۸۰ می شود ۲/۴۰۰/۰۰۰ توماندر این صورت سود یک نماینده از تشکیل ۳ کلاس ۲/۸۵۰/۰۰۰ تومان است .