آخرین اخبار

اطلاعیه شماره ۶ لکوکاپ ایران، اعلام حمایت رسمی وزارت آموزش و پرورش از لکوکاپ ایران

اعلام حمایت رسمی وزارت آموزش و پرورش از لکوکاپ ایران بدین ترتیب لوگو وزارت آموزش و پرورش نیز بر روی پوستر و کلیه مستندات لکوکاپ ایران درج می گردد. ✳️پیش به سوی موفقیت 🔷پیش به سوی لکوکاپ ایران 🔻۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ، دانشگاه تهران
Read more...

اطلاعیه شماره ۵ لکوکاپ ایران، انتشار قوانین تکمیلی تمامی لیگ ها کارگاهی و مسابقاتی

اطلاعیه شماره 5 لکوکاپ ایران، انتشار قوانین تکمیلی تمامی لیگ ها کارگاهی و مسابقاتی علاقمندان میتوانند جهت دانلود قوانین اختصاصی و تکمیلی هر رشته به آدرس www.leco.ir/lecocup17 مراجعه نمایند.
Read more...
لکوکاپ ایران

اطلاعیه شماره ۴ لکوکاپ ایران، رونمایی از پوستر رسمی هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی پژوهشی لکوکاپ ایران

رونمایی از پوستر رسمی هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی پژوهشی لکوکاپ ایران این پوستر به مرور به روز رسانی خواهد شد.
Read more...

سی امین گردهمایی نمایندگان لکو ایران با حضور اعضای هیئت رئیسه لکو بین الملل در شهر تهران برگزار شد.

سی امین گردهمایی نمایندگان لکو ایران با حضور اعضای هیئت رئیسه لکو بین الملل در شهر تهران برگزار شد. در این دوره از گردهمایی که 116 نفر از نمایندگان سراسر کشور حضور داشته اند، اعضای هیئت رئیسه به آموزش آخرین نکات مدیریتی روز دنیا و همچنین نحوه اجرای هفدهمین دوره جشنواره ملی خلاقیت های علمی پژوهشی لکوکاپ ایران پرداختند. لازم به ذکر است 7 نفر از نمایندگان لکو ایران در این مجمع ایراد سخن نمودند. همچنین از 3 محصول جدید لکو در حوزه پژوهش دانش آموزی در این گردهمایی رونمایی به عمل آمد. مجمع نمایندگان لکو ایران هر فصل یکبار در شهر تهران برگزار می گردد.

Read more...
سمنان

مجمع استانی لکو استان سمنان

مجمع استانی لکو  - سمنان به گزارش روابط عمومی گروه دانش بنیان لکو ، اولین مجمع استانی سمنان با هدف ایجاد ارتباط بیشتر با شبکه نمایندگی و بررسی عملکرد نمایندگان استان سمنان در سال گذشته و ارائه راه کارهای جدید جهت پیشبرد اهداف لکو درسال جاری در روز پنجشنبه 26 اردیبهشت ماه 1398 در این استان برگزار شد . این سفر ها مجددا از روز یکشنیه آغاز و در طی آن در 5 استان کشور این مجامع برگزار خواهد شد .  
Read more...